Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO i UFO/chmura


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#31

rao.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

8) Według mnie człowiek też potrafi lub potrwafił zmieniac pogodę.
Pokazywali takie cacko do zmieniania uwagi dawno W NIE DO WIARY.
Pozatym ufo może kamuflowac się w różne krztałty.
Materiał zbadany z statku pokazuje ze on po zmienia krztałtu wraca do pierwotnej formy to czemu takie ufo nie miało sie zamienic w chmurke i w nią wleciec :P :devil: :evil: :devil:
  • 0

#32

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#33

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

(Nie)zwykłe chmury jakich pełno... Tu powieje, tam powieje, tu będzie wyższe ciśnienie, tam niższe, tu i tam zmieni się temperatura, tu cieplej, tam zimniej... no i wtedy mamy różne takie cuda... :>
  • 0

#34

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#35

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hah a co powiecie na to??

Dołączona grafika
  • 0



#36

Perzu.
  • Postów: 56
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:shock: cccc co to jest ?
  • 0

#37

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano



Dołączona grafika

Dołączona grafika


  • 0



#38

kubis90.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe ja sie zgadzam z tym artykółem ufo zazwyczaj jest neiwidzialne dla oka luckiego i jak wpadnie w chmure widac jego kształt i to sa wlasnei chmury ufo to sa spodki ufo niewidzilne na ktorych sa zaczepione chmury bo w nie wpadły a jeżeli chodzi O WTC jush dawno pisalem ze to sprawka ufo na innym niku !!!ufo wyzadza nam katastrowy to tez prawda ale neiwiem czemu!!
  • 0

#39

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kubis90, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie wchodź tu.
:bs:
  • 0

#40

Struś.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, kiedyś widzialem takie chmury i przypominaly mi statki obcyhc, ale wmawialem sobie, ze mam bujna wyobraznie :-D
  • 0

#41

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obserwacje Niezidentyfikowanych Obiektów Latających zdarzają się na terenie całej Polski, UFO jednak nie zawsze jest dyskoidalnym, metalicznym obiektem z którym się przeważnie kojarzy – czasem przybiera postać kuli światła, czasem matowego kulistego obiektu, a czasem...
Poniżej prezentujemy relację, która dotarła na pokład Nautilusa od pani Justyny:

Dołączona grafika


Dzień dobry!
Wracając do domu dnia 18 sierpnia 2006 roku zauważyłam bardzo dziwną chmurę na niebie (była to godzina mniej więcej 22.30) niebo bezchmurne i ta właśnie "dziwna chmura" przypominająca spodek - była olbrzymia około 1,5 km średnicy i bardzo szybko się przesuwała mimo iż nie wyczuwałam żadnego wiatru tego wieczoru..."Chmura" miała w centralnej części trzy jasne punkty przypominające okna (były one ułożone w linii poziomej i blisko siebie jednak widziałam wyraźną granicę między nimi). Dla żartu powiedziałam do kolegi, że to pewnie UFO nas teraz obserwuje (on też widział "chmurę" ale specjalnie się tym nie przejął – nie wierzy w takie rzeczy, jednakże wydawało mu się to dziwne że tak szybko się ona przesuwała) pomachałam "UFO" też dla żartu no i momentalnie "okna" się zamknęły i spodek zniknął za dosłownie kilka sekund. Nie czułam nic specjalnego w trakcie obserwacji - jedyne co zauważyłam to brak wiatru...i taka cisza (identyczne uczucie otoczenia miał J.Szpulecki w 2000 roku - przyp =[dj_cinex]=).


Dziwna cisza o której wspomniała pani Justyna jest elementem, który towarzyszy bardzo wielu spotkaniom z UFO. Pani Justyna napisała o niej więcej:

Co do "ciszy" to wyjątkowo jakoś psy nie szczekały, świerszcze nie grały, drzewa nie szumiały (wiatru nie było) nic nie było słychać tylko moje i kolegi kroki i rozmowę - to wydało mi się dziwne bo zawsze jak tamtędy ktoś przechodzi to robi się szum, jest głośno od szczekania psów itp.

Dołączona grafika


Czym była dziwna chmura zaobserwowana przez panią Justynę? Czym były te trzy świecące obiekty ułożone w linii? Czemu chmura tak szybko opuściła widnokrąg i wreszcie, czemu w trakcie tej obserwacji także pojawiła się dziwna, niezrozumiała cisza?...
Te pytania na razie jeszcze pozostać muszą bez pełnej odpowiedzi...

Tekst: Mikołaj Jastrzębski
Źródło: Fundacja NAUTILUS

  • 0



#42

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Innymi słowy,fantastyczny kamuflaż.Przyjmując,że świadkowie tego wydarzenia nie kłamali to mamy do czynienia z kolejną metodą manifestacji NOL-i.
  • 0



#43

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakieś 2 miesiące temu udało mi się uchwycić ciekawe chmury. Były tylko jednego dnia. Nie wiem, jak powstały, widziałem je pierwszy raz w życiu... i właściwie tylko raz. Bo były jednego dnia... a dokładnie 18 lipca br.
Ale wątpię, żeby to było jakieś UFO, tylko rzadkie zjawisko atmosferyczne. :)
Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0

#44

godot1981.
  • Postów: 61
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kolezanka widziala ufo tez mialo postac i ksztaly chmury- jak wyzej w opisie .. tyle ze mniejsze...
  • 0

#45

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

+=[dj_cinex]= hehe do autora tematu
Jestem ze szczecinka na oczy własne widzialem to :) w sumie nic ciekawego .. Kupa Ludzi kladacych sie i zbierajacych Źdzbła Zboża :lol :
co do kształtu Ok ... ale jedno ale Niewiem co robily Kije do połowy Ubrudzone w ziemi , lezace jakies 20 Metrow od kregu , Kije ktore Fake'owca Ktorzy kregi robia sluza do "rysowania" rownego okregu :) z reszta o tym w Gawexie Bylo Potem :D :papapa:

[ Dodano: 2006-10-19, 07:51 ]

Hah a co powiecie na to??

Obrazek


To Mi przypomina Portal na koncu gry Halflife 2 :)

a co do chmur Ufo dla mnie to zwykle Trwajace jakis dluzszy czas , zawirowania powietrza na duzej wysokosci :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych