Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO na Mazurach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale tam nie ma otoczki tylko normalnie kwadrat wokol obiektu, tak jakby ze zdjecia o innej rozdzielczosci.
  • 0

#17

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wg. jak by kazdy przejzal zdjecia z wakacji i ogolnie to bedzie mial mnóstwo NOLi tylko potem okaze sie ze to byl samolot lub balon... litosci:)
  • 0

#18

Poszukiwacz wiedzy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Otwórzcie to zdjęcie chociaż za pomocą Painta, przy powiększeniu (duży rozmiar), zobaczycie jak "nol" nie pasuje to całego zdjęcia...
Zgadzam sie w 100% z +Тиаматem...
  • 0

#19

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja w 100% zgadzam się z Szadą, w 14% z +Тиаматem i w 9% z Poszukiwaczem wiedzy. :P

Otóż, zgodnie ze wskazówką, otworzyłem to zdjęcie w Paincie, użyłem narzędzia lupy... i rzeczywiście, jest kwadratowa otoczka, która... powstała w wyniku kompresji. :) Takie kwadraciki to typowy efekt kompresji JPEG. I nie prawdą jest, że występuje tylko wokół tego NOLa, bo wystarczy zjechać nieco niżej i spojrzeć np. na wierzchołki drzew, które w zderzeniu z niebem również generują ową wadę kompresji. :)
  • 0

#20

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to jesli zdjecie jest oryginalne to obiekt wyglada totalnie jak NOL, na pewno nie jak ptak ani owad, ani latawiec. Przy powiekszeniu widac wyrazny ksztalt zespolonych ze soba misek :P
  • 0

#21

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

na pewno nie jak ptak ani owad, ani latawiec.

No nie byłbym tego taki pewien. ;)
Ja tam stawiam na ptaka uchwyconego z boku w momencie, w którym uderza skrzydłami o powietrze albo szybuje i układa skrzydła równolegle do ziemi tak, że nie widać ich kształtu. ;)
  • 0

#22

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to ten ptak musial miec niezle gruby brzuch i rownie gruby grzbiet ;] (moze ma garba?)
  • 0

#23

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i znowu rozpoczyna sie rozmowa na temat wygladu:x
  • 0

#24

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli dokładniej się przyjrzeć, to możnabybyło zauważyć obiekt o pospolitym kształcie wystepującym najczęściej w kreskówkach dla dzieci:

Click

;)

PS: Oczywiście nie sugeruję, że jest to UFO, chociaż właściwie, to puki co nim jest.
  • 0

#25

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mnie w sumie zastanawia co ten pan ma na rece.... :o

ale to moze byc NOL no coz.... duze jest.... na samolot nie wyglada....
  • 0

#26

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma o czym tutaj gadać... UFO, NOL, ptak, kropa ?

P.S.
Po raz ostatni poprawiłem link do zdjęcia (w poście skitty0'ego). Jesli obrazek jest zbyt duzy i przekracza rozmiar okienka na forum, proszone jest aby dawać link do fotki, a nie zamieszczac ją poprzez znaczniki [ img ]. Następnym razem jak zobacze coś takiego w dziale UFO ... wlepiam warny na lewo i prawo...

  • 0



#27

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fotomontaż, a historyjka wymyślona przez autora jest po prostu tandetna, oh może to balonik może to ufo sam już nie wiem, czekam na wasze opinie i pośmieje się z was jak dyskutujecie co to jest, co ma dać opinia innych? i jeszcze zaznaczenie, że nic się tam nie dorabiało :lol

Wydaje mi się, że to taki "typowy" NOL. Z tego co udało mi się zauważyć to ma on kształt chyba spodka... Górna częśc jest jaśniejsza, może to przez słońce blink.gif Co ja tu będę pisał sami się przyjrzyjcie.

:lol

W Polsce zrobiła się teraz moda na takie typowe NOLe, aluminiowe miski.


Dołączona grafika
  • 0

#28

Terweten.
  • Postów: 37
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fotomontaż, a historyjka wymyślona przez autora jest po prostu tandetna, oh może to balonik może to ufo sam już nie wiem

Hmmm.... czyli miałem napisac, że jest to na 100% pojazd kosmiczny, wtedy będzie ok? Według ciebie każdy nowy na tym forum to od razu kłamca i oszust? Człowieku nie znasz mnie, nigdy ze mną nie rozmawiałeś to skąd ty możesz cokolwiek wiedziec o moim charakterze :hmm: Ciekawi mnie jedno czy jakby np: wkleił to zdjęcie ktoś bardziej znany na tym forum to jakbyś się zachował. Uważam, że nieco inaczej niż w stosunku do mnie. Widzę, że na tym forum zwykłe zapewnenie o autentyczności zdjęcia od razu znaczy, że jest to fotomontaż. A jeżeli chodzi o fotografię to potrafie tylko pstryknąc proste zdjęcie.
  • 0

#29

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

DaVinci więcej szacunku.. po co to forum czytasz jak masz takie podejście?

Jeśli chodzi o tą fotkę to pamiętam jak niedawno robiłem zdjęcia na otwartej przestrzeni mojemu pieskowi i na jednym później na kompie ujrzałem ufo! aparat jest naprawde dobry i mogłem baardzo powiększać no i ufo na 100% :) jak już pisałem aparat dobry i mogłem nim robić często zdjęcia wręcz serię zdjęć, więc otwieram następne i widze że to ufo się już tu przesunęło i że to jest ptak.. poprostu uchwycony w takim momencie.. więc jak ty też zobaczyłeś to dopiero na zdjęciu to mógł być tylko ptak.. tym bardziej że "obiekt wydaję sie dość wyraźny i na plaży napewno by któs to zauważył.. ale fotka fajna i wiem co fotografowałeś :lol : hehe morze

i na moim zdjęciu też połyskiwał.. pióra odbijają mocne światło
  • 0

#30

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ach... kolejne zdjęcie z serii "tajemnicze ptaki (owady/balony/latawce co kto woli)" tego typu zdjęcia robię się nudne, i tak nie dowiemy się w 100% co to jest.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych