Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ataki energetyczne, rodzaje, obrona


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
85 odpowiedzi w tym temacie

#76

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taak zwłaszcza, że wiek nie odzwierciedla poziomu umysłowego....
Ale tyś wielki mega master magii i wszystko wiesz lepiej na każdy temat, więc nie wolno nam się nie zgodzić...>.>


Możesz to udowodnić.
  • 0

#77

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, wymądrzasz się wszędzie, mówiąc półsłowkami, podobnie jak kolega o nicku 1101010 czy jak to tam szło.
  • 0

#78

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzisz zatem ,że jestem w bardzo komfortowej sytuacji. Nie muszę iść w zaparte. Nie muszę niczego udowadniać. Ty, tak.
Oczekujecie od siebie nie wiadomo jakich "zdolności". W sumie to dragon ball wielkości piłki do kosza uszczęśliwiłby 90% forumowiczów. I co dalej. Co zrobić z tym pociskiem. Może walnąć w sąsiada bo śmiał się wczoraj z nas, może coś innego.

Czy ty potrafisz dokładnie określić do czego jest ci potrzebna ta wiedza. No chyba nie do popisywania się.
  • 0

#79

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh... a do czego potrzebny Ci węch? czy wzrok?
Ja traktuję te zdolności jak dodatkowy zmysł.
  • 0

#80

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wróćcie może do tematu.
  • 0

#81

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze.
Małe pytanko oczywiście w temacie. Do czego wykorzystujesz ten zmysł i dlaczego traktujesz go jako dodatkowy.
Fenix, niech facet się wykaże. To pytanie też kiedyś mi zadano. Jest bardzo ważne.
  • 0

#82

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale jak ma się do tematu ataków energetycznych ? Bo tego trochę nie rozumiem.
  • 0

#83

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpowiedź jaką pewnie 'chciałbyś' usłyszeć brzmiałaby: "Atakuję wszystkich ludzi dookoła, czytam w myślach wszystkim itp..."

Ale ja tak z niej NIE korzystam. Uczę się kontroli nad nią.
  • 0

#84

redfive.
  • Postów: 339
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fenix, ponieważ jesteś autorytetem, ciąży też na tobie odpowiedzialność. Oczywiście dyskusja powinna się toczyć jak najściślej tematu. Problem w tym ,że nie da się zawęzić tego jak np metody programowania PLC Siemensa serii S7 gdzie mamy do wyboru 3 języki na krzyż a w sumie każdy korzysta z jednego i ma problemy z szybką interpretacją innych.

Czasami trzeba "pociągnąć za język" by móc określić to co myśli czy też planuje uczeń. Azure trochę się nadymał bo poczuł się jak uczeń w szkolnej ławce, wcale nie skarcony tylko wezwany do odpowiedzi.
Psionika fascynuje go z pozycji siły, stara się za wszelką cenę wyróżniać się w otoczeniu tak jakby chciał zwrócić czyjąś uwagę. Jest niecierpliwy i szybko się dekoncentruje. I nie odpowiedział na pytanie.
  • 0

#85

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może i jestem. Ale do czego zmierzasz? Usiłujesz sporządzić mój profil psychologiczny czy coś w tym rodzaju?
  • 0

#86

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jako iż wywiązała się osobista kłótnia między dwoma osobnikami - CLOSED. Support Team dziękuje za współpracę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych