Skocz do zawartości


Zdjęcie

Seans spirytystyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#46

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ze jak ? :hmm: to co trzeba stac w progu czy co ?
  • 0

#47

anowi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chodziło mi oto że jak np. w pokoju trwa już seans to ty nie możesz tam wejść i się przyłączyć. I tak samo jak uczestniczysz w seansie to w połowie nie możesz sobie wyjść bo na przykład już ci się znudziło :)
  • 0

#48

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A czemu tak jest ? czym to grozi ?
  • 0

#49

anowi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w taki sposób możesz rozgniewać ducha i może cię opętać, a jak cię nie opęta to sie przyczepi do ciebie i bedzię ci skutecznie przeszkadzał w życiu
  • 0

#50

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Co strasznego może się zdarzyć, gdy nie odwoła się Ducha?

[ Dodano: 2006-10-05, 16:39 ]
Macie jakiś filmik, gdzie wywołują Ducha?

[ Dodano: 2006-10-05, 16:41 ]
Ja mógłbym poważnie myśleć o wywołaniu Ducha mojego - taty :( Popełnił samobójstwo :( Jak myślicie, czy gdybym go spytał: "Dlaczego to zróbiłeś?". Odpowiedziałby? :(
  • 0

#51

anowi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a więc załużmy że przywołałeś nie chcący jakiegoś złego ducha. I jak go nie odwołasz to pozostanie w miejscu gdzie był seans i będzie nawiedzał to miejsce. Wiem to bo w mojej miejscowości był przypadek gdy grupka ludzi zaciekawiona duchami tak jak wy zachciała przeprowadzić seans spirytystyczny. A że byli "zieloni" i nigdy nie mieli styczności z duchami to na dobre im nie wyszło. Seans przeprowadzali w akademiku (ponoć wywoływali ducha Hitlera tak słyszałam) i jak już duch przybył to owa grupa poprzestraszała sie i uciekła z tamtąd nie odwołując ducha. Konekwencją ich głupoty było to że cała grupa leczy sie prawdopodonie psychicznie. A do akademika musiał przychodzić baciuszka i odprawiać egzorcyzmy bo akademik stał się miejscem nawiedzonym przez owego ducha. Ponoć ducha sie pozbyli ale ciekawostką jest to że w owym akademiku po tym zdarzeniu został napis którego nie da się zamalować (ponoć napis jest krwią pisany nie wiem nie widziałam tego). Obecnie akademik jest zamkniety i nikt nie prawa tam wstępu. Więc radze wszystkim żeby duchy zostawić w spokoju. Irey jeżeli twój tato popełnił samobójstwo to prawdopodobnie nie jest w niebie tylko w tym drugim miejscu i jeżeli przywołasz go to może być już inny.
  • 0

#52

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mój ociec wywoływał kiedyś w młodości duchy, ale to razem z kolegą który miał już większe doświadczenie i był dobrym medium, więc raczej było to bezpieczne. No i dowiedział się wielu ciekawych rzeczy ze swojej przyszlości (dowód na to, że duchy znają przyszłość): m.in. moje imię, imię żony, to że dożyje do 2000 roku itd. Nie pamiętam jakie dochy wywoływał, jak wróci z pracy to dopytam. Hitlera napewno nie, mój ojciec nie jest totalnym kretynem...
  • 0

#53

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O to powiedz jakie duchy wywoływał i opisz jedno z takich przywołań, to będe wiedział jak bezpiecznie przywołać ducha. Chcę tego doświadczyć, a nie chce wzywać niepewnego (zły czy dobry) ducha...
  • 0



#54

anowi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale po co wam przywoływać ducha ????
  • 0

#55

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

noo apophis, jak się tata otworzy to opowiedz, bo mnie zaciekawiłeś :)

anowi, ja nie zamierzam wywoływać niczego, bo dla mnie to bzdury i dopóki nie zobaczę to nie uwierzę, po prostu ciekawi mnie to i lubię o takich rzeczach posłuchać :]
  • 0

#56

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ale po co wam przywoływać ducha ????


Sam się domyśl. Chce go tylko spytać o to, dlaczego to zrobił...
  • 0

#57

anowi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

radziłabym ci to zostawić w spokoju ale sam zdecydujesz
  • 0

#58

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Warto jest przywoływać duchy, ale trzeba to umieć robić ;-)
  • 0



#59

Paranoja.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys ze znajomymi zrobiliśmy seans spirytystyczny. Mieliśmy 2 butelki spirytusu (nabytego na bazarze), i po wszystkim też widzieliśmy duchy.
  • 0

#60

ziabojler.
  • Postów: 217
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i po wszystkim też widzieliśmy duchy.

Ja widzę lepsze rzeczy :D Ja chętnie coś takiego bym zrobił, ale nikt z mojego otoczenia nie wierzy w duchy, więc nie ma kto poprowadzić... Ja bym nie dał rady :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych