Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Duch Schodów Tulipanowych


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#31

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie, Golum....
  • 0

#32

Żaku.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem sam co o tym myśleć. Zdjęcie przebadane. Wygląda jak prawdziwe. Zauważyłem że w większości postów jest ciągle "(...) to na pewno fake!" Myślę jednak że nie wszystko jest oszukane. No taki np. dzieciak z dzwonkiem na głową tak, ale to zdjęcie wygląda naprawdę realistycznie. Fascynujące zdjęcie

Pozdrawiam

P.S. To mój pierwszy post :)
  • 0

#33

monikangel.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nienienie to mi się niepodoba. widziałam bardziej autentycznme zdjęcia....
  • 0

#34

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A co świadczy o tym że to zdjęcie jest według Ciebie nie autentyczne?
  • 0

#35

Erol_Ramon.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie właśnie Nazgul... ale czy to nie dziwne że duch opiera się o schody stojąc po inch zewnętrznej stronie :o ? jak umie latać to po co się opiera? pozuje do zdjęcia? :mrgreen:
  • 0

#36

Layser.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fake. Duże naświetlenie zniekształciło obraz i każdy mógł stanąć w jakieś białe prześcieradło ubrany i udawać ducha.
  • 0

#37

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Fake. Duże naświetlenie zniekształciło obraz i każdy mógł stanąć w jakieś białe prześcieradło ubrany i udawać ducha.


Będziesz tak sobie nabijał posty w każdym starym temacie?

( 20 postów na dzień / 0.01% z łącznej liczby postów )


Edit [28.11.2007]: Żbikuś
Tym tekstem też sobie nabiłeś posta :) . Nieładnie

  • 0



#38

Chmelo081.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to sie wydaje, że to obraz jest ;p jakoś strasznie nie realistycznie to wszystko wyglada... Tak mrocznie tam i wogóle. To przypomina mi takie schody z filmu "Inni" czy jakoś tak. Dziwne to zdjęcie nie wiem co o tym sądzić, więc nie wiem czy fake czy autentyk, ja bym sie zastanowił czy to wogóle zdjęcie jest :P
  • 0

#39

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólne przedstawienie samych schodów pozostawia wiele do życzenia (w sensie ich ułożenia i kąta na jaki na nie patrzymy) sądze ze w 50% jest to fake chociaż moge się mylić
  • 0

#40

swisti.
  • Postów: 60
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ta fota jest mało wiarygodna...


Edit [24.03.2008]: +.....
Regulamin pkt 7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu w tym repeating, flood, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie emotikon. Przyznano ostrzeżenie i zakaz możliwości wypowiadania się na forum na okres 3 dni.

  • 0

#41

Daimon.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pamiętam ze gdy pierwszy raz zobaczyłem to zdjęcie wzbudziło we mnie takie małe przerażenie :) Może i jest to fake, chociaż ja wierze ze to prawda
  • 0

#42

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widzialem tę fotkę juz dziesiątki razy i nadal twierdzę ze jest podrobiona.
  • 0

#43

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie wiem czy zauważyliście ale moim zdaniem ta górna dłoń nie należy do ducha i co więcej wygląda jakby ręka była tam zgięta i ta ciemna plama (cień) to była jakaś sylwetka? tak jakby ktoś uciekał przed tym duchem... nawet jakby sie przyjrzeć to pomiędzy barierkami jest ciemniejsze tło (twarz?)
  • 0

#44

r3I3orn.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez pierwszą chwilę gdy się spogląda na tą fotografie ciężko cokolwiek zobaczyć, taki mały chaos. :P

Po dłuższym wpatrywaniu i trochę większej wyobraźni można zauważyć pokręconą sylwetkę i nic więcej.

Nie będę pisał czy to fake czy może prawda ponieważ za mało widać.
  • 0

#45

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po wywołaniu na zdjęciu ukazała się figura wspinająca się po schodach, trzymająca poręcz obiema dłońmi.


Jeśli ta relacja jest autentyczna to stawiam na fake, czemu? Ponieważ ja tam widze 2 sylwetki a nie 1 trzymającą sie dwoma rekoma poreczy nawet jezeli ta druga postac to moja wyobraźnia to dłoń która jest wyżej ma nienaturalne ułożenie.
Dołączona grafika

@UP Wyobraźni? tam nie ma sobie co wyobrażać tego ducha poprostu widać :) a jak widzisz za mało to nie wiem co tam jeszcze miałoby być. Chociaż przyznam ze te fota wygląda bardziej jak szkic.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych