Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie w miejscowości Pustków Osiedle ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To miały być zdjęcia zachodu słońca koło Dębicy, ale... na zdjęciach widać coś jeszcze. 24 lutego coś wylądowało w miejscowości Pustów Osiedle.

Prezentujemy kolejne zdjęcia, na których widać niezwykły obiekt. Zdjęcia są bardzo ciekawe, gdyż pokazują ruch czegoś, co wyraźnie... ląduje. Zacznijmy jednak od początku, czyli maila, który dostaliśmy od naszego załoganta z Dębicy, Pana Michała. Oto jego mail:

Witam
24 lutego 2006 roku w piątek robiłem zdjęcia zachodu słońca, piątek 18.36
Za miejscowością Pustków Osiedle, jest w okolicach Góra Śmierci Kochanówka. Bawiłem się przesłonami i próbowałem różnych ustawień w aparacie.
Zdjęcia zostały wykonane w okolicach miejscowości Pustków Osiedle, (dowiem sie jak dokładnie nazywa się to miejsce) - niedaleko jest tzw. Góra śmierci ..gdzie Hitlerowcy eksterminowali Żydów, Polaków w czasie II Wojny Światowej.


Do maila Pana Michała wrócimy za chwilę, ale najpierw zobaczmy pierwsze zdjęcie:

Dołączona grafika

Zdjęcie jest ciemne, ale po rozjaśnieniu widać dyskoidalny obiekt, który jest na niebie na wysokości kilkudziesięciu metrów. Pan Michał nie widzi tego obiektu, to "coś" na zdjęciach zobaczy dopiero w niedzielę dwa dni później, kiedy obejrzy zdjęcia po wprowadzeniu ich do komputera.

Dołączona grafika

Na kolejnym zdjęciu wykonanym przez Pana Michała widać, jak obiekt wyraźnie się obniża. Z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ptaka, a także samolot. Tym bardziej, że na trzecim zdjęciu możemy zobaczyć, jak obiekt jest tuż nad linią drzew.

Oto to zdjęcie:
Dołączona grafika

Specjalnie nie rozjaśnialiśmy tych zdjęć, a jedynie zrobiliśmy to w wypadku powiększenia obiektu. Pan Michał przesłał nam także parametry zdjęć.

Parametry w jakich wykonano zdjęcia:

115-1562.jpg - F4.0, 1/80 , ISO 400
115-1563.jpg - F4.0, 1/50 , ISO 400
115-1564.jpg - F5.0, 1/40 , ISO 400
115-1565.jpg - F8.0, 1/40 , ISO 400


W sumie są cztery zdjęcia, ale na trzech z nich obiekt jest najlepiej widoczny. W czasie rozmowy z nami Pan Michał przyznał, że był zdumiony, kiedy zauważył ten obiekt na zdjęciach. Próbował nawet ustalić miejsce, w którym dziwny obiekt wylądował.
"Tam jest kawałek pustego pola. Próbowałem znaleść tam jakieś ślady po lądowaniu tego obiektu jeżeli oczywiście wylądował... spadł tam jednak śnieg i to już nie miało sensu" - twierdzi P. Michał z Dębicy. Jednocześnie poinformował, że wśród swoich znajomych ma także takich, którzy widzieli niezwykłe obiekty na niebie. Michał obiecał, że postara się przesłać do Fundacji NAUTILUS wszelkie relacje o pojawieniu się obiektów UFO w okolicach Dębicy.

____________________________
Źródło: Fundacja NAUTILUS
____________________________
  • 0



#2 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

ciekawe...Autentyk? chyba jest wieksze prawdopodobienstwo ze tak :D
  • 0

#3

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez przypadek natknąłem się na t o zdarzenie ! Przypadek badałem osobiście a zdjęcia oryginalne od świadka analizowali dwaj fotografowie. Wniosek to - po pierwsze świadek kłamał mówiac iz zdjęca wykonywał na wolnej przestrzeni ponieważ przy analize zdjec wyszło na jaw iz na jednym z nich widac deske rozdzielczą auta, wycieraczkę oraz widać w szybie odbicia swiateł samochodu jadącego wcześniej. To ciemne to prawdopodobnie brud na szybie bo na 100 % zdjęcia zostały wykonane zza szyby po czym autor po jakimś czasie się przyznał do tego...
  • 0

#4

seba112_nie z tej ziemi.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to w końcu to jest prawdziwe czy nie :o Ja myślę że naprawdę coś tam jest
  • 0

#5

whitepatriot.
  • Postów: 68
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Seba na prawdę coś tam jest tylko że to jest bród na szybie :) :)
  • 0

#6

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak już to jakiś owad, brud sam się z szyby nie zsuwa.
  • 0

#7

ariks.
  • Postów: 19
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak już to jakiś owad, brud sam się z szyby nie zsuwa.



Owad w zimie ? Brud czego nie w zimie to normalne ale słyszałem z drugiej ręki iz koło tej miejscowosci widywano pomarańczowe kule światła nad tzw Górą Smierci gdzie Niemcy rozstrzeliwali więzniów Heidelager bo tam oprócz obozu koncentracyjnego był poligon Waffen SS . Ja ostatnio na swoim blogu dałem fajne fotki być moze UFO ? Mozna to bloga wstawic link ?
  • 0

#8

whitepatriot.
  • Postów: 68
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra sorry mój błąd, ale nie to chciałem powiedzieć były takie pogłoski że WunderWaffe to UFO a jeśli tam w poblizu był poligon SS to moze z WW to prawda :D :D
  • 0

#9

Papcio Chmiel.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej nie wyglądaja na "retuszowane", a to cos nietoperkiem nie jest.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych