Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeczucia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiem czemu ale od niedawna "czuje" jakby ktos o mnie myslal,przykladowo mam momenty w ktorych tak jak teraz procz tego ze jem paluszki i pisze cos moj umysl jest pusty i czasami nagle tak z niczego mam jakby dziwne przeczucie ze ktos o mnie rozmysla, w nocy np nigdy nie mam problemow z zasnieciem i zasypiam zazwyczaj po okolo 5minutach ale kiedy zaczynam miec te dziwne uczucie moj umysl spowija chaos i nie moge sie na niczym skupic, dochodza do mnie jakby jakies sygnaly ktore zupelnie mącą mi w glowie,mialem tak np wczoraj gdzie nie moglem zasnac chyba z 2h...ogolnie kiedy mam to uczucie to trwa to roznie, czasem parenascie minut, czasem godzine, czasem okolo dwie jak wczoraj(i nie tylko w nocy bo w dzien rowniez) i najdziwnejsze jest to, ze ten metlik w glowie nagle znika, tak bez niczego...pach i koniec..

sam nie wiem co o tym myslec... co sadzicie o czyms takim jak "przeczucie" , wychodzilo by na to ze to swego rodzaju telepatia umyslowa ale sam juz nie wiem
  • 0

#2

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nom cos podobnego do telepatii :) moze podkochuje sie w Tobie jakas dziewczyna co? ;>
  • 0

#3

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja ostanio mam strasznymi głupotami mózg zawalony i nie potrafie się skupic ale to co tobie się robi to może bedzie cos a'la miłośc;p a moze jakis stary znajomy chce dac o sobie znac?
  • 0

#4

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Normalne. Casami mózg może wytwarzać takie odczucia bez powodu. Może to być związane ze stresem, burzą chormonalną w wieku dorstania, początkiem shizofrenii ;) , ćpaniem, niedospaniem, depresją oraz milionem innych czynników.

Przejdzie ci jesli zniwelujesz ten który na ciebie aktualnie działa.
  • 0

#5

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I jak tu czlowiek ma sie czuc bezpiecznie? Nie dosc ze nawiedzają go orby, vortexy, duchy czy ufo, to jeszcze jakieś moce z zaświatów odbierają człowiekowi wolność i podsłuchują cudze myśli !!

Proponuje kilka skutecznych rozwązań:
- Zapełnić umysł byle czym (nawet głupotami) w taki sposób żeby nie bylo miejsca dla mocy
- Kupić u ruskich (tanio) takie odpustowe koralicznki czy zdwoniące pręciki które odpędzają złe moce, duchy (do powieszenia na suficie)
- Kolejną metodoą na wypędzenie złych dusz jest powieszenie podkowy szczęscia na drzwiach (po zakup odsłyłam na bazar do naszych braci ze wschodu).

Gdy te metody nie podziałają zostają metody siłowe (np. sam na sam ze ścianą :wall: ) , wykwalifikowany personel lekarski lub leżenie pod kołderką w skarpetkach i ciepłych gaciach :aaa:
  • 0

#6

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nom cos podobnego do telepatii :) moze podkochuje sie w Tobie jakas dziewczyna co? ;>


hehe jesli jakas sie podkochuje to musi sie z tym ukrywac bo nic o tym nie wiem :D


ja ostanio mam strasznymi głupotami mózg zawalony i nie potrafie się skupic ale to co tobie się robi to może bedzie cos a'la miłośc;p a moze jakis stary znajomy chce dac o sobie znac?


hmm problem w tym ze ja nigdy nie mialem zawalonego umyslu nigdy glupotami ktore by mi przeszkadzaly:) co do milosci to chyba nie moja ;p a stary znajomy...tutaj jest taka mozliwosc


Normalne. Casami mózg może wytwarzać takie odczucia bez powodu. Może to być związane ze stresem, burzą chormonalną w wieku dorstania, początkiem shizofrenii ;) , ćpaniem, niedospaniem, depresją oraz milionem innych czynników.

Przejdzie ci jesli zniwelujesz ten który na ciebie aktualnie działa.



no coz poczekamy zobaczymy moze samo przejdzie ;p
  • 0

#7

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też tak mam, a co ciekawe sam potrafię robić, żeby ktoś tak czuł :D Staraj się iść spać dopiero wtedy kiedy jesteś mocno śpiący i wtedy nie będziesz tego odczuwał. Szczerze mówiąc to nie wiem jak się bronić przed tym uczuciem, ale z doświadczenia wiem, że często oznacza to, że ktoś o Tobie myśli.
  • 0



#8

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe jesli jakas sie podkochuje to musi sie z tym ukrywac bo nic o tym nie wiem grin.gif


To może podkochuje się w Tobie facet? :o Wiesz, wszystko jest możliwe, a tego pewnie nie rozważyłeś :D

Może masz coś ważnego do zrobienia (uratować babcię przed spadającym fortepianem - nie ma to jak kreskówki :D ) i to uczucie ustanie dopiero, kiedy to zrobisz?

Może dusza jakiegoś krewnego się pląta po ziemi i musisz ją odesłać.... A może tak po prostu czasem jest i już :P
  • 0

#9

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja ostatnio tez takie cos mam :( ale tak jak ciemnosc mowil lepiej isc spac gdy jest sie mocno spiacym wtedy nic sie nie czuje :)
  • 0

#10

kenio.
  • Postów: 80
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak mam, a co ciekawe sam potrafię robić, żeby ktoś tak czuł :D Staraj się iść spać dopiero wtedy kiedy jesteś mocno śpiący i wtedy nie będziesz tego odczuwał. Szczerze mówiąc to nie wiem jak się bronić przed tym uczuciem, ale z doświadczenia wiem, że często oznacza to, że ktoś o Tobie myśli.


hehe fajnie by bylo jakbym wiedzial kto o mnie mysli :D


To może podkochuje się w Tobie facet? :o Wiesz, wszystko jest możliwe, a tego pewnie nie rozważyłeś :D

Może masz coś ważnego do zrobienia (uratować babcię przed spadającym fortepianem - nie ma to jak kreskówki :D ) i to uczucie ustanie dopiero, kiedy to zrobisz?

Może dusza jakiegoś krewnego się pląta po ziemi i musisz ją odesłać.... A może tak po prostu czasem jest i już :P


hehe w moim gronie znajomych raczej nie ma zadnego faceta ktory przeszedl na ciemna strone mocy :D


Ja ostatnio tez takie cos mam :( ale tak jak ciemnosc mowil lepiej isc spac gdy jest sie mocno spiacym wtedy nic sie nie czuje :)


to musialbym chodzic spac chyba o 4 w nocy albo 5 :D a co jesli to dzieje sie tez w dzien?:)wtedy na to nie ma rady raczej ;p
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych