Skocz do zawartości


Zdjęcie

Po co nam włosy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

artur448.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://wiadomosci.onet.pl/1375012,242,1,1,kioskart.html"]http://wiadomosci.onet.pl/1375012,242,1,1,kioskart.html[/url]
  • 0

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja zapuszczam długie włosy, bo czuje się z nimi lepiej. Ponadto fajnie wyglądam :P
  • 0



#3

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

subiektywna czy obiektywna opinia ? :D
ja mam krótkie włosy bo tak się najlepiej czuję :D
  • 0

#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh Szefo, ja tam nei patrze, jaki chłopak ma wygląd, czy jak się ubiera. Dla mnie jest ważne jaki jest. Oczywiście prawie odwrotnie jest w stosunku do dziewczyn ;) .
  • 0



#5

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh Szefo, ja tam nei patrze, jaki chłopak ma wygląd, czy jak się ubiera. Dla mnie jest ważne jaki jest. Oczywiście prawie odwrotnie jest w stosunku do dziewczyn wink1.gif.



PRAWIE?? :lol : bardzo delikatnie powiedziane heh
  • 0

#6

Jequon.
  • Postów: 116
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmm czyli nasze włosy są na pokaz, tylko dlaczego są tak mało kolorowe, jak ogon pawia, albo chociaż kontrastujące jak wole indyka. Może ewolucja miała za mało czasu. Albo to tylko teoria, która się jeszcze kiedyś zmieni.

Średnio do mnie przemawia, to iż długie skołtunione włosy są wabikiem na płeć przeciwną, ale może myślę w inny sposób niż człowiek pierwotny.

Kolejny mało znaczący news naukowy onetu. Temat brzmi jak odkrycie tajemnicy, zarzucą troszkę naukowym językiem o DNA, potem napomkną o jakiejś teorii, żeby zakończyć stwierdzeniem iż mężczyźni wolą blondynki.
  • 0



#7

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jequon


:rotfl: to sięnazywa trafne stwierdzenie :lol
  • 0

#8 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

wcale nie takie słuszne, poco ewolucja miałaby wytworzyć u ludzi kolorowe włosy skoro wtedy byliby bardzo dobrze widoczni przez drapieżniki ? 250 tys lat temu ludzie byli pożerani przez inne zwierzęta, więc wytworzyła bujną grzywę taką jak np u lwa :)

zreszta nie widziałem żeby jakiś ssak miał coś kolorowego, bardziej chodzi u nich o wielkość :)
  • 0

#9

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie, że o wielkość. Kiedyś włosy miały ogromne znaczenie m.in. chroniły przed niskimi temperaturami i zwierzętami. Teraz to raczej element upiększający, choć nie powiem, że zimą się włosy przydają. Tak, czy inaczej dużo czasu spędzamy w domu, gdzie jest ciepło i taka ochrona jest zbędna.
To samo dotyczy zarostu u mężczyzn. Teraz rzadko spotykany jest twardy, gęsty zarost, ale kiedyś było inaczej.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych