Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwne glosy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

siemka jestem tu nowy, bardzo mi sie podoba to forum, poniewaz sprawami paranormalnymi interesowalem sie i to bardzo duzo... wkoncu chcialbym wam przytoczyc pewna historie ktora zdarzyla sie mi.... otoz okolo 5 lat temu (mialem wtedy 10 lat) mialem dosyc dziwna przygode z moim najlepszym przyjacielem... pewnego roku moj kumpel na urodziny dostal dwie krotkofalowki na urodzinki, wiec pobieglismy do pobliskiego lasu w celu wyprubowania tego cacka :D (wted taki sprzecior byl bardzo dobry). wiec kupilismy po drodze pare petard wzielismy pistolety na kulki i sie bawilismy w komandosow.... bylismy oddaleni od siebie na 10-15metrow abysmy mieli ze soba kontakt wzrokowy. se gadamy przez te krotkofalowki i nagle zaczely sie zaklucenia... strasznie trzeszczalo i nagle w sluchwce uslyszalem bardzo dziwne dzwieki... takie jakby "bekanie" ale bardzo slab e i czeste... i do tego przez to bekanie takie jakby mlaskanie jezykiem... nie brzmialo to na mowe czlowieka... na poczatku myslalem ze to moze przez zaklucenia znieksztalca glos kolegi, ale sie go zaraz spytalem i powiedzial ze slyszal to samo... trwalo to okolo 2 minut... dokladnie to pamietam... nawet pamietam jaka mine mial moj kumpel.... od tamtej pory nie dotykalismy tych krotkofalowek.... jak myslicieco to bylo? a moze weszlismy na czestotliwosc jakiegos radia i glos byl nieksztalcony?
  • 0



#2

Lafar.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym obstawiał radio. Parę razy się zdarzyło że kolega myślał że odbiera głosy duchów na głośnikach swojego PC xD a to normalne zakłucenia. Ale to tylko moje zdanie... ;)
  • 0

#3

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najprawdopodobniej w okolicy znalazła się osoba posiadająca krótkofalówkę pracującą na tej samej częstotliwości, co wasza.

Wiem bo parę razy też tak miałem ;) Raz się mnie babka zapytała "co robisz", ja nie wiedząc co powiedzieć powiedziałem "myślę", na co w odpowiedzi usłyszałem "to nie myśl tyle bo zostaniesz myśliwym". Innym razem (jakieś 2 lata temu) siedząc w domu nawiązałem przez krótkofalówkę kontakt z gostkiem znajdującym się jakieś 300 metrów ode mnie (mówił w jakiej dzielnicy miasta się znajduje).

Tak więc ja obstawiam, że ktoś wam "wszedł na linię"...
  • 0



#4

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie wykluczam ze takie zdarzenie moglo miec miejsce, lecz to nie przypominalo mowy czlowieka.... mysle ze to co uslyszalem bylo by bardzo trudne do wymowy przez czlowieka... takie szybkie bekanie i jednoczesnie mlaskanie jezykem, ale takie srasznie szybkie to bylo i naprawde dziwne...
  • 0



#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę podobnie jak Ivellios, mogły być to jakieś sygnały spoza Waszego układu krótkofalówka - krótkofalówka.

Niemniej jednak jak to czytałem to strasznie się bałem...co teraz jest u mnie czymś rzadko spotykanym, łzawiły mi oczy i poleciała duża łza po policzku, a robi mi się tak gdy czytam o czymś strasznym. Dawno mi się to nie zdarzyło... :|
  • 0



#6

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja reaguje identycznie jak cos strasznego czytam albo slucham, albo sam opowiadam.... ale mowiac szczerze te glosy byly straszne, i wedlug mnie zaklucenia nie mogly az tak znieksztalcic ludzkiej mowy... w ogole czlowiek nie bylby w stanie "powiedziec" takie cos... akurat w tym czasei w Gdansku (tam mieszkam) bylo glosno o UFO, ktore podobno duzo ludzi widzialo... wlasnie sobie przypomnialem...
  • 0



#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To pewnie byly odglosy kosmitow, ktorzy wyladowali w okolicy jakis czas temu. To chciales uslyszec ? :P
  • 0

#8

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To pewnie byly odglosy kosmitow, ktorzy wyladowali w okolicy jakis czas temu. To chciales uslyszec ? :P

nie no, ale mowie tylko jak bylo i mowie co slyszalem.... i cie zapewniam dla czlowieka byloby to bardzo trudne do "wymowienie" ale mysle ze nie niewykonalne... napisalem to tutaj aby kazdy z was powiedzial co o tym sadzi....
  • 0



#9

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No to ja juz wyrazilem swoja opinie :drink: A tak na powaznie, rozumiem, ale naprawde w sygnale radiowym mozna uslyszec rozne dziwne rzeczy, ktore mozna racjonalnie wyjasnic. I najpierw szukalbym normalnego wyjasnienia, dopiero potem jak juz mozna wykluczyc takie wyjasnienie, to mozna szukac innego. Nie lubie podejscia na z gory zalozona wiare :/
  • 0

#10

Dedisz.
  • Postów: 130
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stawiam na kogoś innego z kruktofalówką. A dokładnie to gdzie się znajdowaliście?? Gdzieś w polach czy, na wsi, czy w mieście??
  • 0

#11

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

w gdansku ale to bylo gleboko w lesie.... totalne odludzie Oo pare starych bunkrow znalezlismy.... bylo to okolo 10km od miasta....
  • 0



#12

Globox.
  • Postów: 90
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ta "trzecia osoba z mikrofalówką" zostawiła włączoną w samochodzie lub przy jakiejś maszynie :)

Ps. Kojarzy mi się to z czymś innym: Pamiętacie tę scenę w "Znakach" kiedy chłopiec wszedł z mikrofalówką na auto i usłyszał "rozmowę obcych" ?
  • 0

#13

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

globox, lol to byla swietna scena... :D


do tematu: mozesz miec racje, lecz zeby mowiic przez krotkofalowke musisz wcisnac takiego dzyndzla, wiec malo mozliwe :) moglo tez cos na tym lezezc co byl trzymalo to... ehh mowcie dalej, napewno do czegos dojdziemy
  • 0



#14

Bisq.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stawiam ze bylo to zaklucenie spoza waszego ukladu krotkofalowek. dodatkowo wydaje mi sie, ze niekoniecznie byla to znieksztalcona mowa, ale po prostu cos wytwarzalo fale radiowe, ktore zostaly przechwycone przez krotkofalowki i przerobione na akurat takie odglosy. nie ma co panikowac, "zanieczyszczenie" wszelkiego rodzaju falami jest przeogromne.

pamietam, jak znajomy kiedys opowiadal, jak po odpaleniu jakiegos starego wzmacniacza gitarowego uslyszal "Gawarit Moskwa".
  • 0

#15

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ehh mowcie dalej, napewno do czegos dojdziemy

No już doszliśmy do tego że jest to spowodowane zakłuceniami wywołanymi przez urządzenie pochodzenia obcego(nie myslec prosze ze chodzi o UFO) a że sygnał był niewyraźnu usłyszeliście dziwne głosy. Ot cały problem rozwiazany, widzisz jak VRP pomaga ludziom? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych