Skocz do zawartości


Garść zdjęć z Marsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Może inaczej to że cień jest tak długi nie świadczy o tym że obiekt jest wysoki! Dowód? Popatrzcie na swój cień rano jest bardzo długi...


Oblicz sobie matematycznie tak jak to Cinex napisal ....chyba ze sam juz wymysliles swoje obliczenia :D : a nie bedziesz sie zaslanial odpowiedzia typu: Popatrzcie rano na snowj cien jest dlugi. Nie bardzo wiem do czego darzysz...Draznisz sie dla przekory? dla zasady?
  • 0

#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Fotki świetne, gratz... :D pamiętam, że coś kiedyś słyszałem, że polka ma uczestniczyć w locie na marsa :) ale jak to ja zawsze twierdze na MARSIE nie ma nic prócz piachu i kamieni :) ma nic prócz piachu i kamieni :P
  • 0

#18

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

...  ale jak to ja zawsze twierdze na MARSIE nie ma nic prócz piachu i kamieni :) ma nic prócz piachu i kamieni :)


Widać wiesz dużo co tam może być ...

Może zatrudnij sie w NASA skoro telepatycznie wiesz co tam jest a czego tam nie ma ... :D
  • 0



#19

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No fakt za takie info NASA kupe kasy Ci da DarthRevan. Może troszkę sie podłamią że tyle kasy wywalili na badania tyle sond wysyłają. I tak na marginesie piach jest z wiekszości tlenku krzemu lub bazaltu etc. a powierzchnia Marsa jest pokryta tlenkiem i siarczkiem żelaza- popraw mnie jak sie mylę.Tak wogóle to jest też tam krzem, ale nie wiem w jakiej postaci wie ktoś? Tak normalnie legalnie sam krzem?
  • 0

#20

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Może zatrudnij sie w NASA skoro telepatycznie wiesz co tam jest a czego tam nie ma



Dziękuje za docenienie moich zdolności :D powiedz czy ty naprawde wierzysz że na marsie coś żyje ? to powiedz mi gdzie to się ukrywa. Pod ziemią ? możliwe a powód tego...
  • 0

#21

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może zatrudnij sie w NASA skoro telepatycznie wiesz co tam jest a czego tam nie ma



Dziękuje za docenienie moich zdolności :D powiedz czy ty naprawde wierzysz że na marsie coś żyje ? to powiedz mi gdzie to się ukrywa. Pod ziemią ? możliwe a powód tego...


Problem polega na tym, że ja nie mówie że tam istnieje życie, ja gdybam ... ale nie odwarze sie stwierdzać , że tam jest "tylko piasek i nic" (i uznawać to za prawdę absolutną) bo niby skąd mam to wiedzieć ... - a tak właśnie mozna zinterpretowac twoja odpowiedź.
  • 0



#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

najlepiej by bylo :)
  • 0

#23

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Jestem kompletnym sceptykiem w sprawach UFO gdyż ile lat żyje tyle nie widziałem nic wskazującego na ich istnienie tylko fotki i jakieś filmy... a co myśle to mówie
  • 0

#24

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Trafiłeś w Sedno :D
  • 0

#25

diodadioda.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba to jednak prawda że teraz ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem.. eh może zamiast tego zegarka w rogu dac definicje NOL /UFO bo powaga tyle razu już to było wałkowane że szkoda klawiaturki.
  • 0

#26 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

popieram...tak w ogole to powinno powstac cos na zasadzie slownika dla nowicjusz...np. co to jest Nol/Ufo. dobra ale wracajac do tematu a wlasciwie do zdjec.Moze ktos sie wreszcie wypowie co mysli o tych wszystkich zdjeciach? :evil: interesuja mnie wasze opinie...niektorych juz znam :)
  • 0

#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://video.google....0...14682&q=ufo
Fajne słowa piosenki 8)

Użytkownik +..... edytował ten post 27.04.2008 - 22:01

  • 0



#28

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dobry pomysl na taki slowniczek, bo to naprawde zbyt czesto jest naduzywane
  • 0



#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dobry pomysl na taki slowniczek, bo to naprawde zbyt czesto jest naduzywane


Pomysl bardzo dobry, macie propozycje co do formy takiego slowniczka?
  • 0



#30 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

hmm...mozna byloby podobnie jak dzial ustawic i w tym dziale osobne kategorie do kazdego tematu.. :?:

czyli np:

Slownik dla Nowicjuszy

a w nim poddzial jak ezoteryka ufo czy astronomia...w kazdym poddziale bylyby slowa lub sformulowania dla nowicjuszy....taka moja alternatywa :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych