Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jesus i marihuana


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie powiedział, że "Jezus to pie%&^$^ ćpun, kopcący lole jeden za drugim, przez co zryło mu beret i został rabim miłości."


Napisał prawie to samo:


gdyby jezus nie cpal tak trafki to by nigdy mesjaszem nie zostal ;]



NamalowanyPrzezSmutek nie broń go tylko dlatego, że jest tak skrajnie nietolerancyjny wobec chrześcijaństwa jak ty. Poza tym osoba o twoich poglądach raczej nie nie jest w stanie obiektywnie określić czy to chrześcijan (w tym mnie) obraża.
  • 0

#32

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jesli ta wypowiedz jest skrajnie nietolerancyjna wobec chrzescijanstwa, to polowa tego forum powinna poleciec. Nie przesadzajcie.
  • 0

#33

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

NIkt nie zauważył mojego posta więc ponawiam sentencje

Czytałem Biblie (Stary Testament) i nigdzie nie doczytałem o stosowaniu jakichkolwiek olejków.. móże jakiś fragment?..


  • 0

#34

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

gdyby jezus nie cpal tak trafki to by nigdy mesjaszem nie zostal ;]

Za ta wypowiedz powinienes dostac warna :/ Mi tu pachnie nietolerancja do religii chrzescijanskiej, co jest niezgodne jak mi sie wydaje z regulaminem forum.

Nie wszystko CENZURA co smierdzi ;] A nadpobudliwosc i czepialstwo do wszystkiego co w jakims stopniu osmiesza "chrzescijanstwo" juz doskonale znam, dobrze ci mozg wyprali ;]

NorthC0re teraz mi jescze napisz w jaki sposob moja wypowiedz kluci sie z tymi punktami? Bo chyba sobie sami dodaliscie znaczenie do moich slow ;] Gdybym chcial was prowokowac zrobil bym to tak ze by wam sie mordy zatkaly na zawsze. Inkwizycja czy co? Moze ja zaczne chwytac was za jaja tak samo jak wy chwytacie mnie i za kazdym razem gdy ktos zartuje lub neguje sceptycyzm, racjonalizm i inne mozliwosci niz chrzescijanstwo to zaczne rzucac wycinkami z regulaminu ktore sie nijak do tego maja? Nadstawiac drugie poliki moi mili katolicy.

EDIT AlienGrey: Uważaj, jakich słów używasz! Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.
  • 0

#35 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Może w swej złośliwości zatraciłeś poczucie dobrego smaku i taktu ale nazywanie kogoś kto jest najważniejszą osobą w religii i jest przez chrześcijan uważana za Syna Bożego ćpunem jest co najmniej wredne i poniżające.
  • 0

#36

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

LolWut, ładny z Ciebie małolat.. Papieża pewnie też byś tak nazwał, nie? Napisali o nim ksiege, która przetrwała 2000 lat, i przetłumaczona na prawie wszystkie języki.. A co o Tobie piszą? Sam sobie posty piszesz.. Zioło Ci mózg wypaliło i tyle ode mnie.. Jak będziesz płodny, to może się dzieciom pochwalisz jakim byłeś zdolnym człowiekiem że zacząłeś ćpać.. No przykro mi.. ale ćpać.. wiem, wiem.. nie będziesz się szprycować i wqle.. ale ćpuń to ćpun..

neguje sceptycyzm, racjonalizm i inne mozliwosci

Jak tak wszystko zanegujesz, to Ci chyba tylko Chrzescijaństwo zostanie.. rada: ucz się pisać ze zrozumieniem.

Gdybym chcial was prowokowac zrobil bym to tak ze by wam sie mordy zatkaly na zawsze.

Mam się śmiać czy płakać? Bo narazie pokazujesz że jesteś zwykłym smarkaczem, który nie wie co to szacunek.. Taka ten.. c***a (mam nadzieję że zielona cenzura nie uzna tego za bluzg..)
  • 0

#37

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mowcie sobie co chcecie katolicy, zartowac mozna z wszystkiego i nie wazne czy jest to jezus, budda czy muhamed i nie macie tutaj nic do gadania, jedyne co moge wam zaproponowac to troche dystansu. Jesli stwierdzenie "jezus cpal trafke" was obraza to to swiadczy tylko o was i waszej pewnej dozie ignorancji oraz chorego fanatyzmu ktorym chcecie wplynac na innych ludzi.

A co do papieza to przypomina mi sie cos zabawnego z pewnej lektury z ktorej pewna sytuacje mozna by tu lekko zmodyfikowac i przytoczyc : "Czemu papiez wielkim czlowiekiem byl? Bo wielkim czlowiekiem byl!" zadasz komus pytanie czemu byl wielki i jedyne co ludzie potrafia wysaczyc z ust to to ze "byl pierwszym papiezem polakiem" co jest poprostu smiechu warte. Spytaj sie swoich kolegow dla czego byl wielki, albo sam siebie.... niewiesz. Nie bede juz nawet przytaczal faktow przez ktore byl naprawde maly.

Ah te ludzkie poczucie wielkosci i bycia lepszym... czemu one wsrod katolikow jest tak dobrze rozwiniete?

Szanowanie czegos nie oznacza ze nie wolno sie z tego smiac.
  • 0

#38 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja już nie komentuję. Pogadamy jak zaczniesz się golić.
  • 0

#39

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aton jak nie komentujesz to nie komentuj bo twoje dziecinne proby obrazenia mnie splywaja po mnie jak po kaczce ;] chyba to jednak ty nie dorosles do rozmowy, nie dosc ze placzesz jak dziecko jesli ktos nie podziela twojego zdania, to ratujesz sie ucieczka gdy ktos z toba wygrywa + zasłaniasz sie obrazaniem. Powiem tyle - typowe, bardzo typowe. Zbyt duzo razy juz to widzialem ;]
  • 0

#40

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie tylko dziwi jedna rzecz, dlaczego ateiści i pseudo ateiści na tym forum jadą tylko po chrześcijaństwie ?
Czy wynika to z trwającej od jakiegoś czasu mody na negowanie chrz. ?

Jeszcze nie widziałem tematów ateistów o np. islamie czy buddyzmie.
Zawsze to nieszczęsne chrześcijaństwo, a zwłaszcza katolicyzm ;)
  • 0



#41 Gość_Rishro

Gość_Rishro.
  • Tematów: 0

Napisano

Bo tak naprawdę to pseudoateiści wywodzący się z chrześcijaństwa.
  • 0

#42

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze nie widziałem tematów ateistów o np. islamie czy buddyzmie.

A spotkałeś na tym forum jakichś islamistów czy buddystów??

Rishro
co masz na myśli pisząc "pseudoateiści"??


  • 0

#43

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a może dlatego, że tylko z chrześcijaństwem mają w naszym kraju styczność? :]
  • 0

#44

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czemu papiez wielkim czlowiekiem byl? Bo wielkim czlowiekiem byl!"


To Ty tak mówisz, bo to z Tobą jest coś nie tak.. Dlaczego był wielki? Bo walczył o pokój, bo nie bał się spotykac z trendowatymi, bo wiele razy narażając swoje życie przemawiał w krajach o innej religi, po wybaczył człowiekowi który chciał go zabić..
Ale co to dla Ciebie..
Dla Ciebie wielki, jest ten kto napisze 'C.H.W.D.P' na murze, albo ten kto odpyskuje nauczycielowi, to jest wtedy ziom nie? Ładny z Ciebie smark..
  • 0

#45

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Czemu papiez wielkim czlowiekiem byl? Bo wielkim czlowiekiem byl!"


To Ty tak mówisz, bo to z Tobą jest coś nie tak.. Dlaczego był wielki? Bo walczył o pokój, bo nie bał się spotykac z trendowatymi, bo wiele razy narażając swoje życie przemawiał w krajach o innej religi, po wybaczył człowiekowi który chciał go zabić..
Ale co to dla Ciebie..
Dla Ciebie wielki, jest ten kto napisze 'C.H.W.D.P' na murze, albo ten kto odpyskuje nauczycielowi, to jest wtedy ziom nie? Ładny z Ciebie smark..

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. On przegina w jedną stronę, Ty przeginasz aktualnie w drugą. Panowie, tu nie chodzi o jechanie po sobie nawzajem, a takie wstawki pokazują tylko brak argumentów.


Izi, jak to się mawia ;) )
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych