Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdarzenie , które mnie prześladuje...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sen'sei.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem nowym użytkownikiem forum , dlatego też proszę o wyrozumiałość i brak skłonności do nie potrzebnych , a zarazem niepożądanych komentarzy...Otóż dzisiejszego dnia miałem dość nie spotykaną sytuację ... czytałem z kolegą komentarze na temat czytania w myślach...Mieliśmy włączoną muzykę(Polski hh) i wciągnęliśmy się w ten text , w pewnym momencie powiedziałem do niego , aby przestał śpiewać , bo nie mogłem się skupić nad czytanym textem , a on odpowiedział mi , ze nic nie śpiewał...Przewinąłem muzykę do tego momentu w którym słyszałem jego głos , a on mi odpowiedział , że w tym momencie piosenki zaczął właśnie ją podśpiewywać w myślach...Odsłuchaliśmy ją jeszcze kilka razy , aby sprawdzić , czy nie ma zakłóceń , ale nic dziwnego nie znaleźliśmy...Początkowo budziło to we mnie niepokój , ale teraz chciałbym dowiedzieć się więcej o czytaniu w myślach...Prosiłbym o jakieś wskazówki , a także linki w których mógłbym się czegoś więcej o tym dowiedzieć...
Ps. Przewinąłem muzykę do tego momentu w którym zaczął śpiewać ją w myślach , aż do momentu w którym zakończył...
  • 0

#2

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwny zbieg okolicznosci. Sluchaj czy aby na pewno kolega nie wydawal z siebie dzwiekow przypominajacych spiew. Bo wiesz jest tak czasami ze jak glosno gra muzyka i sobie pospiewujemy i myslimy ze robimy to w myslach a jakies pojedyncze dźwieki jednak wychodza.
  • 0

#3

Sen'sei.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwny zbieg okolicznosci. Sluchaj czy aby na pewno kolega nie wydawal z siebie dzwiekow przypominajacych spiew. Bo wiesz jest tak czasami ze jak glosno gra muzyka i sobie pospiewujemy i myslimy ze robimy to w myslach a jakies pojedyncze dźwieki jednak wychodza.

Właśnie o to chodzi , że nic nie mówił , ani tym bardziej nie śpiewał...Bo w tym czasie palił papierosa ...Początkowo patrzyłem się na niego i miał zamknięte usta , a słyszałem jego głos...
  • 0

#4

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm... kiedyś będą czasy, że ludzie będą pisać "zapytaj Nightwalkera... Fenixa Nightwalkera, on zna odpowiedź" :mrgreen: .

Po pierwsze stwierdziłbym, że głupio brzmi "czytanie w myslach", posługujmy się bardziej sprecyzowaną terminologią - mówimy o telepatii. Szczerze, to puki to nieprzeszkadza to nie warto się tym interesować, jeżeli nie ma się dużych ilości wolnego czasu i jakiegoś partnera do ćwiczeń. Jeżeli znasz angielski to mogę przesłać jeden tekst. Dodatkowo niejaki Anoth, Sethosem zwany coś kombinuje z telepatią, może chcesz z nim pogadać, to odezwij się do niego na PM :) .
  • 0

#5

Sen'sei.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam dużo wolnego czasu , a także mam z kim "sobie poćwiczyć" , a co do mojego angielskiego to nie jest aż tak tragicznie z nim , a tak apropo to masz może jakieś linki z których dowiedziałbym się czegoś więcej? Ponieważ chciałbym rozwinąć tę zdolność jeżeli nie jest to tylko urojenie... ;D
  • 0

#6

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z linkami będzie ciężko, ale spróbuję czegoś poszukać w prywatnej kolekcji.
  • 0

#7

Sen'sei.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo mnie to cieszy...Dziękuję...Jak możesz to weź mi prześlij na maila: [email protected] , a także jakbyś miał na sqadzie jakieś ciekawe notki na temat telekinezy to również z chęcią przejmę je od Ciebie ;D
  • 0

#8

Wrona.
  • Postów: 20
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

HAARP - glosy i kontrola umyslu

HAARP moze przesylac glosy. Te glosy moga byc roznego rodzaju. Wiekszosc tych przesylanych glosow ma tylko jeden cel - oglupic czlowieka. Moga to byc glosy, ktore sie powtarzaja. Moga to byc tez takie glosy, ktore prowokuja do rozmowy. Czlowiek mimo woli zaczyna z tymi glosami rozmawiac. Rozmowy moga dotyczyc roznych tematow. Moga stanowic wyciagniecie wiadomosci na dany temat i pogladu, ktory mozna gdzies wykorzystac. Trzeba na jedno bardzo uwazac, bo glosy, ktore syszymy tylko my moga w kazdej chwili stac sie slyszalne dla otoczenia, a to dzieki temu, ze jak tylko mamy niedomkniete usta, to glosy moga zaczac mowic naszymi ustami i naszym glosem. Moga mowic w roznych jezykach. Nawet takich, ktorych my nie znamy. Jest to tak, ze przez nasze usta wydostaje sie nasz glos i usta wypowiadaja slowa nie nalezace do naszych mysli i naszej woli. Slowa, ktore sa niezgodne z nasza wiedza. HAARP jest w stanie przeslac bardzo silny impuls, ktory sam potrafi otwierac usta, ktore zaczynaja mowic. Trzeba wtedy trzymac usta bardzo zacisniete, zeby nie mowic obcych nam tekstow. W pierwszej chwili jest sie bardzo trudno zorientowac, co sie dzieje ale po chwili tylko zaciskajac usta mozna opanowac sytuacje. Kiedy taki glos mowi naszymi ustami, to w glowie takiego glosu juz nie slyszymy !!!
HAARP moze znac dokladnie kazda mysl wybranego czlowieka. Moze podsuwac wlasne mysli. Tez bardzo trudno sie zorientowac czy dana mysl jest nasza. Po pewnym czasie wiemy i zdajemy sobie sprawe z tego, ze my tak nie pomyslelismy ale z tym trzeba jeszcze bardziej uwazac jak z glosami. Czasem jest to bardzo trudne do odroznienia, bo HAARP wie o czym myslimy i w tym temacie podsuwa nam swoje mysli. Jest to bardzo plynna bariera. Trzeba sie ciagle kontrolowac.
Glosy moga namawiac czlowieka do roznych rzeczy czasami obiecujac zlote gory. Jezeli do tego dodamy stosowane przez HAARP nastawienie psychiczne, to w kazdej chwili mozemy popelnic samobojstwo, zbrodnie czy klocic sie z domownikami lub zadac rozwodu.
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fenix, jak skromny :P

Ty będziesz psionikiem, a ja ezoterykiem forumowym :mrgreen:

Jeśli już, to zamiast telepatii można powiedzieć "słyszeć myśli". Myśli nie są wypisane w naszej głowie, je trzeba usłyszeć.

Chłopaku nie zniechęcaj się, masz bardzo dobry początek. Staraj się to rozwinąć, bo może ci się to kiedyś przydać.
  • 0



#10

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdaje mi się, że telepatia nie polega na szyszeniu doslownego komunikatu, tylko raczej odbieraniu myśli, przeczuć emocji. Chyba nie ma tak , że slyszysz glos. Więc chyba troszkę przeceniasz swoje możliwości
  • 0



#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

cisz, a mi się wydaje, że raczej jest tak jak mówię, zresztą Fenix niech powie jak to jest na prawde, bo ja nie mam takiej wiedzy jak on.

Nie wydaje mi się, że odbieranie przeczuć czy emocji to telepatia. Przeczuć to przewidywanie, a emocji to empatia.

A czym poza tym różni się odbieranie myśli od słyszenia ich ?? Po prostu w głowie słyszysz cudze myśli.
  • 0



#12

Sen'sei.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesiu dzięki za wsparcie ;D , masz może jakieś linki albo oś własnego składu o "telepatii"?

A tak wogule to Fenix mógłbyś coś mi przesłać :P
  • 0

#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sen'sei jak na razie żadnych tekstów pisanych, ani innego typu rzeczy nie mam na ten temat, swoją wiedzę czerpię z innego źródła ;)
Może napisze później jakiegoś arta o tym, chyba że Fenix mnie uprzedzi, choć on pewnie posiada jeszcze więcej wiadomości na ten temat.
  • 0



#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, to skoro trza pomocy eksperta to już mówię - telepaci z Gildii mówili mi, że oni słyszą myśli innych, jednak nie należy traktować tego słyszenia tak, jak słyszy się normalnie osobę, z którą się rozmawia.

Spróbuję to opisać tak. Patrzycie na tekst, nie słyszycie jak ktoś wypowiada słowa, czyta wyrazy, jedna w myślach "słyszycie" ten wyraz, wiecie co onacza, jesteście świadomi znaczenia wyrazu :) .
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No Fenix, po prostu bardziej sprecyzował to o co mi dokładnie chodziło.
Heh, ja coś mówię, Fenix dopowiada i jest fajnie :P
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych