Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fenix Nightwalker


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poświęcę te kilka bajtów aby się przedstawić :) . Nightwalker, Fenix Nightwalker, wstrząśnięty, czasem zmieszany... jestem oficjalnym i na razie jedynym przedstawicielem the Psion Guild w Polsce, czym jest ta gildia nie powiem, jeżeli czytelniku jesteś psionikiem to będziesz na tyle odważny aby się dowiedzieć i skontaktować się z moją osobą przez maila lub ICQ ( lepiej to drugie )... Z góry odpowiadam na kilka pytań : tak, jestem psionikiem. Nie, nie udowodnię ci tego. Dlaczego ? Bo nie jestem zwierzątkiem w cyrku. Nie wierzysz ? Nie wymagam od ciebie wiary. :>

Dlaczego trafiłem na to forum ? Bo szukam takich jak ja... Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się układać co najmniej dobrze, czego i sobie i wam życzę... A więc : Witam Wszystkich :) .

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mógłbyś mi opisać tę gildię, czy co to jest ??? Bo jestem zaciekawiony chociażby tym Psi w nazwie :P . Chociażby na pm, jak nie chcesz na forum.



#3

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W mięte, chyba zaraz spiszę taki tekst i będę każdemu wklejał do PM :D . Przypomnij się jutro jeżeli możesz na PM, bo dzisiaj to już siły nie mam pisać ... mam napadowe bóle kolana że tak to ujmę :D ...

#4

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe spoko ;)



#5

(S)aint.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam :>
A co do psi to swego czasu też tym się trochę interesowałem

#6

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witam, powiem szczerze, że zaciekawiła mnie ta organizacja Psion Guild. Trochę poszperałem i oto co znalazłem http://psionguild.org/coverpage.html



#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tyle pit to i ja znalazłem ;p , ciekaw jestem tylko czy jest to w Polsce i czy można dołączyć. Bo mnie to szczerze fascynuje i chciałbym mieć z kim to ćwiczyć, bo samemu to mi sie nie chce za bardzo ;p .



#8

widow.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jestem też zainteresowana Psion Guild'em ;) jak mozesz wyjaśnij na pw ;)
PS. cześć ;)

#9

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam Cię na forum :) Już sobie trochę pogadaliśmy na PW, więc się rozpisywał nie będę. Wiem jedno : Zrobisz bardzo dużo zamiaszania.

#10

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Fenix Nightwalker!!
Też się zaciekawiłem tą Psion Guild.. Jak możesz to zamieść w tym temacie jakies info o niej itp. Bo tak to każdy by musiał na PW pisać :)

#11

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

O w mięte, nie sądziłem, że taki odzew będzie... No cóż, Gildia na dzień dzisiejszy nie przyjmuje nowych członków, ponieważ wciąż jest w fazie tworzenia. Jeżeli chodzi o sprawę polską, to Dom Polski będzie tworzony, ale prawdopodobnie nie wcześniej jak za rok, muszę się najpierw z tłumaczeniami wyrobić, musimy jeszcze dokumentacje zrobić etc... ale można powiedzieć, że Gildia w Polsce już jest :D , jeszcze nie oficjalnie, ale już powolutku wkracza i coś mi mówi, że Dom Polski będzie drugim po PółnocnoAmerykańskim jaki powstanie :) .

A na ... "ogólnym" nie chiałem pisac, bo nie wiem jak wygląda sytuacja "reklam" he he... Ale taraz to zapraszam na stronę, forum oraz IRCa jak ktoś chce, porty 6660-6669 kanał chat.psionics.net pokój #Psion_Guild spotkać mnie tam będzie można do godziny 22.30 dzisiaj :) .

A i jeszcze jedno, stronka to

http://www.psionguild.org

i wchodzimy na php, jest więcej informacji aktualnych, aczkolwiek strona sama ma już jakiś rok, znaczy ta wersja, bo nowsza dopiero zostanie zamieszczona wraz z pierwszą wersją nie-anglojęzyczną ( prawdopodobnie polską, sądząc po moich postępach ).

#12

NeVeR.
  • Postów: 50
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O w mięte, nie sądziłem, że taki odzew będzie...


A czego Ty sie spodziewales po spolecznosci paranormalne.pl :D ? Ci ludzie sa wyjatkowo otwarci na nowe doswiadczenia ;)

#13

skitty0.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja się rozpisywać nie będę, bo i po co? Powiem po prostu.... Cześć :D !

:papapa:

#14

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Grunt to pisanie skrótami he he...

NeVeR, cóż, nawet w takim środowisku psionika jest postrzegana jako coś naprawdę ... "para" :) . Niektórzy po prostu nie są w stanie uwierzyć, że ktoś może potrafić tak wiele w takim stopniu... nie mówie w tej chwili o sobie, ale o znajomych choćby...

#15

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a tak konkretnie to o co chodzi, o wykorzystanie mocy psi, mógłbyśto przystępniej wytłumaczyć, albo ktośinny bo widze że ja tylko tego nei kapuję :/


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych