Skocz do zawartości


Zdjęcie

Świadomy sen i moja przepowiednia na tą dekadę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To może być zamach na Putina w przeciągu nawet 7 lat. Na bilbordach pisał rok jakiegoś wydarzenia i pisały daty: 2020 - 2028. Coś takiego tylko obraz jest rozmazany. Niedługo poznam prawdę. :bronze:

 

Pozdrawiam wszystkich zaciekawionych tym wydarzeniem. :)


  • 0



#17

bilindab.
  • Postów: 53
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

naucz się pisa
 

Już chyba wiem że to będzie zamach na Putina w przeciągu 9 lat. Wytłumaczył mi to sen przedstawiający jego portret po którym spływała krew.
 
Pozdrawiam wszystkich. :D

naucz się pisać po polsku smutny trollu. poza tym źle wybrałeś miejsce. forum paranormalne już dawno jest tylko placem zabaw dla imbecyliady moderatorskiej pod przywódstwem ślicznej dzikikurak i psychotropowego wszystko. lepiej idź na jakąś grupę na fb, tam zaburzenia są w cenie, tu tylko się rzucą i zjedzą, tam może pogłaszczą.
upomnienie.gif
Piszesz mu, żeby nauczył się pisać po polsku, a sam zaczynasz zdania z małej litery.
Wszystko

  • 0

#18

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam za wszelkie literówki, ale jestem dyslektykiem na dodatek niepełnoletnim. Tyle ile takich słów słyszałem to przestało mnie ruszać. Nie obchodzi mnie to czy ktoś wierzy w moje wróżby czy nie. Nie szukam tu tylko poparcia ale i krytyki bo to ona kształtuje naszą historię życia. Droga życia biegnie czasami jest szeroka a czasami wąska. To właśnie takie zakręty sprawiają że każda droga życia jest wyjątkowa. :>


  • 0



#19

kikkhull.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już chyba wiem że to będzie zamach na Putina w przeciągu 9 lat. Wytłumaczył mi to sen przedstawiający jego portret po którym spływała krew.

 

Pozdrawiam wszystkich. :D

Putin w ciągu 9 lat umrze, bo dwóch młodych musi pobić się o władzę w Rosji. Teraz już rozumiem o co chodzi z wielkim uciskiem przez 10 lat. zaczeło się w ubiegłym roku to jeszcze tylko 9 lat do wojny.


  • 0

#20

BPW.
  • Postów: 51
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak tylko wspomnę o tej wojnie co teraz jest za wschodnią granicą. Tak tylko wspominam, tak troszkę. Popatrzcie uważnie na datę bo to nie było po 24 lutym, tylko w zeszłym roku to pisałem. Rok minął od przepowiedni, która powoli ziszcza się na waszych oczach.
  • -1



#21

abnormal.
  • Postów: 129
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

marnuję czas czytając te pier....


  • 0

#22

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No powiem CI trafiłeś choć na tą wojnę kroiło się od 2014, spytaj kogoś z Ukrainy, oni wiedzieli, że prędzej czy później to nastąpi dla tego w kilka lat tak mocno zreformoali armię, skutecznie. Co do zamachu, patrząc na historię Rosi, to możliwe. Jak upadała komuna też zrobili przewrót z Jelcynem, otwarcie na zachód, szkoła Chicagowska i te klimaty. Ktoś go kiedys musi zastąpić, zapewne z FSB, Rosji odpuszczą winy bo nowy przywódca, znów Niemcy uścisną sobie z nimi dłonie - to nie przepowiednia to prognoza. :) 

Ale Tobie gratuluję autorze, zrób spięcie w systemie i przepowiedz przyszłość Jackowskiego, to tak jak by w wyszukiwarkę Google wpisać "Google" podobno nikt tego jeszcze nie zrobił bo w tedy Internet wybuchnie.  :) 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych