Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieobecność i przeprosiny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witajcie.

 

Jak niektórzy z Was zdążyli zauważyć, przez dłuższy czas nie było mnie na forum. Mniejsza o powody, fakt pozostaje faktem. Chciałabym więc bardzo przeprosić wszystkich, którzy wysyłali do mnie PW przez ostatnie kilka miesięcy i nie doczekali się odpowiedzi. Nazbierało mi się ich kilka setek i chwilę mi zajmie, zanim je przeczytam. Inne zaległości też nadrobię.

 

W każdym razie przepraszam i nie bijcie. A jeśli już, to po ciemku, żeby nie było wiadomo kto, bo w przeciwnym razie będę musiała oddać :szczerb:





#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeprosiny przyjęte. Następnym razem prosimy uprzedzać o dłuższych nieobecnościach z 10-dniowym wyprzedzeniem i możliwością odwołania.





#3

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze że Wróciłaś. :) Masz sporo bałaganu do posprzątania :) Pewnie i mnie się oberwie ale "cotam". :szczerb:   





#4

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2994
  • Tematów: 2565
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze że Wróciłaś. :) Masz sporo bałaganu do posprzątania :) Pewnie i mnie się oberwie ale "cotam". :szczerb:   

 

Ustaw się w kolejce i nadstaw dłoń. Linijka już czeka :szczerb:


Przeprosiny przyjęte. Następnym razem prosimy uprzedzać o dłuższych nieobecnościach z 10-dniowym wyprzedzeniem i możliwością odwołania.

 

Hm... a co z urlopem na żądanie?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych