Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywoływanie duchów


  • Please log in to reply
666 replies to this topic

#91

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys mialem zamiar z kolegami wywolywac duchy jednak tego nie zrobilem, bo oni podchodzili do tego jak do zabawy, smiali sie z tego... A ja nie chce pozniej miec klopotow, juz wiele sie naczytalem o tym na tym forum i nie tylko. Czy uwazacie, ze dobrym powodem do wywolywanie jest spytanie o przyszlosc dzisiejszego swiata, czy bedzie 3-a wojna swiatowa itd. ??
  • 0

#92

Henoch.
  • Postów: 62
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja wole sie w takie cos nie bawic
Czasem wiecej z tego szkod niz pozytku
  • 0

#93

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Henoch
Wszystko zalezy od Wiary w Siebie , od rozwagi i trzy,maniem sie reguł ! a nic Ci sie nie stanie :) koncentracja jest takze wazna , Piszę to Bo za kazdym razem jak slysze ze Ktos przywołał do domu ducha czy demona ... zazwyczaj są to ludzie robiący to dla zabawy i nie zdajacy sobie sprawy z Konsekwencji :) i tu mozna twierzdzic "wszystko jest dla ludzi" - do Puki nie łamie sie zasad :)
  • 0

#94

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zgadzam się z Jamochłonnikiem, moim zdaniem jest to bardzo ciekawe i "dobre" doświadczenie z zjawiskami paranormalnymi ale równiedobrze można się na tym sparzyć a wtedy cieniutko :wow: :wow: :wow:
  • 0

#95

koVaal.
  • Postów: 87
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem, że podczas OOBE można spotkać byty duchowe, które starają się wyglądać na wielkie, potężne, podają się za demony(np. Samaela), a tak naprawdę to słabe, strachliwe "duszki". Tak więc, czy po wywołaniu ducha nie można go przegnać powiedzmy silnym impulsem energetycznym typu wzmoniony psiball lub jakaś inna technika?
  • 0

#96

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zamierzam w niedługim czasie odbyć seans, samotnie chyba bo nikt tego nie chce praktykować. Będę się kierował miłością, czułością, dobrymi i czystymi intencjami i myślami bym nie przywołał czasem złych duchów, jescze nie wiem do kogo się zwrócę, ale prawdopodobnie do mojej zmarłem w ubiegłe wakacjie prababci :(

Czytałem, że podczas OOBE można spotkać byty duchowe, które starają się wyglądać na wielkie, potężne, podają się za demony(np. Samaela), a tak naprawdę to słabe, strachliwe "duszki". Tak więc, czy po wywołaniu ducha nie można go przegnać powiedzmy silnym impulsem energetycznym typu wzmoniony psiball lub jakaś inna technika?

Tak, podczas OOBE możesz spotkać rózne istoty, które czasami są duchami a czasem to jesteś poprostu ty, twoje odbicie. Lecąc sobie po mieście, będąc gdzieś dostrzegasz duchy jako pełne postacie, przezroczyste, mgłę. Nie robią one raczej żadnych szkód tobie, nie interesują się tobą tylko wykonują swoją robotę (każdy ma własną ;p ). Jest to bardzo dziwne, więcej możesz o tym poczytać w książkach Monroe'a - Podróże poza ciałem (pierwsza część). Polecam.
  • 0



#97

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Doszłam do wniosku , że najlepiej sprawdzić to na własnej skórze :) więc za niedługo .... (w moje urodziny) . TYlko czy moi kumple podejdą do tego z "przyzwoitością" ?? - raczej tak .
  • 0

#98

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

kassia13, Mam nadzieję, że wykażesz się zdrowym rozsądkiem oraz rozwagą i nie będziesz próbowała ;-)

Przypomniało mi się moje wywoływanie duchów, to było...około 5-7 lat temu :surprised:
Byłem z bratem u kuzynki, i siedzieliśmy w jej pokoju, a nasi rodzice debatowali w pokoju obok. No, wiadomo jak to jest :mrgreen: .
Zaczęło nam się nam pewnie nudzić i rozmowy zeszły na paranormę, nie muszę dodawać, że się jeszcze nie interesowałem tymi sprawami, bo byłem młody.
Pomyśleliśmy, że wywołamy ducha (była chyba północ i wiadomo jakie wyobrażenia mają dzieci.) Zgasiliśmy światło, usiedliśmy w trójkę na dywanie na środku mieliśmy jakieś talerzyki i świeczki; już dokładnie nie pamiętam, ale kuzynka mówiła, że widziała w telewizji jak się to robi itd.
No i zaczęliśmy mówić, że przywołujemy ducha (nie pamiętam kogoś, ale jakiejś dziewczynki). Na początku nic, później jakieś stukanie w ścianę, wtedy się solidnie wystraszyliśmy, pamiętam, że poczułem zimne powietrze, jakieś hałasy...i w pewnym momencie jakby kroki przez pokój. Na dodatek w kulminacyjnym momencie wystrzelił bezpiecznik i zgasły światła.
Szkoda, że tak mało pamiętam z tego momentu, ale akurat brat mi przypomniał tą sytuację.
Naprawdę, nie przywołujcie duchów :-|

[ Dodano: 2006-11-17, 22:17 ]
Refused, piszesz, że chcesz przeprowadzić seans samotnie. Trzy słowa ode mnie:
nie rób tego!
  • 0



#99

Varlus.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój znajomy przeprowadził seans w mieszkaniu, gdzie niegdyś było pomieszczeniem dla niewolników... Dom ma ponoć około 200 lat, pod mieszkaniem jego, jeszcze były 2 poziomy... pozatym zaczeły się dziać dziwne rzeczy jak:
- dziwne postacie na ścianach
- dziwne głosy
- przedmioty się przemieszczały
- woda w kranie sama się odkręcała
- w nocy słychać było kroki
- nieraz jak brał prysznic, coś go dotknęło po plecach....
Duże prawdopodobieństwo poltergeista...

No cóż, miał mój znajomy pecha.... ale co tam.... przejdźmy do sedna.... zanim działy się te dziwne rzeczy, wywołał ducha i zaczął się go pytać o:

Listek (16-11-2006 0:01)

jak bede z ***** ..odp 2 miechy...ile z nia bylem 57 dni

Listek (16-11-2006 0:01)

czy wyjade za granice

Listek (16-11-2006 0:01)

tak

Listek (16-11-2006 0:01)

czy mi sie tam ulozy

Listek (16-11-2006 0:01)

nie

Listek (16-11-2006 0:01)

czy bede szczesliwy

Listek (16-11-2006 0:01)

nie

Listek (16-11-2006 0:01)

kiedy umre

Listek (16-11-2006 0:01)

przed 30

Listek (16-11-2006 0:02)

i pare innych

po dłuższym namyśle powiedziałem mu, żeby sie poddał egzorcyzmowi....

ten mi odpowiedział, że bardzo możliwe, bo jak poszedł do kościoła (on nie wierzy w Boga) czuł się tam nie swojo i ok. 3 razy próbował wyjść z niego ale, jego dziewczyna go zatrzymywała.... nie mógł ustać w miejscu...; robił też rzeczy których normalnie by nie zrobił... więc można się też skazać na opętanie...

Prawdopodobnie jakaś siła wyższa nad nim panuje....

PS. Jeszcze gdzieś tam dodał, że jest podatny na hipnoze i hipnotyk powiedział, że nadaje się na medium....


Bądź co bądź mnie jakoś nie ciągnie do wywoływania bo wiem i czuje, że to może źle się skończyć.... to jest jak bawienie się zapałkami w szopie pełnego siana.... jedna iskierka a duży pożar....
  • 0

#100

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak to rpawda wywoływaniem można się poparzyć, zresztą jak każdą inną czynnością... Le Parkour, Capoeira, BMX, DEskorolka i inne spprty wymagające troszke odwagi, tak samo jest z lotem samolotem, zlecisz albo nie a jednak się większość podejmuje. Jak dlamnie te wszystkie demony i złę dychu to w 1/4 bajki, 1/4 dzieci wywołujące dla zabawy a o 2/4 nikt nic nie mówi bo nie ma tam nic ekscytującego tylko pare pytań...
  • 0

#101

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiem, że wywoływanie duchów może być bardzo niebezpieczne. Opętanie, hałasy w domu, agresja ze strony ducha, rozszarpana psychika i w skrajnych przypadkach- zakład psychiatryczny. Może i nie znam się, bo tego nie robiłam, ale czy jeśli powiedzmy nie jesteś w wojsku to nie wiesz całkowicie jak tam jest? Oczywiście, że tak nie jest. Sama logika podpowiada, jakie z tego mogą iść konsekwencje. Oglądając horrory, przekonujemy się o konsekwencjach wywoływania duchów (powiedzmy "Głosy"). Jest to system EVP, ale to praktycznie to samo.

Więc wg. mnie jeśli ktoś chce tego spróbować to powinien rozważyć WSZYSTKIE za i przeciw. To nie powinna być decyzja podjęta w pięć minut. Jeśli jesteście ABSOLUTNIE PEWNI, że chcecie to zrobić to prosze bardzo- droga wolna. Przecież nie stane wam na niej i nie będę was nawracać...To wasza decyzja i wasze życie...i nie pisze tutaj tego wszystkiego, żeby wam pokazać jak to źle robicie... :/ tylko chce, żebyście mieli jakieś spojrzenie na to od czysto technicznej strony...
  • 0

#102

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak pojade na następną wycieczkę ze szkołą, to spróbuje przekonać kilka osób, może jeszcze jakiś nauczyciel sie skusi ^^ :P
  • 0



#103

malinowy.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak pojade na następną wycieczkę ze szkołą, to spróbuje przekonać kilka osób, może jeszcze jakiś nauczyciel sie skusi ^^ :P

do jakiej szkoły ty chodzisz, ze"NAUCZYCIEL TEŻ SIE SKUSI????
to juz gruba przesada
  • 0

#104

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety do tej samej co ja. I nauczyciele byliby do tego zdolni... bo sa "pozytywnie zakreceni".

Wiesiek czy nie muwilem ci to samo co oni tam psiza wczesniej na gg kiedy indziej? Wczoraj dokladnie? Wlacz troche myslenia.
  • 0

#105

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś próbowałem wywołać ducha pradziadka. Samemu ... Brat siedział w innym pokoju. Siedzę, staram się wywołać ducha i nagle słyszę straszliwy krzyk brata : "Michał !!". Wstaję , biegnę do drugiego pokoju wydygany kompletnie, a się okazało, że mnie na nowy klip na Vivie wołał xD
Od tamtej chwili skończyłem z wywoływaniem duchów :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych