Skocz do zawartości


Zdjęcie

zatrzaśnięte wc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

ludzie to nie był duch tylko poltegreist !!! a to nie jest duch :) duchów niema :) wg mnie żebym sie nie nadział na 10 stron krytyki :)
  • 0

#32

Bubi.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a w kiblu nie ma takiej kratki??? ja raz nie zamknalem drzwi od kibla do konca, polozylem sie spac i jak tu cos nie walnie... no to poszedlem sprawdzic co to (raz mi ptak wlecial, innym razem galazka ale jej akurat nie uslyszalem) i okazalo sie ze ta kratka od kibla wyleciala (troszke byla juz wczesniej pokiereszowana przez kominiarza) widac musialo wiac albo cos...
a jestes pewien ze swiatlo zgasiles??? ja czasami dal bym sobie uciac kilka waznych czesci ciala ze zgasilem swiatlo albo tv a tu zonk...

co do mozliwosci ze to byl duch... jak na moj gust to duchy z reguly postepuja w miare logicznie chcac cos osiagnac (modlitwa, przestroga, energia) i raczej nie widze sensu dlaczego jeden raz mialy by sie pojawic zeby walnac drzwiami i wlaczyc swiatlo...
  • 0

#33

JOKOSFERA.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak juz wczesniej pisałem to dom był nowy... ale ogólnie sytuacja była dla mnie przynajmniej dziwna. Co do swiatła zawsze je gasze. Chyba ze był to wszystko poprostu wyjątkowy zbieg okoliczności (zapomniałem zgasic światło, a zamek był do połowy przekrecony)
dziś próbowałem zamek przekrecic do połowy i trzasnąc drzwiami... i za żadnym razem drzwi sie tak jak wtedy nie zatrzasły...
  • 0

#34

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma co gadać jesli faktycznie nie było tak jak mówi np Indoctrine to jest to najzwyczajny w świecie poltegreist i nie ma co tego ciągnąc.
  • 0

#35

JOKOSFERA.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wielkie dzieki tym co pomogli mi zrozumiec to dziwne wydarzenie... jak cos sie jescze bedzie dziwnego dziac w moim zyciu napisze:)
  • 0

#36

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawe "zjawisko". Dopóki negowaliśmy wszelkie teorie dotyczące duchów, to autor ciągnął temat dalej. Gdy przedstawialiśmy inne teorie, również, nie było to brane do wiadomości. Ale gdy powiedzieliśmy, że to duch... Dostaliśmy podziękowanie za wyjaśnienie sprawy :)
  • 0

#37

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

powiedziałbym, że całkiem normalne ;) jest tu ktoś inny z tych, co przedstawiają historię i od razu swoją tezę?
  • 0

#38

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu autor postu nie może przyjąc do wiadomości, że jest to zwykły poltegreist i chce abyśmy mu powiedzieli, że to był duch.Nie wiem dlaczego ja bym nie chciał żeby mi ktoś powiedział, że w moim domu lub mojej dziewczyny jest duch.
  • 0

#39

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a pomyślałeś może o tym że twoja dziewczyna zrobiła ci psikusa :D
  • 0

#40

JOKOSFERA.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie znam sie na tych zjawiskach i temu tu pisalem... wszystko co mowie to z punkto widzenia laika... nie wiedzialem wczesniej co to poltergeist i ze bede odebrany za zwyklego sciemniacza...spoko...
  • 0

#41

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra nie zostałeś uznany za ściemniacza tylko zostało stwierdzone, że to nie duchy tylko poltegreist.Teraz już wiesz co to jest??
  • 0

#42

rybak.
  • Postów: 175
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno sie tak nie usmialem czytajac ten topic, no to mamy nowy rodzaj duchow, gorzej bedzie jak zalatwiajac swoje potrzeby taki duch zamknie dzwi, zgasi swiatlo i nie spusci za soba wody :lol :devil:
  • 0

#43 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Dawno sie tak nie usmialem czytajac ten topic, no to mamy nowy rodzaj duchow, gorzej bedzie jak zalatwiajac swoje potrzeby taki duch zamknie dzwi, zgasi swiatlo i nie spusci za soba wody :lol :devil:


ta, albo zrobi coś co mu ciążyło od 300 lat :P i wtedy nie spuści wody :P
  • 0

#44

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba trzeba juz zamknac temat, bo juz raczej nic odkrywczego nikt nie napisze :P
  • 0

#45

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ten temat nie ma sensu. Koleś napisał co mu się przytrafiło a wszyscy mówią że to nie prawda. Zastanówcie się poco jesteście na tym forum, żeby nabijać się z cudzych tematów czy żeby spróbować rozwiązać czyjeś problemy??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych