Skocz do zawartości


Zdjęcie

Satanizm

satanizm satanizm teistyczny satanizm duchowy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

joggiii515.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hejka. Znalazłem ciekawe żródło o "satanizmie teistycznym" i chciałem wrzucić satanizm-duchowy.pl. Aktualnie sam się zapoznaje. Z tego co wyczytałem głównie w anglojęzycznym internecie to ma się to opierać na wierze w starożytne bóstwa. Ktoś z was ma jakieś doświadczenia z satanizmem, ale nie ateistycznym?


  • 0

#2

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam, ale znałem kogoś kto prawdopodobnie miał, bo na tej stronie pisze, że szatan to inaczej en/enki, a ta osoba wspominała o enkim. Tylko wtedy jeszcze nie weidziałem o kogo chodzi. Jeśli to prawda to już wiem. Ale dla mnie w ogóle te wszystkie rytuały, kulty religijne są idiotyczne, na co to komu? po co bawić się w szamana będąc szatanistą? po co chodzić do kościoła będąc chrześcijaninem? katolikiem? bo tak trzeba? pfff...

 

Nie wiem, dla mnie to wszystko jest jakieś nienormalne. Branie udziału w mszach gdzie klepią jedno i to samo, jedynie czasem oprawa dźwiękowa się zmienia i kazanie. W co ja wierze czy nie wierze to już moja sprawa.


  • 0

#3

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jogi, ja Ci polecę, żebyś się wziął za jakąś robotę a jak nie masz jeszcze lat to znajdź zwyczajnie hobby a nie szukać starożytnych bóstw będziesz żeby sobie w nie powierzyć. Życie jest za krótkie na takie głupoty...


  • 2






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: satanizm, satanizm teistyczny, satanizm duchowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych