Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Duch dziecka z Queensland


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakos nie chce mi sie wierzyc, dziecko jest jakies.. wielkie :P popatrzcie na proporcje, nagrobek 17letniej dziewczyny jest duzy, dziecko siedzace na plycie byloby mniejsze.. przynajmniej tak mi sie wydaje. i jeszcze pod jakims dziwnym kątem je widac
chyba ze sie nie znam :P
  • 0

#17

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście dzieciak jakiś taki za duży, ale skoro to duch to może lewitować gdzieś pomiędzy grobem, a obiektywem :P Tak poza to niektórzy piszą, że nie wygląda jak duch, no a kto powiedział, że wszystkie muszą wyglądać tak samo? Jeśli chodzi o błąd przy naświetlaniu, to czy wtedy widzielibyśmy tylko postać chłopca, czy też inne niepasujące elementy? Mnie się wydaje, ze ktoś tu zabawił się w montaż.
  • 0

#18

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile pamiętam

Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne i stanowią jedyny w swoim rodzaju fizyczny dowód na istnienie duchów.


  • 0

#19

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

fizyczny? gdyby to był FIZYCZNY dowód to mielibyśmy jakieś wyniki tego dowodu. Próbki, rozwiązania...różne takie...
  • 0

#20

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chodzi oto, że wykluczona została gra świateł i fotomontaż.
  • 0

#21

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chodzi oto, że wykluczona została gra świateł i fotomontaż.



No to trzeba napisać że zostało wykluczone fałszerstwo a nie fizyczny dowód :/
  • 0

#22

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fizyczny dowód, ponieważ zdjęcie to jednak obiekt fizyczny. :P
  • 0

#23

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak tyle, że...samego ducha nie możemy dotknąć no nie? ten dowód jest dowodem fizycznym pośrednim. Tylko dzięki jednemu zmysłowi możemy zobaczyć nie samego ducha, a jego zdjęcie...

Może lepiej skończyć ten offtop, co :P
  • 0

#24

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eech, w takim razie zapędziłem się w kozi róg. Skoro zdjęcie uznano za autentyczne (żaden montaż), to czemu ja, widząc n-tą kopie tego zdjęcia, pewnie w gorszej jakości niż oryginał, uznaję ją za oszustwo? Trochę to nie tak :D .
W takiej sytuacji to ucina wszelkie spekulacje na temat zdjęcia. Jedyne co powinienem powiedzieć to, że to ciekawe zdjęcie przedstawiające ducha. Można by podważyć prawdomówność autorki zdjęcia, ale to już będzie czepianie się...

Mam też 1 pytanko :)
Czy jest gdzieś jakiś zbiór oficjalnie potwierdzonych zdjęć duchów? Chodzi mi o to, że jest napisane, że takie i takie zdjęcie naprawdę istniało/istnieje w takiej formie i wykonała ją jakaś tam osoba, która naprawdę istniała? Że nie jest to wymysł czysto internetowy, wirtualny? Są jakieś książki o tych duchach, wydane przed pojawieniem się stron www z tymi zdjęciami?
  • 0

#25

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne i stanowią jedyny w swoim rodzaju fizyczny dowód na istnienie duchów.

Autentyczne, w sensie ze nie przerabiane photoshopami itd. ale naswietlenie kliszy to nie jest fotomontaz przeciez, tego nie da sie w taki sposob zbadac. Pozatym... w kazdym artykule widze takie teksty, tyle ze goloslowia mnie nie przekonuja.
  • 0

#26

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie przedstawione fotografie zostały uznane za autentyczne

Problem jest w tym, że mamy tylko taką deklarację. Jeśli dane zdjęcie badała jakaś instytucja, firma, to pewnie dane potwierdzające to, są gdzieś w jej archiwach, ale to nie jest działka dla zwykłego szarego internauty :P
Nie mam jak tego sprawdzić. Mogliby ułatwić sprawę i stworzyć jakąś stronę firm analizujących zdjęcia i wpakować tam te wszystkie "potwierdzone" fotki.
ps.
:D podoba mi się ta emota >> :cafe:
  • 0

#27

monikangel.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm..ciekawe...a swoją drogą... ładne maleństwo:)


Edit [20.11.2007]: Żbikuś
Staraj się pisać coś więcej.

  • 0

#28

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry że odświeżam... ale czy zwrócił ktoś uwagę na to, że to dziecko jest jakieś takie nienaturalnie wielkie w porównaniu z grobem? :P
Porównajcie sobie np rozmiar głowy z rozmiarem tabliczki.
  • 0



#29

Marchewa.
  • Postów: 536
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no racja... jeśli tabliczka jest takich rozmiarów jak większość na cmentarzu to te dziecko jest dość... gigantyczne @_@ ale może to miniaturowa tabliczka czy coś...
  • 0

#30

Mandy.
  • Postów: 26
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie to czysta kpina.. duchy to dusze, nie mają ciała, więc niby jak mają być widoczne na zdjęciach? Owszem, możemy odczuwać ich obecność..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych