Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego sie dzialo rano...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem czy pisać to tu czy nie ale nie wiem co to mogło być wiec sie chce poradzic :) Nikomu w domu nie mowiłem. Rano (o 05: coś) sie obudziłem i przez chwile czułem sie niepewnie... Nagle poczułem zimny dreszcz (okno zamkniete i byłem pod kądrą) Czułem taki powiew zimna. Nagle cos mnie wcisnęło w łóżko.. Nie wiem jak to opisac.. Nie mogłem sie ruszac i otworzyc oczu (Przymknąłem bo byłem spiacy jeszcze troche) Otworzyłem usta i chciałem krzyczec ale nie mogłem.. Nic nie mogłem zrobic.. Tak jak by cos mnie trzymało... Doszedł do tego strach i bałem sie otworzyc oczy. Uczucie było okropne.. Cięzko sie oddychało i ciagle ten zimny dreszcz mnie przechodził przy tym... Czy ktos mi powie co to bylo? Bo mam stracha isc spac... Jesli jakis duch przyszedł do mnie tego ranka to jutro tez moze... Udało mi sie wyrwac rękę wtedy. Cała siłą szarpnąłem prawą ręką i sie uwolniłem... nie wiem co było potem... chyba zemdlałem bo otworzyłem oczy o 09:00 (Równej) Czy ktos mi cos poradzi? Bo naprawde mam takiego stracha przez to...

///SP-TBZ - korekta ortograficzna///
  • 0

#2

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Brzmi jak słynny paraliż przysenny. Poszukaj sobie info na forum.
  • 0

#3

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

co Ci poradzić mogę, hmm:
1. poczytaj o wspomnianym wyżej paraliżu
2. zapoznaj się z ortografią języka polskiego ;)
  • 0

#4

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Paraliz jest calkowicie normalna rzecza. Nasz mozg przed snem wprowadza nas w taki stan , zebysmy jak spimy sami sobie czegos niezrobili, bywa , ze sie budzimy i nadal jestesmy jeszcze sparalizowani ;)
  • 0

#5

Nijel.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludziom często przydarzają się tego typu paraliże i przywidzenia przy najbardziej znanym paraliżu sennym często pokazuje się brzydka mała postać siadająca na klatce piersiowej i próbująca człowieka udusić. Jest to przedstawione na wielu obrazach mogło ci się zdarzyć właśnie coś takiego.
  • 0

#6

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już trochę takich opowieści było ;) Widzę, że wiele osób to spotyka. Ja na razie czegoś takiego nie doświadczyłem.
  • 0

#7

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OT: Tak sobie mysle, moze by tak wprowadzic nowy punkt w regulaminie forum?
Cos w stylu:
Punkt 12457 4-rtej poprawki do regulaminu forum :P ) "Jezeli cos Cie dusilo i byles sparalizowany- nie pisz o tym na forum. To byl paraliz senny (i tu link do tematu o paralizu)"
Bo ostatnio za duzo juz tych tematow z cyklu "co mi sie stalo w nocy, ze sie ruszyc nie moglem".
  • 0

#8

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja mam pytanie... Czy to jakoś zależy od człowieka? Kogo dosięgnie ten paraliż? Bo mi nigdy się coś takiego nie przytrafiło jeszcze, a tutaj można dojść do wnisoku, że to tak oczywista sprawa jest... ;p
  • 0



#9

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Paraliż senny się zdarza i już :P Nie ma reguły (a może jest, tylko ja jej nie znam).
  • 0

#10

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja jestem ciekaw co sprowadza ludzi po takim paralizu na forum VRP. Bo ja szczerze powiem że jakbym nie odwiedzal VRP i nie wiedzial co to jest paraliż przysenny i bym go doświadczył to na pewno ta strona nie byłaby tą na która od razu bym spojrzal, a co dopiero ze mozna tu znalezc odpowiedz. Z tego co wyzej napisalem wnioskuje że kolega sebollek po prostu czytal juz te tematy o paralizu ale postanowil napisac wlasny tak dla urozmaicenia, mam racje seboolek?
  • 0

#11

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie to pierwszy raz spotkało... Powiem ze straszne to jest.. Nastepnym razem otworze oczy :mrgreen: Ale straszne było to ze nie mogłem krzyknąć... chciałem sie zadzec zeby przylazł ktos i mi pomógł a tu pupa... Nie da sie... Starałem wydobyc z siebie krzyk i bez skutku... wiem tylko jak sie bronic... Trzeba sie skupic na np. prawej ręce i cała swoją siłą machnąć, Sprobować ruszyc ją.. wtedy to mija...

Żbikowaty: Nie czytałem o tym nigdzie... Nie wiedziałem ze to jakis paraliż czy cos myslałem ze mnie jakis duch nawiedził :D Nie wiedziałem ze innych tez to spotyka.
  • 0

#12

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W takim razie skad seboolek wiedziales na jakim forum napisac ten temat?
  • 0

#13

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No bo jak dla mnie to było "Dziwne Zjawisko" :D heh dlatego napisałem na tym forum...
  • 0

#14

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie to juz o tym czytałes na tym forum ale ok. Sory za offtopic :)
  • 0

#15

damian.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem to samo niedawno!Nie mogłem krzyczeć i sie dziwnie poczułem wiele ludzi mówi ze to duch ja w to wierze jak jescze raz coś takiego sie stanie pluń i duch ma odejśc tak słyszałem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych