Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasze ksywy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
301 odpowiedzi w tym temacie

#226

endi.
  • Postów: 20
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ja mam ksywę endi dla przyjaciół ;)






Help My Jestem na - :(

#227

Garry.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na mnie wołają po imieniu czyli: Michał
albo: Szatan Bo mam długie włosy, słucham rocka metalu, gram na gicie te klimaty xD

Nawet księdzu wmówili i się teraz na mnie dziwnie patrzy. Ja mu mówię, że nie a on ten wzrok srogi włącza, że mi się śmiać chce :P

#228

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Michał, mam rozumieć, że twój avatar to nie twoje zdjęcie. xD
Ja nie wiem, pisałem chyba już w tym temacie, ale nie jestem pewien... Za bardzo mi Internet tnie, nie sprawdzę teraz.
Na mnie wołają: Piotor, Piotr, młody mafia (wzięło się z zabaw związanych z lataniem po podwórku z popsutymi pistoletami od Pegazusa) :)

#229

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aa praktycznie każdy kto mnie zna to mówi shorty, część shortez a od pewnego czasu brain. Shorty to już nie pamiętam z kąd się wzięło :P ale na pewno nie od tego co niektórzy mogą sobie myśleć :) tia krótki nie tylko ten tego może być :) a brain to od brain collector, gram w counter strike i na lekcjach inf baaardzo się kumple wkurzali jak im bańki dziurawilem kilkoma gramami ołowiu :)



#230

Secior.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na mnie wołają Kobza albo Seth ;p w zależności od tego, czy jestem w środowisku perkusistów, czy kumpli z miasta ;)

#231

Tomas13.
  • Postów: 39
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Na mnie mówią Tomas :)
I nijak inaczej.

#232

AdZiU.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Adziu, Cziken (nie pytajcie ;] ) i też po imieniu :)

#233

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Cziken hehe xD

#234

fainee.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W podstawówce było emo, emka :mrgreen: ... a i jeszcze lazlo xD nie pytajcie...
A teraz czasami żyrafa (ze względu na wzrost) i przeważnie po imieniu.. Oliwia, miło mi :D
Było jeszcze jedno takie, ale do niego się nie przyznam :rotfl:

Użytkownik fainee edytował ten post 21.05.2011 - 15:55


#235

Bajabongo.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie się przyjęło, że jestem Poli, bo w LO uczęszczałam na klasy z rozszerzonym francuskim :P W podstawówce królował Kurczak i Kurnik, z racji mojego nazwiska :P

#236

Asoto.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie zwykle po nazwisku, w podstawówce było Karwan. Na boisku w gimnazjum jak byłem wołali mnie Siemens(miałem bluzę Siemensa w ktorej zwykle grałem) i na koniec rodzynek. W podstawówce przyjęło się saper. Zapytacie dlaczego? A mianowicie z dziadkiem chodziłem do lasu i braliśmy wykrywacz metali :> A pewnego razu uznałem, że dobrym pomysłem będzie przynieść nieco amunicji do szkoły. Głupi człowiek był :D Wszyscy jeszcze pamiętają wzrok nauczycielki od polaka(dyrektorką była) xD

#237

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Moja pierwotna ksywa to "Pazera zajebana". Po obejrzeniu przeróbki kubusia puchatka na youtube chłopaki zaczęły mówić na siebie kabaty, a ja chciałem być oryginalny ;) Potem drugi człon odpadł, bo był zwyczajnie wulgarny, a potem kilku moich starych kumpli zrobili z pazery paziego, a potem cała nasza paczka nazywała się pazi, redi, wozi, debi.

I tak ciesze się dosyć nietypową ksywą i nie mam przez to problemów z loginami na różnych stronach :)

Pozdrawiam

#238

Czarna.
  • Postów: 52
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na mnie kiedyś wołano za czasów liceum, czarna lub czarna mamba dziś obecnie po imieniu zazwyczaj ale również, frytka, mała, szczypior :)

#239

Czekolada-Tano.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Moje internetowe to Czekolada-Tano a domowo-szkolne Marysia i Myrs/Myrsior

#240

Ewelina.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Już od dziesięciu lat mówią na mnie Ewela :) Oczywiście od imienia :) A w liceum przez jakiś czas dodatkowo byłam Jagną, z uwagi na dość sporych rozmiarów warkocz, który wtedy nosiłam :lol

Użytkownik Ewelina edytował ten post 02.09.2011 - 06:17



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych