Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Dziewczynka z Wem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy takiej rozdzielczości orginału powiększanie postaci nie ma sensu (chyba, że ktoś wierzy mocno w to co pokazują amerykańskie filmy). Każda twarz, która będzie zapisana na obszarze składającym się z 22x20 pixeli po powiększeniu będzie dziwna i nieczytelna. Natomiast rzekoma poświata wokół głowy to poprostu rozpraszające się światło ognia w cienkiej szczelinie miedzy drzwiami a bokiem głowy postaci.

Zdjęcie z jakichś powodów jest czarno-białe :)
  • 0

#17

yakuzai.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nie wpadliście kiedyś na pomysł że to wianek? W rękach świeca i cała postać na biało trochę mi to przypomina strój z komunii xD . Hmmm.... z daleka przynajmniej mi wianek przypomina co wy na to ?
  • 0

#18 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

A nie wpadliście kiedyś na pomysł że to wianek? W rękach świeca i cała postać na biało trochę mi to przypomina strój z komunii xD . Hmmm.... z daleka przynajmniej mi wianek przypomina co wy na to ?

Nie wygląda mi to na wianek. A zdjęcie jest fajne... mogłbym powiedzieć, że prawdopodobne.
A co do chłopa... to tylko złudzenie bo cień tak dziwnie pada.
  • 0

#19

LOCK.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na początku jest mowa o zdjęciach(liczba mnoga) a zdjęć jest jedno
  • 0

#20

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro na zdjęciu widać kogoś to znaczy, że ktoś żywy tam po prostu stał. Z tej serii i tak nic nie przebije tej foty :D
http://www.paranorma...showtopic=5886
  • 0

#21

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CYTAT(Berith @ 14 stycznia 2007, 00:10) *
Może to Jezus? Przecież ostatnio wszelkie postacie przypominają Jezusa biggrin3.gif



Nie, to raczej Elvis tongue1.gif

Elvis żyje! biggrin3.gif


elvis pod postacią dziewczynki? :P
zdjęcie świetne, aczkolwiek oczy płatają nam różne figle..
  • 0

#22

Michal777.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja widzę twarz dziewczynki
  • 0

#23 Gość_Cecilia89

Gość_Cecilia89.
  • Tematów: 0

Napisano

ja widzę twarz dziewczynki


Ja również.
  • -1

#24

Nieznajomy.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie, to chyba najlepsze tego typu zdjęcie jakie zostało wykonane. Heh, pamiętam je jeszcze z gazety "Faktor X", jak był temat o duchach na zdjęciach :D

Jeśli budynek się właśnie palił, to raczej nikt się tamtędy nie przechadzał. A za prawdziwością zjawy przemawia jeszcze to, że mieszkańcy widywali już podobną postać, oraz to, że postać mogła mieć naprawdę w przeszłości związek z pożarami. Wszystko układa się w logiczną całość... Wielka szkoda, że zdjęcie czarno-białe :(
  • 0

#25

Wendigo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie również wydaje sie, że to duch, choć możliwości fotomontażu są ogromne, nie sądzę żeby tak dawno ktoś ingerował w to zdjęcie. A swoją drogą witajcie, jestem nowym paranormalniakiem.pl i pytanko czy zamierza ktoś dodać jakieś nowe informacje o ,,The Hands resist Him" z tematu o przeklętym malowidle?
  • 0

#26

Wesoły Rogal.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra ok ale dlaczego nikt jeszcze nie wytłumaczył czemu zdjęcie jest czarno - białe??? Może dlatego że czarno białe lepiej przerobić?
  • 0

#27

Wendigo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra ok ale dlaczego nikt jeszcze nie wytłumaczył czemu zdjęcie jest czarno - białe??? Może dlatego że czarno białe lepiej przerobić?

I kurcze tu jest największa zagadka, wie to tylko ten fotograf, ale mam kilka przypuszczeń:
1. Nie miał kasy na kolorowy aparat (taki biedny fotograf, mimo że to jego narzędzie pracy)
2. Kolorowy aparat musiał mu sie zepsuć a miał stary czarno-biały aparat (którego chciał sprzedać, mimo to nikt nie chciał kupić bo były już kolorowe)
3. Fotka to totalna mistyfikacja, dzieło grafika (mimo że w 95 nie każdy miał dostęp do komputera programów do przeróbki zdjęć, skanera )
  • 0

#28

Wesoły Rogal.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jest też wersja że to naprawdę jakaś postać. Albo też któraś z wersji którą wymieniłeś ale żadna z nich mnie nie przekonuje.
  • 0

#29

Wendigo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co by nie napisać i tak znajdzie sie ktoś kto będzie miał inne zdanie.
  • 0

#30

Wesoły Rogal.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Każdy może patrzeć z innej perspektywy na to zdjęcie. Ktoś weźmie je na poważnie, ktoś powie że to fotomontaż (do tej wersji jestem bardziej przekonany). Ludzie są różni i każdy ma swoje zdanie na jakiś temat. Także wendiego zgadzam się z tobą w 100%.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych