Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zobaczyć znaczy uwierzyć - Freddy Jackson


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#46

monikangel.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

straaaaszne.. chodź ja dokładnie nic nie widze bo zdjęcie jest strasznie stare..
  • 0

#47

Layser.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To najbardziej realistyczne zdjęcie jakie widziałem. Myślę że jest prawdziwe i nie ma tu mowy o żadnym fake. Szczerze mówiąc niezwykle mnie zaskoczyło.
  • 0

#48

Chmelo081.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem jedno z najlepszych zdjęć ducha jakie kiedykolwiek widziałem. Nie ma tu mowy o żadnym fake`u chocby dlatego że w czasach kiedy robiono zdjęcie nie posiadano takich efektów jak dziś więc raczej nie ma wątpliwości co do autentyczności.
  • 0

#49

Biggi.
  • Postów: 117
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niesamowite że umarł a jednak chciał by o nim pamiętano.
Smutne że niektóre dusze zmarłych nie zaznają spokoju i wciąż będą błąkać sie p tym świecie.
  • 0

#50

ArsenPL.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to zdjecie robi wielkie wrazenie tak patrzylem na nie i ma swoja wiarygodność ... Moze i historia wyssana z palca ale fotka jak dla mnie bardzo wiarygodna jedna z lepszych jakie bylem w stanie zobaczyc:))
  • 0

#51

AwAke.
  • Postów: 95
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj są dwie opcje: albo rzeczywiście był to duch albo po prostu spreparowali czyjąś twarz, żeby wyglądało, że to duch


a po co mieli by to robić? co im by to dało? i czemu zdjęcie opublikowano po 56 latach? to nie pasuje na podrobienie jak najbardziej real.
  • 0

#52

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w tych czasach raczej nie preparowali zdjec dla wlasnych korzysci...ja stawiam na ducha.
  • 0

#53

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w tych czasach raczej nie preparowali zdjec dla wlasnych korzysci...ja stawiam na ducha.


Boże może to osoba podobna do ich kumpla jak każdy wie starodawne aparaty nie są dokładne i może pomylili się a po śmierci kolegi mogli mieć jakiś wstrząs psychiczny i myśleli że to on ale wątpie :| tak samo jak w to że to jest duch !
  • 0

#54

Irranus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może naświetlane były dwa zdjęcia i przez przypadek nałożyły sie w ten sposób.
  • 0

#55

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i po co cytuję ?! chyba umiem czytać.
jak nie podzielasz mojego zdania to twój problem.
Przypominam ze jets to forum dla ludzi ktorzy interesują się zajwiskami paranormalnymi...a dla sceptyków to tu jest dość mało miejsca.
Dotarło ?
  • 0

#56

Irranus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przypominam ze jets to forum dla ludzi ktorzy interesują się zajwiskami paranormalnymi...a dla sceptyków to tu jest dość mało miejsca.
Dotarło ?

Nie wiem czy to do mnie ale ustosunkuje się do tego. Po pierwsze mam prawo do sceptycyzmu, ponieważ moje przekonania na temat duchów, zjaw, demonów itp są jasne tzn nie mają kształtów określonych, aczkolwiek zaznaczam iż są to moje przekonania. W żadnym stopniu nie mam jakiegokolwiek obowiązku stwierdzania od razu, że to zdjęcie jest prawdziwe, bo wtedy dyskusja opierała by się jedynie na popieraniu zdania osób piszących wcześniej, a forum jest do wyrażania opinii i dyskutowania. Dla mnie zdjęcie staje się dowodem dopiero wtedy gdy wszystkie "racjonalne" założenia dla faktyczności tego zdjęcia zostaną odrzucone. Póki co nie widzę przeszkód aby zakładać iż zdjęcie mogło zostać przypadkowo źle naświetlone w ciemni, bo to jest czarno-biała fotografia, jako iż interesuję się fotografią tradycyjną i niejednokrotnie bywałem w ciemni, wiem że tego typu przypadki przypadkowych naświetleń, (może przy utrwalaczu zdjęcia były jedno na drugim tak, że akurat nałożyła się twarz w ten sposób)zdarzają się dość często.Bardzo chciałbym zobaczyć kliszę tej fotografii czy na niej też występuje twarz czy też nie.
  • 0

#57

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie,nie do ciebie.
Nie chodzi mi o to ze jest ktos sceptykiem...ale po co cytuje moja wypowiedz ktora jest powyzej ?
A reasumując...to jestem tu z deka dłużej i mam prawo do własnych opinii,nie prawdaż ?
i równieza nie chodzi o sceptyzm a o głupie uwagi...w stylu...osoba podobna do ich kumpla.
Rozumiesz ?
  • 0

#58

Irranus.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok, rozumiem, choć w pierwszej chwili myślałem, że to tyczy się mojej wypowiedzi. Poza tym każdy ma prawo do własnych opinii, nie tylko Ty(to tak apropos tego, że dłużej tu jesteś ;) ), choć uważam że jeśli ktoś nie ma czegoś interesującego do wniesienia do dyskusji powinien się nie włączać. Ale powróćmy do tematu bo z niego troszkę zboczyliśmy. Wiecie może czy gdzieś można zobaczyć negatyw tej fotografii?Zastanawia mnie również pewna rzecz, czy przypadkiem ten rzekomy duch nie nosi okularów?
  • 0

#59

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w dostepnosc negatywu wątpie.
Okulary ? :) ciekawie.
  • 0

#60

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wstrząsające zdjęcie ! x|

Warn. Powód: Zdawkowe posty nic nie wnoszące do tematu
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych