Skocz do zawartości


Lewitacja na pograniczu nauki!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

szpanerskie troche :)
  • 0

#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Szpanerskie bo szpanerskie ale jaki motyw :D
  • 0

#18

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stoją laski a ty nagle o cholera zapomniałem Phona i leci do domu   :lol : to by była akcja :D

Jasne... Nie chciałby cię później znać :P
  • 0

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

powiedzialyby Ci ze jakis swir , uciekajmy aaaaaaaaaaa :lol :
  • 0

#20

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No a napewno by Cię za to nie pokochały :D
  • 0



#21

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

wiem ja tam bym latającej dziewczyny nie chciał :D ale wiesz każda marzy o swoim supermenie :P niech kobiety z naszego forum się wypowiedzą na ten temat :)
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to zaloz osobny temat ;)

mam pytanie odnosnie lewitacji...czy ktos juz probowal dojsc osobiscie do tego jak sie to robi?
  • 0

#23

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Kiedyś gdy byłem młodszy... siadałem sobie w ciszy na środku pokoju i starałem się wznieść... niestety bez skutku, ale to miałem jakieś 10lat wtedy, to jak raz mi się nie udało to przestałem próbować. Od tamtego czasu już tego nie próbowałem
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja teraz proboje, ale nie wiem jak to wyglada, jakie przy tym sa uczucia, jak sie wtedy czujesz, ja przy swoich probach ( gdy stoje) czuje tylko lekkie mrowienie na calej powierzchni stop, ale tylko tyle
  • 0



#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

to i tak sporo...znaczy ze masz podstawy Wiesio..tak jak z tym skupianiem energii na czole ;)

ja gdy probuje to odrazu mi sie przypomina ze jestem blisko 100kg i "spadam na ziemie"...dobitne co? :rotfl:
  • 0

#26

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

przypomina ze jestem blisko 100kg


To wmów sobie że taki mnich grubas może sobie latać, to co ty nie potrafisz i ćwiczysz dalej :D
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

latwo powiedziec a trudniej zrobic...czasem dochodze do wniosku ze nie umiem sie skupic..nad tym musze pocwiczyc predzej ;)
  • 0

#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

przedwczoraj mialem ciekawe doswiadczenie

znowu probowalem skupic energie na czole (jak narazie bede to tak nazywac) kiedy udalo mi sie osiagnac ten stan co zawsze, wpadlem na pomysl zeby ten sam stan jednoczesnie uzyskac w punkcie po wewnetrznej czesci prawej dloni, udalo mi sie. bylem tak rozochocony, ze to samo zrobilem z lewa dlonia.

a wiec wyszly mi 3 punkty :D w roznych czesciach ciala, mam nadzieje ze jak uda mi sie to jeszcze parenascie razy to moze zaczne wreszcie probowac wykorzystac to jakos do kontroli przedmiotow
  • 0



#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:o jak bedziesz mial jakies osiagniecia to dawaj szybko znac...jak najpredzej...

tak w ogole probowalem robic to co Ty ale mi nie wychodzi...moze nie robie tak jak trzeba?
  • 0

#30

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Te to możliwe że jak uda ci się skupić energie w dłoni to będziesz mógł ją wyzwolić :o a to by było już coś, normalnie
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych