Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa Możliwość dotacji


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam Adminów świetnej strony VRP!
Mam pewną sugestię : Czy jest jest możliwość uaktywnienia dotacji forum za pomocą telefonu komórkowego?
Czyli przykładowo: Wysyłamy smsa który kosztuje 1,22zł (lub więcej) na nr 7124 o treści np. Dotacja .
Myślę że więcej osób posiada telefony komórkowe i większości nie chce się zapylać na pocztę w celu dotacji strony. Nie wiem czy to ma sens ale wpadło mi to do głowy więc piszę :D

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm, pomysl niezly, ale 1,22 to mysle troche przesada :D wtedy mielibysmy samych Vipow na forum. Ja mysle ze taki smsik ale za 9 zl i wiecej, bylby odpowiedni :] Pozatym dochodzi jeszcze chyba oplata admina za korzystanie z uslug za te smsy, ale nie wiem, nie znam sie dobrze na tym.

#3

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W sumie dobry pomysł. Ułatwiłby dotację użytkownikom, ale utrudniłby życie Eurycide'owi. :)

#4

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Łatwiejsze dotacje - więcej dotacji - więcej kasy - więcej możliwości forum :D .

#5

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

+Tiamat tak powninnien być sms za 9zł specjalnie dla vipów ,ale smsy za 1.22 zł powinny być również dostępne,ja bym z pewnością i przyjemnością wysyłał przynajmniej kilka esów miesięcznie. Więc jak? jest takowa możliwość?

#6

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Popieram SMSy za 9 zł (10.98 z vat :D ), sam chętnie wspomógłbym forum w ten sposób, bo na karcie w telefonie zawsze mam za dużo kasy do wygadania...



#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zeby uruchomic taka opcje trzeba zglosic dzialalnosc gospodarcza (chyba ze sie myle). Poza tym wysylajac smsa za 9zl otrzymywalbym z tego tytulu jakies 5zl a reszta idzie na operatora.

Przyznam ze nad tym pomyslem mysle od dawna, byc moze jest ktos, kto cos podobnego zrealizowal?



#8

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eurycide czy trzeba zgłosić działalność gospodarczą? tego nie wiem ale wątpię w taką potrzebę. z 9zł zaledwie 5zł? Tak dużo za taką obsługę biorą? a co jak niektóre strony aby się zarejestrować musisz wysłać esa za 1,22 lub 2,44zł? to kilka groszy za to biorą? Eurycide to może "obczaj" jak to jest bo widzę że ludzie to popierają :] Pozdrawiam !

#9

Luck K.
  • Postów: 50
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie się ten pomysł nie podoba...
Ponieważ nie każdy młodszy (taki jak ja ) może mieć na zawołanie 9 lub więcej zł... A jeżeli ktoś ma koma na karte to zaraz po załadowaniu karty może wysłać smsa... a wtedy prawie każdy użytkownik byłby vipem. A według mnie vipem powinien być ktoś wyjątkowy, rosądny, i znać się na żeczy! Ja też się zastanawiałem nad tym aby wsłać te 20zł ale ja dopiero się ucze i jestem narazie noob dlatego się nienadaje.. :)

#10

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

i znać się na żeczy

i nie rozkopywać starych tematów!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych