Skocz do zawartości


Zdjęcie

LD?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wczoraj starając sie osiągnąć LD wrydarzyla sie dziwna sprawa:
Odliczałęm od 100 d o 0 i przy każdej liczbie mówiłem sobie:Wiem że to sen. jak doszedlem do 0 nagle tak jakbym usnął i miałem dziwny sen: Byłem w jakiejś kolejce (lunapark) nie było jasno,raczej ciemno,siedziałem na swoim miejscu i nie zapiołem pasa bezpieczeństwa do końca,kolejka ruszyła i zaczła obracać się i przechyliła sie tak że byłem twarzą w dół skierowany ,ktoś krzyczał :on jest niezapięty! gdy nagle wypadłem z fotelika i chwyciłem się go ale kolejka zbyt szybko wirowała i spadłem .Wszystko czułem jak gdyby na żywo ,podmuch wiatru gdy spadałem i niesamowity strach.gdy zaczołem spadać powiedziałem sobie NIE!! i obudziłem sie ogromnie przestraszony...
Czy ktoś może mi powiedzieć co mogło być przyczyną takowego snu?

#2

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co w nim dziwnego?
sen jak sen...

#3

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raczej nie LD bo wtedy byś dobrze wiedział, że to sen.



#4

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

aph tak,ale to nie jest zwykły sen, zbyt realny czułem ciark i wogóle. Jak byłem mały to miałem podobne sny ,że spadam z wysokości a jak już miałem upaść to budziłem się

#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Musisz trochę potrenować świadomość i za jakiś czas będziesz umiał odróżnić sen od jawy.



#6

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ciemność dzięki za odpowiedzenie na pytanie,tylko nie wiem czy chcę jeszcze próbować skor tak zakończyła się moja próba z LD (straszny sen) :D

#7

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Miales koszmar, zdarza sie.
Raczej nie powinienes wiazac tych dwoch spraw.



#8

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie zniechęcaj się jedną nieudana próbą. W taki sposób do niczego nigdy nie dojdziesz ;) .



#9

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dobra ,dzisiaj w nocy znów spróbuję i jutro wam napiszę co z tego wyszło :D

#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Można spróbować formułkę: "kiedy będę śnił, będę o tym wiedział"

Powtarza się to do znudzenia przed spaniem. Ale rób tak jak jest dla Ciebie najlepiej, bo w końcu sam znasz się na sobie najlepiej.



#11

UnjustifiedMurder.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

koszmar.
ja np w śnie, na skutek mocnego wyobrażenia sobie sytuacji, czuje wszystko, tzn mam wrażenie że czuje.
np podmuch wiatru czy coś.
u mnie to normalne.

#12

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja tez małem LD przez przypadek. Bez ćwiczeń...

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ciekawe. Mój jedyny sen jaki miałam o takim realnym spadaniu również wydarzył sie w podobnych okolicznościach (poprostu nagle jakby mnie coś wciągnęło do snu, zasnęłam i od razu pojawił się sen - zwykle jest tak ze najpierw wchodzi sie do faz w których nie ma snów a dopiero po jakimś czasie przechodzi sie do fazy rem, tu jakby faza rem stała sie pierwszą fazą).
W moim śnie byłam na korytarzu szkolnym i niosłam plecak. Nagle zauważyłam ,że podłoga się zaczyna rozpadać, chciałam uciec pod ścianę mając nadzieje ,że tam sie podłoga nie zawali (a żeby sobie to ułatwić odrzuciłam plecak gdzieś daleko) ale gdy biegłam w to upatrzone przez siebie w miarę bezpieczne miejsce przy którymś kroku fragment podłogi sie zawalił i spadłam w ciemną przepaść dość długo spadałam. Gdy chwile później sie obudziłam zdałam sobie sprawę ,że od czasu mojego zaśnięcia nie minęło więcej niż 5-10 minut (przed zaśnięciem popatrzyłam na zegarek).

Nie wiem czym taki sen może by spowodowany, ale pewnie tym samym co różne dziwne odczucia towarzyszące zasypianiu (niektórzy odczuwają podczas zasypiania jakby spadali).



#14

barteqx.
  • Postów: 46
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ciekawe - sen wyglądał tak:

Stoję na jakiµ wzgórzu koło stacji PKP. Zamykam oczy i wyobrażam sobie jaki to typ. I taki jedzie.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych