Skocz do zawartości


Przypominam o konieczności przestrzegania ciszy wyborczej trwającej od od północy w nocy z piątku na sobotę (z 7 na 8 czerwca) aż do zakończenia głosowania, czyli zapewne do 21:00 w niedzielę 9 czerwca.

Zdjęcie

The Secret


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

The Secret



Jesteśmy tym o czym myślimy, stajemy się tym o czym myślimy. Nasze wierzenia kreują nas samych i nasze życie. Mamy wolną wolę, nikt nie może narzucić nam tego o czym chcemy myśleć. Dlatego też, my sami mamy pełną władzę na swoim życiem. Wszystko co nasz otacza jest owocem naszych wcześniejszych myśli i podświadomych oczekiwań. Jeśli nie podoba ci się to co cię otacza, zmień swoje myśli. Zacznij myśleć o tym, co chciałbyś widzieć wokół, co chciałbyś posiadać lub kim być. Koncentruj się na pozytywach, wyobrażaj sobie, że już do ciebie przychodzą, albo lepiej, że już są twoim doświadczeniem, że już je posiadasz. Bądź wdzięczny, że to do ciebie przychodzi i czuj, że na to zasługujesz. Nie wywieraj presji, kiedy ma to przyjść, nie wątp, że się pojawi, a stanie się to twoim udziałem we właściwym momencie.



Kilka informacji dotyczących filmu “The Secret”:

:arrow: Na Google Video znaleźć można oryginalną wersję filmu. Jest tam informacja, że jest ona dostępna publicznie za darmo przez pewien czas. Nie mam pojęcia czy to prawdziwa notka.
:arrow: Niedawno ukazała się rozszerzona wersja filmu. Z tego co wiem dodano kilka minut, które wcześniej były na dvd jako dodatek i wystąpiło kilka nowych osób. Przez chwilę na Google Video znaleźć można było “extended version”, ale prawdę powiedziawszy nie zauważyłem wielkich różnic.
:arrow:W rozszerzonej wersji filmu nie występuje w sumie najważniejsza (chociaż dość skromna) tam postać Esther Hicks. Swoją decyzję tłumaczyła chęcią wyzwolenia się od krępujących umów, praw autorskich itp.
:arrow: Planowana jest druga część filmu. Skupiona ona będzie głównie na finansowym wykorzystaniu prawa przyciągania.
:arrow: Kilka z osób występujących w The Secret było goścmi Larry King Live (plik ma około 169mb)
:arrow: The Secret tłumaczony jest obecnie na 9 języków: tych najbardziej popularnych jak niemiecki, hiszpański czy francuski.
:arrow: W grudniu ukaże się książka “The Secret”, która zawierać będzie materiał przedstawiony w filmie plus rzeczy dodatkowe.


Oficjalna strona filmu



Źródło: Inspiruj.com
  • 0

#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może być ciekawe... Tylko gdzie, oprócz GV, można to obejrzeć?
  • 0



#3

YaRoO.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wyglada interesujaco, zabieram sie za ogladanie potem koment ;)

edit:
:mlotek: hm pierwszy raz zobaczylem takie ''spojerzenie'' na to jak my mozemy manipulowac ''soba'' nie chce sie zaglebiac co i jak

to trzeba zobaczyc :D

bardzo ciekawe i cos jednak z tego do mnie przemawia
  • 0

#4

BlueBoy.
  • Postów: 159
  • Tematów: 28
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film jest naprawdę interesujący. Ściągnełem wersje z youtube, jakość średnia (438MB - AVI). Jeżeli ktoś ma informację, gdzie można zdobyć DVD, to proszę o kontakt.
  • 0

#5

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Film jest cudowny poprostu wspanialy :) nie wierzylem, ze az tyle w niej prawdy :) zmieni wasze zycie
  • 0

#6

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ten film: http://torrenty.org/torrent/79689 ??


Edit: Juz znalazłem ten film. Ten wyzej to co innego chyba.
  • 0

#7

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podasz linka do torrenta?
  • 0

#8

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gynvael,
Wydaje mi sie po komentarzach pod torrentem ze to ten film:
http://torrentspy.co...7269/The_Secret
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gracias, już się zasysa.
  • 0

#10

piotrekpoz.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

link do filmu online: THE SECRET
  • 0

#11

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Film jest na prawdę niesamowity. Poza przesłaniem jest bardzo fajnie zrobiony i ma świetną muzykę. Swoją drogą zna ktoś jakiekolwiek utworki z tego obrazu? Utwór przy napisach końcowych był niezły :) Swoją drogą coś jest bardzo mało popularny... Nawet jak sam szukałem na torrentach tego filmu to nie było łatwo znaleźć.
  • 0

#12

Fredy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja muszę powiedzieć, że jestem mocno rozczarowany, po takich komentarzach liczyłem na coś rzeczywiście niezwykłego. Przede wszystkim nie przemawia do mnie w żaden sposób teoria przyciągania. Informacja, że tajemnice znały najwybitniejsze postacie w historii świata jest całkowitym nonsensem. Ponadto odnoszę wrażenie, że film zrobiony jest w stylu swoistego „prania mózgu”, ciągłe powtarzanie tego samego, hipnotyzująca muzyka i ta specyficzna oprawa graficzna. Krótko mówiąc absurdalna teoria podana w „magiczny” sposób.

Wydaje mi się, że autor filmu liczył na stworzenie stosunkowo niewielkim kosztem, pozycji kultowej, czy sensacyjnej, o której będzie mówił cały świat.
  • 0

#13

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To, że do ciebie nie przemawia to nic na to się nie poradzi. Próbowałeś chociaż zmienić swój sposób myślenia? Nawet jeśli to nie działa(ja jednak wierze, ze działa) to naprawdę poprawia to samopoczucie i człowiek czuje się lepiej. Poszukaj i poczytaj trochę to zobaczysz, że faktycznie większość jak nie wszystkie religie o tym mówią, a ludzie nie są w stanie w to uwierzyć. Sam nie jestem w stanie póki co uwierzyć, przestawić swój sposób myślenia jest NAPRAWDĘ ciężko.
"Wydaje mi się, że autor filmu liczył na stworzenie stosunkowo niewielkim kosztem, pozycji kultowej, czy sensacyjnej, o której będzie mówił cały świat. "
Jeśli bym w to wierzył i miał do tego środki to też bym chciał, żeby cały świat się o tym dowiedział, tymczasem film nie jest zbyt popularny. Ciężko choćby znaleźć jego opis mimo iż sam film był przez dłuższy czas rozpowszechniany za free(teraz już chyba nie jest)
  • 0

#14

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poczytaj trochę to zobaczysz, że faktycznie większość jak nie wszystkie religie o tym mówią

wszystkie raczej nie, bo np. chrzescijanstwo o tym nie mowi.
glownie mowia o tym religie wschodu i systemy okultystyczne. pytanie czy to dobre wzorce ;)
  • 0

#15

Fredy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście jeśli komuś takie myślenie pomaga to czemu nie. Ja przede wszystkim uważam, że jest to w tym filmie zbyt dosłownie ukazane, niczym jakaś tajemna moc, która może dać panowanie nad światem, doprowadzić do przełomowego odkrycia, wielkiego bogactwa itd.

Pozytywne myślenie jest jak najbardziej pożyteczne, np. daje dobre efekty w sporcie. Osobiście gram w tenisa i odpowiednie nastawienie, wiara w zwycięstwo jest jedną z podstawowych elementów potrzebnych do odniesienia sukcesu, ale samo myślenie o zwycięstwie nie da mi go. Potrzebna jest jeszcze dobra koordynacja ruchowa, siła, kondycja itp. Tak samo myśląc cały czas o bogactwie nie osiągniesz go, musisz mieć głowę do interesów, trochę szczęścia, czy fach w ręku osiągnięty przez żmudną edukację.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych