Skocz do zawartości


Zdjęcie

Duch chłopca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://www.anybodythere.net/ghost-videos/g...tairs-video.htm"]http://www.anybodythere.net/ghost-videos/g...tairs-video.htm[/url]






No na mnie ten filmik zrobił wrażenie :aaa:
  • 0

#2

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Trochę sztucznie przemieszcza się ten duch. Nie wykonuje on żadnych innych ruchów poza lotem do przodu. Po przyjrzeniu się dość sztucznie to wygląda.
  • 0

#3

McGoo.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie neguje prawdziwości tego filmu, ale wiem że taki efekt jest bardzo łatwo osiągnąć. Wystarczy zwykły PC, jakiś programik do tworzenia efektów filmowych(np. Windows Movie Maker) trochę wyobraźni... :hmm:

Jednak ... z drugiej strony ...
  • 0

#4

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Włączyli światło i duch był pare [?] xm przed kamerą. Cały czas leciał w stronę kamery. Światło off, za chwile znowu on a duch znowu xm przed kamera i leci w stronę kamery. Deżawi ? ^^ Poza tym nie wiem czemu, ale nie chce mi sie wierzyć w prawdziwość tego filmu... Trochę za łatwo im z tym duchem poszło.


Staraj się nie robić błędów...

Wiesio

  • 0

#5

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

:| OMG
Oni nagrali tego "ducha" raz i powtarzają tą scenę, abyś mógł go zauważyć.
  • 0

#6

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ten film, to chyba gdzieś już był, chyba w temacie z 10 najlepszymi nagraniami duchów.
No nie powiem, że nagranie ciekawe (powiedziałem jednak :D ), może połączyli dwa filmy, na jednym postać, nawet statyczne zdjęcie przesuwane w stronę kamery, nałożone na nagranie z korytarzem?
  • 0

#7

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie intryguje to ze światło zapala się idealnie gdy duch wchodzi na schody czy co tam ;x
  • 0



#8

Jankess.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko wygląda według mnie realistycznie jak na rzeczy paranormalne. Chodzi mi o postać ducha.. ledwie widoczna struktura i ta bezwładność poruszania. Moje zdanie jest takie że to może być prawdziwe nagranie, nie można zaprzeczać czemuś co jest do końca niezbadane.
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Filmik to ewidentny fake. Niby przy określonym świetle widać ducha, a przy innym już nie ???
  • 0



#10

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Nie de żawi, tylko deja vu. Takie trudne fransukie wyrażenie...
Staraj się nie robić błędów...

Wiesio

Wiesiek, chyba nie zauwazyles, ze specjalnie napisalem tak jak napisalem... To bylo raczej swojego rodzaju uproszczenie [?] a nie niezamyslony blad... Tylko kurka, czemu swoich postow edytowac nie moge? Chce spowrotem wstawic tam 'moje' deżawi !

Dobra Ramiusz, już poprawiłem tak jak chciałeś.
Wiesio



Mnie intryguje to ze światło zapala się idealnie gdy duch wchodzi na schody czy co tam ;x

No, ale po co mieli wczesniej wlaczac swiatlo, skoro dopiero w danym momencie 'puscili' tego ducha? ^^
  • 0

#11

paramedic.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to ważne, ale czy zauważyliście, że głowa chłopca "załamuje się" (ustawcie sobie w domu 2 lustra, jedno trochę bliżej, drugie trochę dalej, oba "nachodząco" na siebie, i przejdźcie wolno pomiędzy nimi, to zrozumiecie o co mi chodzi) kiedy "przelatuje" on obok tego czegoś czarnego w prawym rogu (framuga drzwi ?) . Nie wiem czemu, ale nie podoba mi się ten efekt.
  • 0

#12

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A skad wiecie jak poruszaja sie duchy, widzieliscie je? Nie mam danych, na ktorych podstawie mozemy okreslic jak poruszaja sie duchy (oprocz relacji swiadkow i paru slabiutkich filmow) wiec w jaki sposob okreslic, ze to fake? Takie same argumenty mozna miec za tym, ze to fake jak i za tym, ze jest to nagranie w 100% prawdziwe.
  • 0

#13

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm filmik fajny... nie powiem robi wrażenie :brawo: ci co go zmontowali musieli być niezłymi programistami :D jak poprzednio zaznaczono jest efekt z załamywaniem się obrazu a duch raczej nie ma powodu robić takich rzeczy... widziałem filmik który moim zdaniem pokazuje prawdziwego ducha jak go znajdę to dodam na tym temacie (jak go znajdę :/ )

ten efekt występuje w 16-18sek. filmiku (jak by był ktoś ciekaw)
  • 0

#14

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

moze to bylo tak, oni widzieli wczesniej tego ducha ale na kamerze nei bylo widac... wiec mu powiedzial ze ma lampke zapalisc.... ale zeby zrobic fake na filiku to troche trudniej... a jeszcze jedno, ten filmik byl krecony w azji (posluchajcie tych co rozmawiaja) a ten duch chlopca mial zarysy wlasnie azjatyckiego czlowieka... wiec to tez daje do mylenia...
  • 0



#15

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co mieli szukać kolesia na ducha zza granicy... poco tyle się męczyć :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych