Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie wiedza,że nie żyją...?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#16

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

reaper, a Ty jak udowodnisz, że jest to tylko domysłem?
  • 0

#17

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Teorie, ktorych nie da sie udowodnic ani im zaprzeczyc, sa nic nie warte.
  • 0

#18

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy się dowie co jest po drugiej stronie, jak przyjdzie na niego czas :P
Może po prostu każdy przeżywa swoją śmierć inaczej (tak wiem, że na pierwszy rzut oka to zdanie nie ma sensu, ale wejrzyjcie w nie głębiej, a zrozumiecie o co mi chodzi :D ) :thc:
  • 0

#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@reaper - Przecież są udokumentowane przypadki śmierci klinicznej...
  • 0



#20

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@reaper - Przecież są udokumentowane przypadki śmierci klinicznej...

Nie rozumiem dlaczego do mnie kierujesz to stwierdzenie, bo ja dobrze o tym wiem i nigdy temu nie zaprzeczałem :hmm:

reaper, a Ty jak udowodnisz, że jest to tylko domysłem?

Coś jest domysłem, jeżeli nie ma na to dowodów. W ogóle to nie wiem o co ci chodzi do końca, dziwny jakiś ten twój post :P
  • 0

#21

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

reaper, nie możesz ani zaprzeczyć, ani potwierdzić i być 100% pewien, że masz rację. Nie wiemy co jest po śmierci, ale przekazy osób, które jej doświadczyły w pewnym stopniu się pokrywają.
  • 0

#22

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

reaper, nie możesz ani zaprzeczyć, ani potwierdzić i być 100% pewien, że masz rację. Nie wiemy co jest po śmierci, ale przekazy osób, które jej doświadczyły w pewnym stopniu się pokrywają.

Rozumiem, ale tak naprawdę dopóki nie przeżyjesz tego sam nie będziesz wiedział w jaki sposób się to odbywa, a przypuszczać każdy może...
  • 0

#23

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przecież napisałem że nigdy nie możesz być w 100% pewien, dopóki tego nie przeżyjesz :)
  • 0

#24

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiecie, zauważyłam bardzo ciekawą rzecz w tej dyskusji. Skoro nikt nie może udowodnić, co jest po śmierci tylko wszyscy skaczą na siebie: "a gdzie dowody" to wydaje mi się, że ta rozmowa jest bezsensu. Każdy gada swoje, a ci: "gdzie dowody"

Może dobrze by było gdybyście pisali tu swoje przypuszczenia?

Ok, ok już się na ten temat nie odzywam
  • 0

#25

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja przypuszczam, że po śmierci stajemy się czymś jak energią, bytami astralnymi i być może przenosimy się do innego wymiaru (coś jeszcze o gęstości było).
  • 0

#26

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może dobrze by było gdybyście pisali tu swoje przypuszczenia?

Zgadzam się. W tej sprawie można jedynie przypuszczać, nikt swojego pewny być nie może.
Dla mnie najbardziej prawdopodobną wersją jest reinkarnacja. Dziwne byłoby gdyby dusze po śmierci już nigdy nie posiadały ciała :)
  • 0

#27

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja wierzę w to, że człowiek, gdy umiera, przechodzi do strefy. Na początku jest to strefa niska, najniższa, a potem w zależności od, nazwijmy to, "czasu", jaki duch potrzebuje na uświadomienie sobie swoich uciech za niewystarczające i zbędne, dostaje się na wyższą "półkę" można by tak rzec...

Wierze w kreatywność i ciekawość zdobywania wyższej wiedzy po życiu ziemskim. Można będzie doświadczać rzeczy, które za życia były niemożliwe do przeprowadzenia...

Prawdziwy raj dla naukowców, nie sądzicie? :roll:
  • 0

#28

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem taki sen ostatnio że wychodzę ze szkoły dostałem dwie piątki. Jestem bardzo Happy idę do domu... I w pewnym momencie czuję że coś mokrego spływa mi po karku... Dotykam tyłu głowy i zauważam dziurę, padam na ziemie, widzę ciemność i nagle otwieram oczy (we śnie) i nic nie zauważam więc idę po prostu do domu... Ale w domu mama płacze i mnie nie widzi ja przez to też zaczynam płakać (we śnie) a gdy się budzę mam łzy w oczach... A normalnie nie płakałem od około półtorej roku...
  • 0

#29

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Sen, zwykły sen. A że jeszcze się naczytałeś o tym, to twój mózg znalazł sobie, że tak to ujmę dobry temat :)

Nie ma się co przejmować... Mi się kiedyś śniło, że droga pani dyrektor mnie "zdenerwowała" a ja wpakowałem jej głowę do klozetu <lol>, po czym ścigała mnie z jakimś mopem a ja uciekałem :D Pokręcone, prawda? :P
  • 0

#30

Anonim1.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje obejrzeć ci film "Inni" bardzo mnei zaciekawil i dał powód do rozmyśleń na twoj temat niegwarantuje ci nic że odnajdziesz odpowiedż lecz mzoe stworzysz swoja własna teorie ktora cię zadowoli
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych