Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pozegnanie z dziadkiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1

smerfica.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moj dziadek zmarl w 2002 i wydaje mi sie ze przeze mnie.Otoz teraz mam 17 lat a wtedy jakies 12 i lubilem jezdzc na rowerze .Z racji tego ze mam male mieszkanie rower zostawialem u niego .MOj dziadek byl chory i chodizl o lasce bez niej nie mogl chodzic bo mial jedna noge niesprawna (byla taka pokrzywiona przykro mi o tym mowic ).PEwnego razu zawadzil oten rower i i sie przewrocil.POjechal do szpitala i go zooperowali bo cos tam mial uszkodzone juz nie pamietam dokladnie co.POtem wdala sie infekcja ,nastepnie siadla mu psycha (to bylo straszne pamietam jak spalem u babci pomagac go uspokajac bo krzyczal strasznie )przyszly kolejne choroby lezal caly czas w lozku.POtem dalismy go do chospicjum a tam zmarl.PO pogrzebie ja wraz z moja babcia i wujkiem siedzielismy w kuchni i dalo sie w pewnym momencie slyszec uderzenai w sciane (moj dziadek jak spal to czesto walil w sciane reka nie wiem sam dlaczego ).Przestraszylem sie cholernie bo nikgoo w domu oprocz nas nei bylo.Wtedy wujek powiedzial ocho chyba dusza zegna sie z nami i opuszcza dom.CO o tym myslicie??Dodam ze jestesmy katolicka rodzina na calej lini i dziadek tez byl choc do kosciola nei chodzil bo nei mogl z racji zdrowia.CZy to mogl byc duch dziadka??
  • 0

#2

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wielce prawdopodobne że to był twój dziadek i nie obwiniaj się za ten rower bo dziadek napewno ciebie kochał a ty jego a to jest najważniejsze :]
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OT: minia, masz warna za niepotrzebny raport.

Minia napisał

miałam prawie taki sam przypadek. Moja babcia budziła mnie prawie co rano do szkoły lubiła to robic z dużym wyprzedzeniem co mi było nie na reke ... zmarła w październiku a ja zdawałam mature w maju i byłam bardzo przemeczona ta cała harówa i wiesz co bym zaspała na mature ale... ona znow zapukała w sciane... jak zawsze


  • 0



#4

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już parę razy na forum było wspominane o pożegnaniach zmarłych, często się tak zdarza że dusze się żegnają a najczęsciej (wg. moich obserwacji) zdarza się to kiedy bliscy bardzo cierpią.
  • 0

#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Popieram. Bardzo możliwe, ze dziadek chciał się w ten sposób pożegnać.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych