Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się wydarzyło w Roswell w 1947 roku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Co się wydarzyło w Roswell w 1947 roku? (444 użytkowników oddało głos)

  1. Głosowano Rozbił się pozaziemski statek i znaleziono ciała i żywych obcych (180 głosów [40.54%])

    Procent z głosów: 40.54%

  2. Rozbił się pozaziemski statek i znaleziono ciała obcych (138 głosów [31.08%])

    Procent z głosów: 31.08%

  3. Rozbił się pozaziemski statek, ale obcych nie znaleziono (8 głosów [1.80%])

    Procent z głosów: 1.80%

  4. Głosowano Rozbił się tajny samolot (29 głosów [6.53%])

    Procent z głosów: 6.53%

  5. Głosowano Rozbił się nowoczesny balon meteorologiczny (19 głosów [4.28%])

    Procent z głosów: 4.28%

  6. Rozbił się satelita szpiegowski (7 głosów [1.58%])

    Procent z głosów: 1.58%

  7. Miał miejsce bliżej niezidentyfikowany wypadek (22 głosów [4.95%])

    Procent z głosów: 4.95%

  8. Nic się nie stało (9 głosów [2.03%])

    Procent z głosów: 2.03%

  9. Nie mam zdania (13 głosów [2.93%])

    Procent z głosów: 2.93%

  10. Rozbił się gaz bagienny (19 głosów [4.28%])

    Procent z głosów: 4.28%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76

Mayk3l.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja obstawiam, że to był balon meteorologiczny.

Oglądałem ostatnio film na discovery, który pokazywał że w tamtym okresie puszczono setki takich balnów ( niektóre były ogromne ) by badać wyższe strefy powietrza i wykrywać ruskie testy nuklearne. Do niektórych balonów przyczepiano manekiny do robienia badań. Wszystko jest pokazane na filmach i wydaje mi się że ludzie sobie wymyśli historyjki o znalezionych obcych. Nie jestem jakimś dużym sceptykiem jeśli chodzi o UFO ale sprawa z Roswell jest moim zdaniem wymysłem ludzi tym bardziej że właśnie na takich odludziach w tamtych czasach odbywało się masę testów wojskowych........
  • 0

#77

misk0.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na pewno drugie. Jakiś szpiegowski samolot to nie mógł być. 1 opcja raczej odpada, bo z tego co widziałem, to ten obiekt nieźle walnął, aż poszły części, czy co to było...
  • 0

#78

Valgorth.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak to widziales?.. Przeciez nikt nigdy nie nakrecil tego zdarzenia. A opcja 1 moze byc jak najbardziej bo w wielu relacjach wojskowych mozna znalezc wzmianki o znalezieniu cial obcych a w tym takze jednego zywego osobnika
!
Balon meteorologiczny..tez cos, wiec to z powodu zwyklego balonu cala akcja byla tajna a ludziom ktorzy cos widzieli z pobliskich wsi i domow grozili i kazali im milczec albo wmawiali rozne klamstwa?! Tyle wojskowych oraz tajnych sluzb rzadowych nie majacych nazwy w jednym miejscu z powodu zwyklego balonu meteorologicznego? Litosci! Ja rozumiem, ze mozna byc sceptykiem i ze forum jest po to zeby wypowiadac wlasne zdanie ale wmawianie sobie, ze to byl balon meteorologiczny to lekka przesada.. Pozdrawiam!
  • 0

#79 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Wyjaśniamy tajemnicę Roswell!

Znany brytyjski badacz tajemnicy UFO, Philip Mantle, podzielił się z prasą wynikami swoich badań związanych ze słynną katastrofą w Roswell. W 1947 r. nieopodal tej miejscowości doszło do wypadku, w którym rozbić się miał statek kosmiczny przybyszy z obcej cywilizacji. Jeśli wyniki badań naukowca okażą się prawdziwe, będziemy mieli do czynienia z prawdziwym przełomem w sprawie afery z Roswell.

Mantle miał niedawno okazję znaleźć się blisko miejsca, w którym doszło do wypadku. Jak twierdzi w wywiadzie udzielonym brytyjskiej gazecie "Daily Star", jego ekspertyzy nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Wydarzyło się tam coś niesłychanego. Miejsce wygląda podobno przerażająco. Dość powiedzieć, że żadna roślinność już od dawna nie porasta połaci ziemi, która bezpośrednio została dotknięta katastrofą. Wg naukowca na miejscu znajdują się dziesiątki spalonych lub wysuszonych drzew. Najdziwniejsze jest jednak to, że okoliczne skały ociekają dziwną, niebieską substancją.

Już wcześniej, korzystając ze specjalistycznej aparatury dokonano pomiaru promieniowania w tym tajemniczym miejscu. Urządzenia wykazały znaczne przekroczenie dopuszczalnych norm radiacji, dokładnie w pozycji, w której nietypowy obiekt zderzył się z Ziemią kilkadziesiąt lat temu. Wg badaczy na środku pustynnego terenu, nieopodal miejsca słynnej katastrofy, w 1964 r. doszło do lądowania innego tajemniczego statku.

Specjaliści zgodnie twierdzą, że tajemnica katastrofy w Roswell jest teraz bliżej wyjaśnienia, niż kiedykolwiek przedtem. Podobno już wkrótce ma zostać zorganizowana konferencja, w trakcie której Philip Mantle szczegółowo opowie o swoich spostrzeżeniach i omówi wyniki przeprowadzonych badań. Czekamy z niecierpliwością.

źródło: http://niewiarygodne...,wiadomosc.html
  • 0

#80

FarbeN.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli jego przypuszczenia okażą się prawdą, to nawet nie zdąży się nimi z nami - niestety - podzielić.
USA nie pozwolą sobie na to , człowiek ten zginie :) .
  • 0

#81

norainbow.
  • Postów: 64
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli jego przypuszczenia okażą się prawdą, to nawet nie zdąży się nimi z nami - niestety - podzielić.
USA nie pozwolą sobie na to , człowiek ten zginie :) .

albo ośmieszą jego i wyniki jego badań ...
nie ukrywam ze chciałabym / jak kazdy chyba / dowiedzieć sie co sie wydarzyło
  • 0

#82

MaryJane.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obstawiam 2. Rząd amerykański jest do wszystkiego zdolny...ukrywają co się da, żeby osiągnąć z tego korzyści.. :/ A ludzie powinni wiedzieć co tam się wydarzyło! o_O
  • 0

#83 Gość_Sync.InC

Gość_Sync.InC.
  • Tematów: 0

Napisano

Moim zdaniem 1 ponieważ.Sekcja zwłok nagrana zresztą choć nie wiadomo czy prawdziwa oraz Projekt Serpo przekonują mnie do opcji tej właśnie opcji.
  • 0

#84 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaznaczyłem "Miał miejsce bliżej niezidentyfikowany wypadek" bo wg mnie całe Roswell było manipulacja rządu USA od której wszystko sie zaczeło, te szczątki statku to jakaś folia z napisami w greckim języku, a ciała obcych to jakeś gumowe kukły z sekcja zwłok niezbyt wiarygodnie przedstawioną...
  • 0

#85

Aeq.
  • Postów: 160
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mimo że wierzę w UFO obstawiłem na Gaz Bagienny :)
  • 0



#86 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

NO DOBRZE ALE jak to mógłbyć gaz ziemny skoro jednak na miejscu coś znaleźli może niekoniecznie był to pojazd obcych ale na pewno znaleźli szczątki jakiegoś przedmiotu.
  • 0

#87 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

Szczątki to pewnie oni sami podrzucili wcześniej...

To maja byc te szczątki ?

UFO Alien Roswell Crash Parts up close!!

http://pl.youtube.co...h?v=Dw7cNiysLxU

symbol, słowo "EΛEYΘEPIA" mozna z greckiego przetłumaczyc na freedom - wolność

Hmm...
  • 0

#88

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę was rozbudujcie bardziej swoje twierdzenia, przy których obstajecie...
Co do samej katastrofy w Roswell to nie jestem w 100% pewien jej autentyczności czy też jej braku... czytałem trochę o tym i jak na razie nie chce wyrażać swojego poglądu, mogę natomiast kontrargumentować wasze wypowiedzi. Skoro twierdzisz, że to sami rządowi podrzucili szczątki to uzasadnij mi to! Niby w jaki sposób USA miało by być w posiadania samoodnawiającego się kawałku metalu, który znaleziony został na miejscu katastrofy? W jaki sposób poziom techniczny USA, w tak krótkim okresie czasu rozwinął się, mam na myśli PC, noktowizory itp. ? Cóż, a jak wytłumaczysz nieporozumienie medialne... najpierw podano prasie, że to UFO a jeszcze tego samego dnia, zmieniona wersje wydarzeń?
  • 0



#89 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

Proszę was rozbudujcie bardziej swoje twierdzenia, przy których obstajecie...
Co do samej katastrofy w Roswell to nie jestem w 100% pewien jej autentyczności czy też jej braku... czytałem trochę o tym i jak na razie nie chce wyrażać swojego poglądu, mogę natomiast kontrargumentować wasze wypowiedzi. Skoro twierdzisz, że to sami rządowi podrzucili szczątki to uzasadnij mi to! Niby w jaki sposób USA miało by być w posiadania samoodnawiającego się kawałku metalu, który znaleziony został na miejscu katastrofy? W jaki sposób poziom techniczny USA, w tak krótkim okresie czasu rozwinął się, mam na myśli PC, noktowizory itp. ? Cóż, a jak wytłumaczysz nieporozumienie medialne... najpierw podano prasie, że to UFO a jeszcze tego samego dnia, zmieniona wersje wydarzeń?

W jaki sposób mogli podrzucic ten niesamowity odnawiający sie materiał ? mówisz że to był metal, a nie była to przypadkiem jakaś folia ? Otóż normalnie całe zdarzenie wymyślono łącznie z tą zmianą wersji wydarzeń w prasie, która był pod kontrolą władzy. I taki niby znaleziony materiał miał sie przyczynić do wielkiego skoku technologicznego USA ? Sorry dla mnie Roswell to najbardziej rozdmuchana katastrofa UFO w historii i przewartościowana historia. Tak samo zeznania tej młodej pielęgniarki która rzekomo widziała jak przywieziono "obcych" do szpitala, pozniej była w strasznym depresyjnym stanie i zeznania jakiegoś rudego człowieka z wojska, którego pozniej nigdy nie widziano, nie wiem nie pamietam juz dokładnie tego dawno ogladałem o tym program... A obcą technologia specjalnie chciano wytłumaczyć pozniej wszystkie technologie wojskowe żeby przeciwnik sie bał itd.
  • 0

#90

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mówisz że to był metal, a nie była to przypadkiem jakaś folia ?

Oczywiście zdjęcia z Roswell wskazywały by na folię, ale jakie istoty za budulec do statku obrały, by sobie folię... ta "folia" mogła być jedynie okryciem zwierzchnim, całego obiektu. Jednakowoż pojawiają się udokumentowane wzmianki o dziwnym tworzywie/materialne który ja nazwałem po prostu "metalem"

Roswell to najbardziej rozdmuchana katastrofa UFO w historii

Najsłynniejsza katastrofa na świecie, z którą wiąże się najwięcej kontrowersji... moim zdaniem samo zdarzenie rzeczywiście miało miejsce niezależnie od tego czy było to UFO, balon czy pojazd testowy rządu USA. Jednakże wraz z czasem kiedy, Roswell pozyskiwało coraz większe zainteresowanie traciło tym samym swoją wiarygodność. Kto uwierzy w pojazd zielonych ludzików na pustyni, jeśli nie dostanie dowodów... dowody po części dostaliśmy, ale czy wypowiedź w prasie i sprawa, której przewodził Marcel są nimi na prawdę? Cały świat usłyszał o UFO w USA, tak więc media lub też rząd sprytnie nadawali Roswell większego rozgłosu, ciągle i ciągle... aż ta kolebka udokumentowanych katastrof straciła jakiekolwiek zarysy prawdy.

Tak samo zeznania tej młodej pielęgniarki która rzekomo widziała jak przywieziono "obcych" do szpitala,


Sami obcy są jeszcze większą kontrowersją niż cała katastrofa, jednak to przez opowiastki o zielonych ludzikach historię o UFO tracą swoją powagę i są wyśmiewane w poważnych kręgach naukowych. Co do tego, czy żywi obcy rzeczywiście zostali zagarnięci przez rząd USA, nie jestem całkowicie pewien. Jednakże taśmy z lądowania w Holloman z 1972roku, mówią o kontaktach z obcymi i o jedynym ocalałym z katastrofy...

Cóż autentyczności taśm nie mogę potwierdzić, w ogóle na oczy ich nie widziałem... ale myślę że coś w tym jest, po co mieszać by się w sprawę UFO, która nie cieszy się za wielkim poszanowaniem, i w końcu coś musiało dać początek całej tej historii...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych