Skocz do zawartości


Zdjęcie

Złota Malina STYCZEŃ 2007


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#31

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mój kandydat na cytat :

ufo nie ma..... !
ufo non c'e'.... !
there's no ufo !
ufo no esta !


http://www.paranorma...t...=524&st=15#

P.S.
Aquila - ja bym to sprecyzował, że chodzi o "szaraka-wazon", bo reszta jest nadal nierozstrzygnieta, tzn. obrazki przypominają to co przypominają (co nie znaczy, ze tym są...ale... ;) )... a ten twór ala rakieta nawet nie był omawiany [te stateczniki czy co to tam było...] (z tego co pamiętam) ;)



#32

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmmm, ale ogólnie temat jako temat (nazwa tematu - ooo tak powiem) :)


Poza tym, będę skromny i nie zgłoszę swojego jednego posta z tego tematu do tejże jakże prestiżowej nagrody :D :mrgreen:



#33

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chyba wiem o jaki fragment ci chodzi ... :D

Swoją drogą jakiś czas temu w owym temacie dawałem hieroglificzny zapis Dysku Horusa... jak ktoś może potwierdzić, iż jest to prawidłowy zapis to byłbym wdzięczny... a wtedy przybędzie kolejny obrazek do omawiania w owym temacie. Odpowiedzi itd. prosze zamieszczać w temacie o ET... pozdro... i czekamy na następne propozycje... :)



#34

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dopiero teraz zapoznałem sięz radosną twórczością Skrzypa w temacie o magii chaosu :lol

Skrzypu jest boski po prostu, ma mój głos! :D



#35

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skrzypu w odróżnieniu od Wujka, pisze to na serio. Dlatego jemu się należy nagroda, w końcu nie nagradza się malinami satyryków, prawda?

Ja żałuję, że nie pisze tu już więcej Wicia33 z FZN. Ten człowiek przebijał wszystko.. Albo Anioł z pl.soc.religia....

#36

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wujek jest śmieszny ale on to pisze poto zeby robic show wg, mnie zasługuje za to na nagrode:)

#37

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Złota Malina Paranormalne.pl to nagroda przyznawana za najmniej inteligentny temat i komentarz na forum. Złota Malina to forma pseudo nagrody, która będzie przyznawana każdego miesiąca.

Takze nie za bardzo to pasuje do Wujka, bo to raczej nagroda za glupote na powaznie. Pozatym moze mam dziwne poczucie humoru, ale jakos nie smiesza mnie jego posty, a w linku co dal Percepcja tez nie widzialem nic smiesznego w wypowiedzi Wujka.

#38

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

skrzypu i człowiek bez mózgu ( mówię o temcie ) ;)
wymiata.

#39

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

SKRZYPU 3x TAK !!

#40 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

:hmm: Coś mi tu nie pasuje. Gość nas wkręca i to całkiem świadomie, i ma z nas niezły ubaw... ;)
...tak mi się wydaje... ;)

#41

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takze nie za bardzo to pasuje do Wujka, bo to raczej nagroda za glupote na powaznie. Pozatym moze mam dziwne poczucie humoru, ale jakos nie smiesza mnie jego posty, a w linku co dal Percepcja tez nie widzialem nic smiesznego w wypowiedzi Wujka.


w moje poczucie humoru też nie utrafil:/

Natomiast glosuję na temat o grobie. Linki już wcześniej byly podawane.



#42

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 lutego będzie ankieta i każdy zainteresowany będzie mógł oddać głos. Do tego czasu pojawi się też lita nominowanych. Od 10 lutego do 10 marca będzie można natomiast podawać nowe "typy" dla miesiąca LUTY ;)



#43

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[url="http://www.paranormalne.pl/index.php?s=&am...st&p=115020"]http://www.paranormalne.pl/index.php?s=&am...st&p=115020[/url], trzy wpisy, ten i dwa nad nim, zacięta dyskusja o używaniu mózgu, przepełniona ortami. Dość komicznie wygląda kiedy rozmawia się o używaniu tego organu popełniając jednocześnie całą stertę błędów ortograficznych



#44

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Karakan za całokształt twórczości (Jego dusza utknęła w astralu, jest gwałcony przez ducha, latająca kluska wysysa mu energię, biała postac dusi go i męczy, popełnia samobójstwo i wiele, WIELE innych jego poronionych wymysłów, do tego ortografia i chaos pisania... coś pięknego), jego wszystkie tematy pod kategorię Złotej Maliny podchodzą :)

Choc w sumie jego działalnośc dawno sie skonczyla, wiec nie wiem czy to podchodzi jako malinka na styczeń. Jakby nie, to stawiam na Skrzypka naszego :D

#45

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja chciałbym zgłosić temat: "Ostatnie spokojne dni?" by przemo.


A jako post chciałbym zgłosić: "Szukałem, ale nie znalazłem. Jesli było to poprosze warna."; jak się potem okazało temat istniał o tej samej nazwie =]. Szkoda tylko żę obyło się bez warna... Post by regen


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych