Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO nad Częstochową - szokujące zdjęcie!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mao.
  • Postów: 88
  • Tematów: 61
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[attachment=33:attachment] Zobaczcie co dziś zamieścił NPN. Zdjęcie jest naprawdę interesujące.

Zdjęcie wraz z opisem i analizą znajdziecie tutaj:

http://npn.ehost.pl/...h...amp;ucat=1

Zobaczcie, jest naprawdę niezwykłe. To naprawdę może być UFO!!

[attachment=34:attachment]
  • 0

#2

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Pan Zbigniew zajmuje się amatorsko fotografią i razem ze znajomym poddał to zdjęcie wielu analizom. Żadna z nich nie wykazała, iż ów obiekt mógł być ptakiem, owadem czy czymś inny tego typu."
Padlem, jak to przeczytalem.
Ptak lub owad, nie wiem jak serwis npn moze takie glupoty ludziom wciskac ze to spodek :o
  • 0

#3

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dla mnie marne...

ps. po co wrzucacie zdjecia jako zalaczniki? :)
  • 0



#4

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A mnie dziwi coś innego.

rekonstrukcja wydarzeń....

Pan Zbigniew idzie do sklepu po bułki, patrzy, a tam ufo jest, szybko wskakuje za "krzoki" i leci do domu po aparat, statyw, klika nakładek, oraz przysłonki rózno kolorowe, szybko wraca po do drodze wpadając po bułki, rozkłada statyw, montuje aparat, robi jedno zdjecie- zmienia przysłonkę, potem kolejne- i znow zmienia, potem jeszce jedno- i poraz kolejny zmienia, zdejmuje aparat, naklada termiczny, robi zdjecie, oczywiscie nie ma cieplych i zimnych słupow powietrza- wszedzie tak samo i wali zdjecie termicznym

Jak dla mnie troche naciągane...
  • 0

#5 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Tytułem off topu - ciekawe po kogo przylecieli... ;) :P
  • 0

#6

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A mnie dziwi z kolei jeszcze coś bardziej dziwnego. To, że autor zdjęcia (wraz z kolegą) poddaje analizie zdjęcie przez siebie wykonane i wystawia sam sobie opinię.
  • 0

#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ta strona juz dawno zbladzila, schodzac na droge komercyjnych klamstw.
  • 0

#8

Mao.
  • Postów: 88
  • Tematów: 61
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolego o czym Ty piszesz? Jakich kłamstw? Pokaż w którym miejscy serwis NPN z premedytacją okłamuje swych czytelników. Daj jakieś dowody a później stawiaj zarzuty.
  • 0

#9

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mao trzeba byc slepym zeby tego nie zauwazyc, pierwszy lepszy przyklad ? czarne helikoptery omawiane na forum. Choc moze przesadzilem ze to oni klamia, raczej powielaja klamstwa innych, ale pewnie zdaja sobie z tego sprawe, bo nie sadze zeby byli tacy glupi.
  • 0

#10

Mao.
  • Postów: 88
  • Tematów: 61
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale jakie to są kłamstwa? Podaj jakieś przykłady?
  • 0

#11

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mao, umieszczanie w artykule zdjecia dwoch Blachawkow przy jakiejs bazie, ktore maja dzialac na sugestie czytajacego to nie jest klamstwo ?
  • 0

#12

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Wykonywałem analize zdjęc z czestochowy (ostatni obrazek) i gwoli wyjasnienia nie było tam zadnych termowizyjnych fotek/ jak nazwa wskazuje jest to analiza, wg mnie jest to na 95 % NOL nie owad i nie ptak, dziwi mnie tez że rzucacie bezpodstawne oskarzenia i zarzucacie nam klamstwo bez podania dowodów. Nie wiem z czego to wynika - wy piszecie o skrzydaltych kotach :D co mnie osobiście doprowadza do smiechu.
Życze zdrowia
Pozdrawiam
  • 0

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Grafiku NPN odnies sie do mojego posta wyzej, czemu umieszczacie zdjecia helikopterow Blackhawk w artykule o czarnycj helikopterach widmo ? http://www.npn.ehost...=...mp;ucat=28

wg mnie jest to na 95 % NOL nie owad i nie ptak


To jest na 100 % NOL, bo nie wiemy co to jest.

wy piszecie o skrzydaltych kotach grin.gif co mnie osobiście doprowadza do smiechu.


Bez urazy, ale akurat te koty to calkiem powazny artykul porownujac do niektorych ktore czytam w serwisie NPN.
  • 0

#14

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Grafiku NPN odnies sie do mojego posta wyzej, czemu umieszczacie zdjecia helikopterow Blackhawk w artykule o czarnycj helikopterach widmo ? http://www.npn.ehost...=...mp;ucat=28


Blackhawki bardzo czesto sa kojarzone z czarnymi helikopterami - moze przez tylko nazwe , ale nie uwazam ze umiesczenie tych fotek jest jakims kłamstwem czy działaniem na czytelnika - poprostu jest to najbardziej reprezentatywny czarny helikopter USAF
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prezentujemy unikalne zdjęcia zjawiska tzw. czarnych helikopterów.


To cytat z waszego artykulu, ktory wyraznie sugeruje ze to unikalne tajemnicze zdjecia, w takim razie pytam skad to zdjecie sie tam znalazlo ? bo mi nie odpowiedziales. Sam piszesz ze dobrze wiedzieliscie ze jest to Blackhawk, dalej uwazasz ze to nie manipulacja ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych