Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Widmo z kościoła Newby


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

#16

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A to moze Munch (ktorego fanka jestem ;d) z kolei wzorowal sie na tym, co kiedys zobaczyl ;d A trzeba wspomniec, ze mial bardzo smutne, tragiczne i ciezkie dziecinstwo... zmarly mu siostry i matka.
  • 0



#17

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no tego to nie łykam napewno nie jest prawdziwe przynajmniej według mnie. :roll:
  • 0

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby nie obraz filmowy "Krzyk" to nie mielibyscie takiego zdania :) Nic na to nie poradze ze to zdjecie jest w czolowce najlepszych fotografii duchow czy sie to komus podoba czy nie :) Nie znajac historii zdjecia tez nigdy nie bralem go na powaznie.
  • 0



#19

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie jest to krzyk ale zapewne jak te zdjecie robiono byl juz jakis wizerunek kostuchy, widac odrazu ze przez srodek trzyma kose
  • 0

#20

cleric.
  • Postów: 57
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przez srodek trzyma kose

to nie kosa tylko element dekoracji na scianie.. przeciez jest przezroczysta.
słyszałam o tej focie, mnie wygląda na śmierc :) wysoka chuda zakapturzona blada postac :) z pustymi oczodołami :P
skoro jest w najlepszych zdjeciach duchow, to cos w niej musi byc
  • 0

#21

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duch wydaje się nazbyt klasyczny. :) Ponad 2 metrowy wzrost nie jest problemem, wystarczy na czymś stanąć.
Ale była by heca, gdyby okazało się, że ze wszystkich prezentowanych tutaj zdjęć duchów ta jest jedyną prawdziwą :P
podoba mi się to zdjęcie :D
  • 0

#22

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale była by heca, gdyby okazało się, że ze wszystkich prezentowanych tutaj zdjęć duchów ta jest jedyną prawdziwą tongue1.gif


Byłby dowód na to, że pozory mylą :P

Ale jak udowodnić, że którakolwiek jest prawdziwa?
  • 0

#23

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wizerunek dośc kiczowaty bo to "prześcierdło" z dziurami ... niby fotografia najlepsza ale mnie nie przekonuje jakoś
  • 0

#24

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moim zdaniem zdjecie jest niesamowite bo zobaczcie jak wyraznie widac ta ciemna postac a z drugiej strony jak wyraznie widac tez wszystkie elementy budynku, za ktorymi ta zjawa stoi, mozna dostrzec nawet najmniejsze szczegoly. Tylko czemu to cos ma tak rozdziawiona buzie
  • 0

#25

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nieee... Wizerunek tego ducha taki jakiś średniowieczny. Można powiedzieć, że jest zbyt niemodny, żeby był prawdziwy. :mrgreen:
Z drugiej strony w tamtych czasach chyba by nie robiono takich "naiwnych" duchów...
Kto wie?
  • 0

#26

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bez przesady... :rotfl: A co jest z twarza tego "ducha' ?? jakas taka powyginana...skad wy bierzecie te zdjecia ?? :aaa:
  • 0

#27

cyberdog.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jejku, wystarczy pobrać se GAME MAKER'a , Przebrać się za ducha, zrobić tego przebierańca zdjęcie, wkleić jako obiekt w GM, użyć opcji "przeźroczysty", wkleić w zdjęcie kościoła. Ot - cała filozofia.
  • 0

#28

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cyberdog ma racje !! zaraz tam duch !! i pytam raz jeszcze,dlaczego on tak dziwnie wyglada ??
  • 0

#29

duch91.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

lol ;]

Może warn nauczy Cię czytać dokładnie Regulamin i stosować się do niego.
Tacita

  • 0

#30

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hmm, ja już miałam jednego warna, więc tylko upomnę Cię {zdaję sobie sprawę, że nie mam żadnych uprawnień} - nie zapoznałeś się pewnie z regulaminem - nie odkopuj starych tematów. Spójrz, ostatni post przed Tobą jest z 2 czerwca.. Poza tym treść Twojego wpisu jest bez sensu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych