Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rama Bahadur Bomjon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

moze tak ale w jaki sposob by to zrobil? chodzi o teleportacje?
  • 0

#32

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mialem kiedys okazje spotkac czlowieka, ktory potrafil byc w kilku miejscach jednoczesnie (udokumentowane fakty).
Gdy tylko spojrzal na Ciebie to czulo sie ze zna wszystkie Twoje mysli, nawet te schowane gdzies bardzo gleboko w psychice.
Niestety zmarl kilka lat temu.


Ludzki umysl nie ma granic. Wystarczy troche motywacji i wytrwalosci. Nie dziwie sie gdyby Rama Bahadur Bomjon posiadl juz niektore z tych "niezwyklych" umiejetnosci.
  • 0



#33 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dla mnie najbardziej zagadkowe jest to w jaki sposob mozna osiagnac takie zdolnosci...
wiem ze trenowac umysl ,medytowac, i generalnie stosowac jakies techniki ..a jest cos orpocz tego?
  • 0

#34

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie ma nic wiecej.

oczywiscie szybciej sie dojdzie do roznych rzeczy pod okiem nauczyciela ale tak naprawde to moze on tylko dawac wskazowki a sami musimy dojsc do wszystkiego.
  • 0



#35

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ram znalazł się!


Dajcie mi spokój, pojawię się za 6 lat! - najnowsze wiadomości o Ram Bomjanie.


Wracamy do sprawy medytującego chłopca, która tak bardzo emocjonowała czytelników stron Nautilusa. Ram Bahadur Bomjan, po wizycie w mieście narodzin Buddy siada pod drzewem i zaczyna medytować. Czyni to nieprzerwanie non-stop przez... 9 miesięcy! W tym czasie ma podobno nie przyjmować pokarmów i wody. 11 marca znika! Oto najnowsze informacje.

W 24 godziny po zniknięciu w niedzielę 12 marca około godziny 8-mej rano był widziany 3 kilometry na północ od miejsca medytacji. Informacja ta była początkowo niepotwierdzona, ale w tej chwili jest pewna - fakt znalezienia Bomjana potwierdzili członkowie komitetu, który starał się ochraniać medytującego chłopca przed napierającym tłumem ciekawskich. Przewodniczący komitetu Bed Bahadur Lama powiedział dziennikarzom miejscowego dziennika:
"Znaleźliśmy go tam, gdzie prowadziliśmy poszukiwania. Stał koło drzewa ubrany w żółte odzienie. Powiedział, że powróci za sześć lat"
Przewodniczący krótko zrelacjonował rozmowę z Bomjanem. Miał on powiedzieć, że musiał zmienić miejsce medytacji. Przewodniczący przyznał, że Ram nie powiadamił o tym fakcie członków komitetu. Bomjan poprosił mnichów o prowadzenie dalej modlitw. Nowe miejsce pobytu chłopca nie będzie znane. Ram miał poprosić, aby jego rodzicom przekazać informację, aby nie martwili się o niego. Zapewnił, że nadal będzie w Nepalu, niedaleko miejsca swojego urodzenia.
"Powiedział, że tym razem nikt go nie znajdzie, a ukrywał się w miejscu które znalazł po 5 dniach i nocach marszu"

I jeszcze jedna ważna informacja - podobno jest nagrane na wideo, jak Ram wypowiada się o przyczynach swojej decyzji. Jeżeli tylko uda nam się uzyskać w internecie to nagranie - natychmiast o tym poinformujemy.

źródło: Fundacja Nautilus
  • 0

#36

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego do 2012r. ? Coś mi sie wydaje, że ten buddopodobny będzie nieźle rozrabiał.
  • 0

#37

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i fajnie :P Ciekawe co on robi podczas medytacji... moze rozmawia z jakimiś wyższymi bytami czy coś... Ale pewnie się tego dowiemy za 6 lat :)
  • 0



#38 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dlaczego nie wiem tego co on??? :( on ma 15 lat dopiero a jest madrzejszy i bardziej uduchowiony niz wszyscy ksieza razem wzieci...kurcze az mu zazdroszcze(pozytywnie) jego niesamowitej determinacji i i tej tajemnicy ktora w sobie skrywa...niebywale :D
  • 0

#39

pawki.
  • Postów: 214
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze skrzywienia kręgosłupa dostanie od tego siedzenia. :/
  • 0

#40

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dlaczego nie wiem tego co on??? :(  on ma 15 lat dopiero a jest madrzejszy i bardziej uduchowiony niz wszyscy ksieza razem wzieci...kurcze az mu zazdroszcze(pozytywnie) jego niesamowitej determinacji i i tej tajemnicy ktora w sobie skrywa...niebywale :D

co za problem zebys tez tak zaczal ? :)
  • 0



#41 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a uwazasz ze w Polsce , w naszej rzeczywistosci sie da? :/
  • 0

#42

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

oczywiscie ze sie da.
srodowisko wplywa troche na to co mamy robic, ale moge Ci powiedziec na swoim przykladzie ze tylko na poczatku jest trudno.
  • 0



#43 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

balbym sie niepowodzenia, a to mogloby mnie przyblokowac chyba...wiem ze kiedys sprobuje tylko by nie bylo zapozno :/
  • 0

#44

-przemooo-.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhad a myslisz ze u niego jest dobrze na pewno nie zyje na takim poziomie jak ty na pewno nie siedzi przy kompie 24h na dobe ... on poprostu cos robi a nie rozmysla czy tego nie zrobic ...
  • 0

#45 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad a myslisz ze u niego jest dobrze na pewno nie zyje na takim poziomie jak ty na pewno nie siedzi przy kompie  24h na dobe ... on poprostu cos robi a nie rozmysla czy tego nie zrobic ...


oprocz siedzenia 24h studiuje...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych