Skocz do zawartości


Ufo nad miejscowością Zdany!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#46

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chyba każdy zna już moje zdanie na ten temat , wy mnie nie przekonacie ,że jest inaczej , Ja również nikogo nie będę przekonywać do swoich racji....
swego czasu byłam zafascynowana fenomenem Ufo , obejżałam setki filmów dokumentalnych , zdjęć.... czytałam książki , artykuły prasowe... ,ale im więcej informacji na ten temat zbierałam tym bardziej wątpiłam.... bardzo chciałabym mieć przekonanie ,że gdzieś tam daleko , miliony lat świetlnych od nas jest jakaś obca cywizizacja , która pewnie byłaby od nas znacznie inteligentniejsza , chciałabym mieć pewność ,że może któregoś dnia pomogą nam odkryś tajemnice ich zadziwiającej techniki ( skoro niby :D potrafią przemierzyć miliony mil ,żeby zawitać na planecie ziemia :P ) , to było by absolutnie niesamowite... , ale jak dla mnie raczej nierealne
  • 0

#47

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno to nie pisałem ale już nie mogę wytrzymać. Pierwsza zasadnicza kwestia: UFO(NOL) to niezidentyfikowany obiekt latający, a kto tu mówi, że to pozaziemskie cywilizacje? Olivia, my przy naszej technice wysyłamy sondy badające inne planety, więc czemu ONI nie mieliby badać naszej planety? We wszchechświecie jest miliardy i jeszcze więcej planet więc czemu inteligentne życie miałoby być tylko na naszej planecie? według mnie to jest po prostu nierealne żeby życie nie istniało w kosmosie.
  • 0

#48 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nie poniosły mnie emocje...   :P  Ufo nie ma i już.... uwierze jak zobacze wystarczająco przekonywujący dowód... jakieś latające spodki nie są żadnym dowodem , mogą mieć związek z wojskiem , a ludzi odrazu wyobraźnia ponosi....

Muhad  to Ty mi podaj jeden " zdrowy i rozsądny"  argument ,że Ufo istnieje ?
jak na razie przez tak wiele lat nikt takiego dowodu nie znalazł , a więc ?
latające miski i inne wcale nie dowodzą istnienia życa pozaziemskiego !
prosicie ,żebym podała wam konkretne argumenty , powody, przez które twierdzę ,że Ufo nie ma... a Ja mówię , żebyście Wy przedstawili mi dowód ,że jednak jest , wtedy uwierze....
jak na razie pozostaje wam tylko wiara ,że gdzieś tam coś jest....


Edyard "BIlly" Meier...on jest dowodem...

Dodano: 2006-03-10, 21:51
a co uwarzasz ze jestesmy jednyni i niepowtarzalni w calym wszechswiecie? :D

Nawet nie trzeba całego wpisu usuwać wystarczy rozmiar czcionki (Przemo)
  • 0

#49

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ty może podaj dowód, że życia pozaziemskiego nie ma?
I jeszcze raz!! nie mylcie pojęcia NOL, UFO z życiem pozaziemskim, to dwie różne kwestie!!
  • 0

#50

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja się odniosłem do stwierdzenia, że "nie ma życia pozaziemskiego", czy jakoś tak, a nie do Olivi, ale skoro ona podziela tą opinię, to jej wybór, nie mój, może ma racje (choć myśle że nie :D )
  • 0



#51

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przemo, dlaczego usunełeś mój post ? !!!!! :devil:
  • 0

#52 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:D Ale sie nerwowo robi :P
  • 0

#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

„Kiedy to leciało nade mną... nie mogłem się ruszyć!" – tak relacjonował wydarzenia pan Maciej. „Incydent w Zdanach” – czas na audycję w TOK FM!


Historia, która wydarzyła się 8 stycznia 2006 roku w Zdanach, jest absolutnie na miejscu medalowym na podium najbardziej wiarygodnych wydarzeń związanych z UFO, jakie posiada Fundacja NAUTILUS. To prawda, że zdjęcia ze Zdanów zrobiły prawdziwą furorę. Po zaprezentowaniu ich w Faktach TVN i Panoramie w TVP2 (7 maja 2006 roku) otrzymujemy dziesiątki (jeśli nie setki) sygnałów z całej Polski z pytaniem, czy... zdjęcia są prawdziwe!

Oczywiście można tłumaczyć, że mamy oryginalne pliki ze zdjęciami, że nie były one w żaden sposób przerabiane w programach graficznych i wreszcie, że każda modyfikacja zdjęć powoduje natychmiastowe zmiany w pliku, które można bezbłędnie stwierdzić. Można także godzine opowiadać, że na jednym ze zdjęć ów tajemniczy obiekt jest na wysokości ok. 25 metrów nad ziemią, co wyklucza, że ktoś rzucał „dwiema zespawanymi miskami”. Można to robić, tylko... po co? Tak naprawdę są osoby, które zawsze będą podejrzewały mistyfikację i spisek. Zresztą – jest jeden element o wiele bardziej wiarygodny niż setki analiz i symulacji związanych z tym incydentem.

Tak naprawdę o tym, co zdarzyło się w Zdanach, musi opowiedzieć... świadek! Trzeba usłyszeć jego głos, sposób narracji, usłyszeć emocje i strach, który sparaliżował tego człowieka.
1 maja 2006 roku powróciliśmy do Zdanów, aby na miejscu tego zdarzenia nagrać materiał, który pozwoli nam zrealizować audycję w radiu TOK FM, jedną z najważniejszych w historii programu „Archiwum”. Tylko autentyzm, który wręcz bije z nagrań dźwiękowych, pozwoli wielu osobom uwierzyć, że zjawisko UFO jest faktem i to faktem bezdyskusyjnym.
Tym razem mieliśmy trochę więcej czasu niż za pierwszym razem (wtedy świadek był chory, było zimno i spieszył się do domu). Poznaliśmy mnóstwo niezwykle istotnych szczegółów wydarzenia ze Zdanów, jak choćby to, że tajemniczy obiekt sparaliżował jednego ze świadków! Jak te zdjęcia trafiły do Fundacji? Jak duży był ten obiekt? Kiedy świadek zorientował się, że obiekt pozbawił samochód energii elektrycznej? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie już wkrótce w audycji z serii Archiwum w TOK FM w sobotę 13 maja. Do tej pory jesteśmy poruszeni tym, co usłyszeliśmy podczas dokonywania dokumentacji w Zdanach.

Żeby zachęcić Was do wysłuchania audycji dajemy malutką „próbkę” tego, co będzie można usłyszeć już w sobotę. Jest to fragment rozmowy z panem Maciejem, emerytowanym policjantem, który był kierowcą tego samochodu.

„Zdany – to się zdarzyło naprawdę!” – zapraszamy w sobotę po 18.00

Posłuchaj fragmentu wywiadu:
Fragment wywiadu
__________________________
Tekst: Krzysztof Klach
Źródło: Fundacja NAUTILUS

__________________________
  • 0



#54 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

No właśnie, tytuł powinien brzmieć "Incydent w ZDANACH" a nie w Zdanowie. Tak się składa,że pochodzę z tamtych stron i co dziwne za kazdym razem mijając to miejsce czułam się jakby prąd przeszywał całe moje ciało. A teraz jeszcze to UFO...
Bez urazy muhad, ale zwracaj uwagę na poprawność pisowni nazwy miejscowości o której piszesz. ;-)
Nie należy wprowadzać w błąd " opinii publiczne j" :lol :
  • 0

#55

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak się składa,że pochodzę z tamtych stron i co dziwne za kazdym razem mijając to miejsce czułam się jakby prąd przeszywał całe moje ciało. A teraz jeszcze to UFO...


Jeśli mówisz prawdę, to powiedz, gdzie to jest...interesujące, może się przejadę tam :P
  • 0

#56 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

No właśnie, tytuł powinien brzmieć "Incydent w ZDANACH" a nie w Zdanowie. Tak się składa,że pochodzę z tamtych stron i co dziwne za kazdym razem mijając to miejsce czułam się jakby prąd przeszywał całe moje ciało. A teraz jeszcze to UFO...
Bez urazy muhad, ale zwracaj uwagę na poprawność  pisowni nazwy miejscowości o której piszesz.  ;-)
Nie należy wprowadzać w błąd  " opinii publiczne j"   :lol :


przepraszam za blad, to sie nie powtorzy juz :spadaj:
  • 0

#57 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

:surprised:



Zdany to miejscowosć położona kilka kilometrów za Siedlcami. UFO pojawilo się tam, gdzie stoi tablica ostrzegawcza j/w na zdjęciach.
  • 0

#58

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Analiza kilku foteczek :

Fotka z Nautilusa :
Dołączona grafika

Zoom :
Dołączona grafika

Czy układ pikseli jest normalny ?

Fotka z Nautilusa :
Dołączona grafika

Zoom :
Dołączona grafika

A tutaj ?

Fotki zostały pobrane prosto ze strony NAUTILUS'a ...
  • 0



#59 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

To najwspanialsze zdjęcia jakie kiedykolwiek oglądałam.

Relacje swiadków wiarygodne i niesamowicie naturalne.


To prawdziwy fenomen na skalę światowa.


Zresztą UFO pojawia sie w tamtych stronach ostatnio bardzo czesto.
  • 0

#60

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dj_Cinex- na poczatku to wydawalo się dziwne, ale zrób zoom na jakiklowiek inny przedmiot na druty i słup
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych