Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktywność po śmierci w zaświatach

życie pozagrobowe istoty duchowe śmierć symulacja hipoteza symulacji

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Trala.
  • Postów: 113
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co sądzicie o tym, aby za życia zebrała się grupa bądź grupy osób wierzących w życie pozagrobowe, która zadeklaruje, że po swojej biologicznej śmierci nie będą podatni na odczucia, które znane są ze zjawiska NDE (uczucie miłości, spokoju, chęć pozostania w zaświatach) ale będą szukać sposobów skutecznego kontaktu ze światem żywych i przekazania tutaj informacji na temat tej rzeczywistości? Sama deklaracja oczywiście nie wystarczy – taka misja wymagałaby wieloletniego utrwalania w sobie tej idei i studiowania teorii oraz hipotez na temat życia po życiu, a nade wszystko przekonania, że zmiana formy istnienia wydaje się pozbawiona sensu. Osoby przechodziłyby na drugą stronę z wyraźnym zamiarem zakwestionowania i zmiany istniejącego porządku.

Obecne doniesienia o duchach są rozczarowujące – ograniczają się do niewyraźnych dźwięków, cieni lub zniekształceń na zdjęciach. Trudno uznać to za dowód jakiejkolwiek świadomości po śmierci.

Jeśli istnienie po drugiej stronie jest realne, domagajmy się kontaktu, który będzie jednoznaczny, zrozumiały i możliwy do zweryfikowania.


  • 0




Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: życie pozagrobowe, istoty duchowe, śmierć, symulacja, hipoteza symulacji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych