Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybory Miss i Mistera - Komentarze


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
375 odpowiedzi w tym temacie

#346

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja wstawię tym razem coś instrumentalnego. Długa wersja utworu, który dałem do konkurencji śpiewanej, tylko że narazie bez wokalu ;)
Coś mi odbiło i do podkładu z pianina dograłem partie innych instrumentów...
http://kryptozoo.hng.pl/nr_robo.mp4



#347

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

oj ja nie mam jak nagrac spiewu;p:(
macie szczeście.

#348

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fakolpet wymiotłeś stary!! :rotfl: Jestem fanką zespołu Lordi i podziwiam interpretację WHD i DIAL :D Chociaż twój głos w tych wszystkich utworach bardziej podchodzi pod Daniego Filtha niż Mr Lordiego ;)
A "berecik" to piosenka jakiegoś zespołu czy twór własny? <padłam ze śmiechu :lol >

#349

fakolpet.
  • Postów: 125
  • Tematów: 10
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Fakolpet wymiotłeś stary!! :rotfl: Jestem fanką zespołu Lordi i podziwiam interpretację WHD i DIAL :D Chociaż twój głos w tych wszystkich utworach bardziej podchodzi pod Daniego Filtha niż Mr Lordiego ;)
A "berecik" to piosenka jakiegoś zespołu czy twór własny? <padłam ze śmiechu :lol >


Nie chcialem osiagnac takiego samego glosu jak wokalista Lordi, by zrobic wlasnie taki swoisty podklad ;]
A jesli chodzi o Berecik to nie mam pojecia czy jest to jakiegos zespolu... Kolega mi to kiedys puscil z komorki, ja sobie zapisalem slowa i tyle... Nie wiem jak to sie z tym odbywa ;]

#350

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja też kojarzę Titanica i zdaje mi się, że chodzilo nie o Sekret, a Serce Oceanu... Niby taki niuans, ale jestem przywiązana do szczególów;)



#351

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A tam, jeden pies :mrgreen:



#352

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem Viatora dlaczego żart był niesmaczny:P
że co, że niby wygrałam? :P

dzięęęki;p

co jak co ale przynajmniej zabłysłam przy wynikach :rotfl:
I tak Cię lubię Ptaszku:P
tylko na przyszłość bez Szadzinek proszę...
będąc na architekturze krajobrazu za bardzo kojarzy mi się to z sadzonkami;p
wystarczy Mistrzu;p

#353

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Architektura krajobrazu ? He he no dobra sadz... ee, moja kochana :D

#354

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fenix - nawet tak nie żartuj, bo jak będę chciała w przyszłym roku startować w wyborach to będzie że jesteś przekupiony;p

a w ogóle to nie dostałeś tych 3 tys zł że nie wygrałam? :o

#355

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ee... a czy ja mówiłem, że nie dostałem ? Po prostu ...ee... dostałem lepszą ofertę ?

#356

~Blood.
  • Postów: 176
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wybacz, ja bym ci nie zaplacila :mrgreen:



#357

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mój komentarz końcowy może być tylko jeden - wielki CYRK

Wybory leśnych dziadków w PZPN (chyba nawet dziewczyny będą wiedziały o co chodzi) to przy tych "wyborach" pikusie.
Temat wyborów szybko zamknięto, bo pewnie się obawiano, że Fakolpet (obecnie Aexalven) znów napisze coś co nie wszystkim będzie pasowało lub może ktoś jednak przyczepi się do głosów po północy albo Silent znów wyleje swoje obiekcje...

Cóż - jedno jest pewne Fenixa te wybory przerosły co było widać prawie od początku, a pod koniec to już wybitnie. Ale zanim mnie zjecie wyjaśniam dlaczego.

Po pierwsze tak jak Silent zauważył konkurs zorganizowano tak, że konkurencje "bonusowe" były pod jedną osobę - Ivelliosa. Chłopak chodzi do szkoły muzycznej co było wiadomo przed konkurencją, ba nawet przed konkursem. Ale co tam - trzeba komuś dać fory :) Więc Ivellios zebrał "lwią" część punktów bonusowych i "oczarował" śpiewem głosujących. A może gdyby były inne konkurencje to oczarowaliby inni? Może Silent albo Kocoor napisali by jakiś fajny wierszyk albo przedstawili by swoje prace graficzne itp.

Po drugie trzeba było napisać "Wybory na najsympatyczniejszą osobę VRP" wtedy więcej osób by się zgłosiło. Wybory wyglądały na kółko wzajemnej adoracji :D Ja pochwalę Ciebie - Ty pochwal mnie :/

Po trzecie za co dostała punkt Blood w konkurencji zaprezentuj swoje śpiew?? Cytuję "regulamin" konkurencji "...uczestnik konkursu musi nagrać swój śpiew do obojętnie jakiej piosenki..."
Gdzie tam jest śpiew? Gdzie jakiś podkład?? No comments... Aczkolwiek to podkresla znów kółko wzajemnej adoracji.

Po czwarte znów zacytuję regulamin tym razem z ankiety wyborów "Ankieta potrwa do 25 marca, tj do niedzieli." I to jest gwóźdź do trumny konkursu... Dlaczego? Bo można to interpretować na dwa sposoby:
do niedzieli czyli niedziela 0:00 i kończymy konkurs albo do niedzieli włącznie i wtedy wybory trwają do północy w niedzielę...

Po piąte - dlaczego nikt nie zaintersował się moim wpisem o głosach oddanych na Blood po północy czyli dziś (poniedziałek)??? Byłem na stronie ankiety o 23:59 i widziałem wynik, który jest zgoła inny od obecnego. Nikt nie zamieścił posta z prośbą o wytłumaczenie albo cokolwiek innego. Prowadzący go zignorował i zamknął wybory (dziwne, że post nie został skasowany).
Powiem jeszcze jedno - byłem też na stronie w sobote w okolicach północy licząc na zamknięcie głosowania, jednak ono nie nastąpiło :/ Wtedy lekko zdziwiony postanowiłem poczekać dalej... kiedy zamknięto głosowanie? Dziś! O której? Tego nie wiem, ale taki tryb jest z deka zabawny, a napewno nie uczciwy...

Tak więc podsumowując moje "oglądanie" konkursu i wyborów mogę stwierdzić - szkoda, że całość tak wypadła, że była tak nieudolnie prowadzona, że było tak wiele obiekcji, a tak mało obiektywizmu...

#358

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pan Mike żałuje, że nie należy do kółka wzajemnej adoracji :mrgreen: ...

#359

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie Mike ma racje, to było nie sprawiedliwe.
Jednak to pierwszy taki konkurs więc nie wszystko było dopracowane,
to była próba - czy ktoś się w to będzie bawił czy nie:D
i się bawiliśmy.
W przyszłym roku napewno wszystko pójdzie lepiej:)


a gdyby był konkurs
"Wybory na najsympatyczniejszą osobę VRP"
wygrałabym Ja i Fenix więc po co to ;p

adoruję Cię Fanix:D:P

#360

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie, wtedy każdy by wygrał, bo każdy znalazł by kogoś do pary wzajemnej adoracji :) . Przyznaję, były elementy które mi nie wyszły, ale jak na pierwsze tego typu wybory to jakoś poszło, jakoś poszło...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych