Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obcy utworzyli nasz Księżyc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#46

ravers.
  • Postów: 67
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ta baza zostanie uruchomina w odpowiednim czasie?? :hmm:
  • 0

#47

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rafi 79 też wątpie w prawdziwość tej teori ale nigdy też nie można być pewnym :P
  • 0

#48

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

hmm a ja mam takie dziwne spostrzezenie...moze i do tematu nic nie wnoszace ale tak jakos mi sie skojazylo to napisze....tak mi na mysl naskoczylo jakby jakas analogia lekka do 21.12.2012....a o to ze jest w tej przepowiedni wspomniane ze jak odkryta zostanie tajemnica zwiazana wlasnie z tymi piramidami(a właściewie to głównie z Wielką Piramida tzw. Cheopsa) itd. to pomoze to w uratowaniu naszej planety(jejq mam nadzieje ze nie pomylilem przepowiedni:P)...ktos wczesniej w tym temacie takze wspomnial ze ksiezyc moze byc swoista tarcza chroniaca ziemie przed przeroznymi wybuchami, reakcjami na sloncu etc...a moze to wlasnie ksiezyc ma byc tarcza ktora ma zostac uruchomiona z Ziemi przed ta "godzina zero"(dlatego w cudzyslowie bo sam do konca zbyt w to nie wierze) i ma oslonic nas wlasnie przed zabójczymi falami raz po raz uderzającymi w Ziemię, zaburzajac w koncu i odwracajac bieguny magnetyczne...w sumie oslona taka dzialalaby jedynie w trakcie zacmienia co jest wiadome....hmm no nie wiem sam do konca zbyt w to nie wierze ale tak od razu mi sie nasunelo na mysl.....moze a kto to wie moze w czyms te spostrzezenie pomoze....pozdrowka;)

Ps.za błedy serdecznie przepraszam :)
  • 0

#49

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raczej stawiał bym na twoją bujną wyobraźnię :mrgreen: ale kto to wie ;)
  • 0

#50

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ktos wczesniej w tym temacie takze wspomnial ze ksiezyc moze byc swoista tarcza chroniaca ziemie przed przeroznymi wybuchami, reakcjami na sloncu etc...

Mizerna to by była tarcza, gdyż ok. 4 razy mniejsza od Ziemi. Gdyby Księżyc znalazłby się tuż nad Ziemią (co byłoby dopiero katastrofą), to by nawet porządnie Europy nie zasłonił. ;)
  • 0



#51

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktos wczesniej w tym temacie takze wspomnial ze ksiezyc moze byc swoista tarcza chroniaca ziemie przed przeroznymi wybuchami, reakcjami na sloncu etc...a moze to wlasnie ksiezyc ma byc tarcza ktora ma zostac uruchomiona z Ziemi przed ta "godzina zero"(dlatego w cudzyslowie bo sam do konca zbyt w to nie wierze) i ma oslonic nas wlasnie przed zabójczymi falami raz po raz uderzającymi w Ziemię,


Bujną masz wyobraźnię nie powiem, ale są raczej mizerne szanse na to, żeby było to przeznaczenie Księżyca ;)
  • 0

#52

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

heh wiem wiem bujna mam ale czasem to mi pomaga nawet w kojazeniu roznych faktow....
hmm mizerne nie mizerne ale mi tam to nawet pasuje tak troszq wlasnie jako no juz nawet nie ta cala tarcza ale moze swoisty nadajnik ktorym mozemy nadac cos na zasadzie s.o.s. jak bedzie naprawde powazna sytuacja i ...i......no wlasnie i :P ehhh chyba jednak za bardzo sie upieram przy tej mojej chorej nie popartej niczym wizji :P
w sumie to juz jestem bardziej za tym ze ksiezyc powstal bo uderzeniu Marduka(??) w ziemie niz to ze obcy mieli by az taka wladze do tworzenia takich sztucznych satelit na ktorych ukrywali by sie przed nami :sux:
  • 0

#53

Świstak.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

swoisty nadajnik ktorym mozemy nadac cos na zasadzie s.o.s


Jeśli mowa już o nadajnikach, nie wiem czy to było poruszane i ew. zdementowane na tym forum. Czytałem gdzieś kiedyś jakoby z księżyca wysyłane były jakieś sygnały, takie same w jednakowym odstępie czasowym.. Tyle co pamiętam może ktoś to rozszerzy..
  • 0

#54

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czytując NEXUS'a w dziale gdzie jest spis książek widnieje taka pozycja :

Ingo Swann "Penetracja"

Książka ta dzieli się na trzy części. W pierwszej umieściłem długą listę osób, które widziały i doświadczyły rzeczy, których nie mogą udowodnić.
Druga część ma o wiele pewniejszą podstawę. Jest w dużej mierze krótkim streszczeniem spektakularnych faktów i dat, dotyczących Księżyca, które zostały już ujawnione przy innej okazji i które dostarczają dowodów na to, że Księżyc jest rzeczywiście niezwykle ciekawym miejscem.
Wybrałem niewielką część spośród wszystkich dostępnych, niezwykłych informacji na temat naszego satelity. Zainteresowanych większą ilością szczegółów odsyłam do źródeł wymienionych w Bibliografii.

Trzecia część rozpoczyna się prezentacją pewnego społecznego fenomenu, dotyczącego problemów telepatii. Tworzą one tło w dziwnym i zaskakującym scenariuszu, co prawda całkowicie opartym na domysłach.
Niektórzy radzili mi, abym nie publikował tej książki. Mówili, że sprowokuje ona do reakcji tych zwolenników konwencjonalnej wiarygodności, którzy podniecają się niszczeniem osób, doświadczających czegoś, czego oni sami nie są w stanie doświadczyć.
Interesuję się tą sytuacją już od kilku dziesięcioleci. A skoro coraz bardziej się starzeję, postanowiłem gromadzić i zapisywać wyniki moich badań, które prowadzę nad zjawiskami Psi. W ten sposób powstało kilka książek - między innymi i ta.
Sprawami Psi interesuję się od zawsze, ale dopiero początek 1970 roku przyniósł szansę rozszerzenia mych zainteresowań.

Info jak i spis treści można zobaczyć tutaj Click

Źródło : dobreksiażki.pl

Może ktoś zafascynowany owym tematem siegnie po owe treści... :P
  • 0



#55

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[url="http://rapidshare.com/files/14262880/Swann...tracja.zip.html"]http://rapidshare.com/files/14262880/Swann...tracja.zip.html[/url] Macie ebooka z mojego księgozbioru :)
  • 0

#56

Krzys.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm wiecie co? a moze to cos co nas zniszczy w 2012 to ksiezyc? :P
gdy zmienia sie te bieguny czy jakos tak moze grawitacja ziemi narobi tyle, ze ksiezyc przestanie sie w okol nas krecic tylko.... uderzy w nas? bo niby skad majowie mieliby wiedziec o jakims tam asteroidzie co w nas uderzy za tyle lat... bez sensu! Natomiast ksiezyc- jest blisko, ciekawy element badan jak dla tamtejszych astronomow czyz nie?
  • 0

#57

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Krzyś - Księżyce Saturna takie jak np. Dione przyciągnęły obiekty o średnicy od kilku do ponad 30 km - a co dopiero ściągnięcie księżyca przez ziemię ;> spowodowanie takiej sytuacji samorzutnie przez siły natury są nieprawdopodobne i w praktyce niemożliwe.
Taki Jowisz może przyciągnąc do siebie już większe obiekty, ale nie ziemia.
  • 0

#58

Krzys.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to moze nie bedzie grawitacji i spadnie na nas xD
  • 0

#59

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No w sumie pofantazjować można ;>)
  • 0

#60

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy ktoś już tak napisał, nie interesują mnie również Wasze opinie na temat mojego toku rozumowania.
Jeśli kosmici mieliby żyć na tej ciemnej stronie, to chyba wiadomo po co są zaćmienia słońca. W końcu oni tez chyba potrzebują takiej "świetlnej" energii. Co Wy o tym myślicie?
pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych