Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zmarły 75 lat temu wraca do życia!?


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#61

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że takie przypadki są rzadkie :(
  • 0

#62

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No gdyby były częste to by nie były takie dziwne... ee? chyba to jest w nich najlepsze, że są wyjątkowe :|
  • 0

#63

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

heh.....jezeli on sie obudzi to bedzie to cos niesamowitego.....macie moze jkaies nowe informacje dotyczace tego mniecha
  • 0

#64

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się jednak, że to wszystko pic, bo gdyby było prawdą, byłoby o tym bardzo głośno. A zobaczcie tym czasem ile wyrzucają na ten temat google. Tylko jedną stronę.
  • 0

#65

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chcieć to móc :) ha.
mnisi buddyjscy posiadają wiele zdolności, kontrolowanie pracy serca itd, więc czemu nie "hibernacja" przez 75 lat?
  • 0

#66

Mar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Super Express" to straszny brukowiec i publikowane tam artykuły są delikatnie mówiąc mało wiarygodne.

Co do jakości pozostałych źródeł to nie wiem, ale skoro po tak długim czasie temat jak zwykle umarł, pewnie należy to między bajki włożyć.
  • 0

#67

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytałem coś o tym, nie wierzę w to ale niby jego dusza jest połączona z nim cienką jakby niteczką, ciało wysycha itd. ale jak zakłóci się jego spokój to powoli zaczyna wracać do życia, robili to podobno Chińczycy w tybecie, wyciągali mnichów z jaskiń w taki stanie i mnisi dochodzili do siebie :D ale to bzdety...
  • 0

#68

Lubof.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie,to nawet jeśli by się obudził, to nie zdradził by swojej tajemnicy,a przynajmniej nie na taką skale,żeby każdy mógł zrobić coś takiego w domu ;)
  • 0

#69

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OO kurde, 75 lat w śpiączce:P Buddyjscy mnisi mają tyle opanowanych zdolności, że i może taki jeden potrafi się zahibernowaći wrócić po x latach:D A dobre jest to, że to sam przewidział :o Dobry jest:P
  • 0

#70

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie interesuje fakt że budzi się już drugi rok i nic. No cóż jeśli będę pamiętał przekażę kiedyś sprawę wnukom może one się doczekają !
  • 0



#71

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro kilka lat zajęło mu wejście w ten stan, to trochę potrwa też wybudzenie się, nieprawdaż? :D
  • 0

#72

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No oczywiście tymbardziej że jedyna osoba która byłaby zainteresowana tym fenomenem czyli Dalajlama nie komentuje tego zdarzenia. Może jest bardziej zainteresowany olimpiadą w Chinach ?
A może zamiast takich drobiazgów bardziej mu się marzy powrót do czasów feudalizmu ?
  • 0



#73

Minkabh~Romanhotep.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A swoją drogą nie mówcie o tym, że się budzi, bo skoro pisało, że otwierali już kilka razy i ciągle jest w takim samym stanie, to oznacza, że obecnie nic się z nim nadzwyczajnego nie zaczyna dziać, jedynie go przebadali dokładnie. Jest ciągle jaki jest... :P może tak woli.
A sprawą głowa Tybetu być może się nie interesuje bo albo "nie powinien" albo wałeczek jakiś z tym jest... :)
  • 0

#74

ozim.
  • Postów: 92
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja przeczytałem, że wg życzenia otwarto jego grób po 75 latach i zauważyli, co się stało z "ciałem". Więc musiał to przewidzieć, no nie? :P
  • 0

#75

Pruzio.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, poci się ale ciekawe z kąd pobiera wodę, cała historia jest dość naciągana. Moim zdaniem jest to mumia o której wymyślono pare plotek. To że po śmierci rosną paznokcie to nie jest nowość.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych