Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO sfotografowane w Toronto (Toronto Speeding Spaceship)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Toronto Speeding Spaceship" (03.08.2006)

Relacja autora:
"Przebywałem na swoim balkonie i robiłem zdjęcia miasta (Toronto) za pomocą mojej kamery wyposażonej w noktowizje, gdy nagle jakiś rodzaj "pojazdu" przeleciał nad miastem. Miałem wielkie szczęście, że go uchwyciłem, ponieważ poruszał sie bardzo szybko. Przeleciał nad miastem ... następnie zrobił zwrot o 90 stopni i zniknął gdzieś wysoko w górze. Nie mam pojęcia co to było".

Dołączona grafika

_______________________
Tłumaczenie: =[dj_cinex]=
Żródło: ufo.whipnet.org

_______________________
  • 0



#2 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ciekawe...a jeszcze ciekawsza jest ta smuga...przyczyna jest predkosc?
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...przyczyna jest predkosc?


Na to wygląda ... według świadka obiekt poruszał sie bardzo szybko i to może jest akurat efekt uchwycenia tego na jednej klatce ... i dlatego powstał taki efekt ...
  • 0



#4

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

...ot piorun kulisty...
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...ot piorun kulisty...


Niestety brak jakichkolwiek informacji co do pogody ... ale jesli świadek robił fotki noca na balkonie ................
  • 0



#6

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Niestey nie zgodze sie z teroią pandemia... Pioruny kuliste tak nie wyglądają :D
  • 0

#7 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nareszcie cos sensownego napisales :)
  • 0

#8

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakt chyba że uważa tak dlatego, że pioruny mają inny kolor - nie zielony :rotfl:
Dobra starczy jajec. Tak wogóle czemu kamerą nie nakrecił filmu tylko robił zdjęcia troche, tego nierozumiem. Po co komu fotki z noktowizji jeszcze takiej słabej jakości.
  • 0

#9

Łukanio.
  • Postów: 52
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zastanawiajaca jest ta smuga za obiektem...
Takie smugi zostawiaja np. spalajace sie obiekty w patmosferze ziemi.
moze to tez byc satelita(choc wątpie)
lub inna opcja : kiepskie parametry sprzetu... podobno to bylo nagrane kamera a wiec dlaczego to nie film tylko zdjecie? po drugie kamera nagrywajaca w trybie noktowizjii jest bardzo czula na swiatlo, dlatego obiekt tak mocno swieci na tle nieba i maswiecacy ogon a kontury i zarys obiektu moga byc niewidoczne przez lune swiatla wychwytywana przez czula kamere
  • 0

#10 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

o ile wiadomo na temat zdjecia to obiekt ktory jest uwieczniony lecial z ogromna predkoscia...ta smuga moze byc spowodowana ta wlasnie predkoscia..niekoniecznie spalaniem.
  • 0

#11

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

moim zdaniem to też jest wynik prędkości... A co do spalania to obiekt musiałby być troche pod innym kątem (bardziej spadającym)
  • 0

#12

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zrobił zwrot o 90 stopni w dodadku i leciał z wielką prędkością więc to może być UFO. szkoda tylko że filmiku nie ma.
  • 0

#13

Erni.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O! Dokładnie takie coś widziałem jakiś tydzień temu. Też pozostawiło UFO smugę ale nie aż tak dużą.
  • 0

#14

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pierwsze, co mnie zdziwiło, to nie samo zdjęcie, tylko ta wypowiedź. Jakaś taka sztuczna... jak dla mnie mało wiarygodna. ;)

...nagle jakiś rodzaj "pojazdu" przeleciał nad miastem.
(...)
Nie mam pojęcia co to było.

Jeśli ten obiekt leciał nad miastem, to wygląda na całkiem spory i musiał zatem świecić własnym światłem. Właściwie to raczej wygląda jak kula światła, ale autor oczywiście od razu dostrzega w tym jakiś pojazd. Lecz po chwili wycofuje się z tego twierdząc, że nie wie, co widział.
Dlaczego powiedział "pojazd"? Bo widocznie zależy mu na tym, aby myślano, że widział statek obcych.
A po co dodał "Nie mam pojęcia, co to było."? Ponieważ uznał, że dzięki tej kwestii będzie bardziej wiarygodny. Ale koleś zapomniał być konsekwentnym.
Jak dla mnie - kłamie. ;)

Czym zatem jest to światło?
Jak narazie widzę dwie możliwości, chociaż ja uznam tylko jedną z nich...

Albo jest to spory obiekt, który poruszał się z ogromną prędkością nad miastem i do tego mocno świecił. :wow:
łojeny! statek obcych! aaa... =D

Albo jest to mały obiekt, który poruszał się całkiem szybko, stosunkowo blisko kamery i nie świecił własnym światłem, ale za to dobrze odbił (bo był blisko) światło np z mieszkania tego gościa. :D
czyli zwykły robal =]

A czym to było naprawdę, to oczywiście nie wiem. :)
Lecz ogólnie, to ten obiekt bardziej wydaje się mały i bliaski, niż duży i daleki.
A dalsze wnioski już chyba nietrudno wyciągnąć... ;)
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to wyglada na spadajacy i wchodzacy w atmosfere meteor, widac nawet odrywajace sie charakterystyczne swiecace fragmenty jak sie dokladniej przyjrzec.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych