Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brain hacking - tajny Polski projekt

brain hacking polska implant mózg rząd kontrola chip PiS

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

Wszystko.
 • Postów: 10021
 • Tematów: 74
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, dobra, usunięcie konta to nie jest takie hop siup. Jak rejestrowałeś się na forum to zaakceptowałeś regulamin w którym jest mowa o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych. Niezdecydowana postawa skoro jednego dnia się rejestrujesz a drugiego chcesz konto usuwać.
Więc zluzuj majtusie i czekaj cierpliwie na rozpatrzenie sprawy przez zarząd.#32

GaGa_saNtaN.
 • Postów: 21
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IV. Ziemskie wszczepy
Do tej pory, ponad trzy miliony zwierząt na całym świecie zostało sukcesywnie zaszczepione wszczepialnym transporderem, produkowanym przez Destron-Fearing [21]. Wszczepialny transporder (nadajnik/odbiornik) jest oznaczeniem pasywnej częstotliwości radiowej, desygnowanym do pracy w połączeniu z odczytującym go, systemem identyfikacyjnym o zgodnej częstotliwości radiowej. Transporder jest aktywowany przez sygnał radiowy małej częstotliwości, po czym transmituje on kod identyfikacyjny do systemu odczytującego. Wielkość najmniejszego transpondera podobna jest do wielkości niegotowanego ziarenka ryżu. Drobny obwód elektroniczny transpordera, włącza się poprzez promieniowanie radiowe małej siły, wysyłane przez zgodne urządzenie odczytujące.

Podobny bio-chip dla ludzi został wytworzony przez Dr. Daniela Mana w USA. Dr. Man posiada od roku 1989 amerykański patent na urządzenie, które może być wszczepiane ludziom. Wytworzył on ten wszczep dla rozwiązania problemu zagubionych dzieci. To urządzenie jest odrobinę większe od wszczepu z firmy Destron. Wszczep Dr. Mana nie może być po prostu wstrzyknięty przy użyciu specjalnej strzykawki. Zamiast tego, dokonuje się małego cięcia chirurgicznego dla jego dokonania. Jest rzeczą ważną aby zauważyć, że Dr. Man twierdzi że najlepszą lokacją dla jego wszczepu może być miejsce za uchem. Osoby uprowadzone przez MILAB, takie jak Debby Jordan czy Leah Halley relacjonowały, że lekarze usunęli wszczepy z ich uszu. Dr. Man mówi, że urządzenie to jest zasilane przy pomocy małej baterii, która może być ładowana rutynowo przez urządzenie znajdujące się poza ciałem, w pobliżu ulokowania wszczepu. Władze musiałyby użyć trzech satelitów, lub specjalnie wyposażonych helikopterów, jeśli chciałyby odnaleźć lub monitorować taką osobę. Poprzez użycie trójkąta dla podążania za sygnałem wszczepu, satelity lub helikoptery wskazałyby jego dokładną lokację. Zanim urządzenie Dr. Mana zostanie udostępnione dla użytku na ludziach, będzie musiało być ono zatwierdzone przez Rządową Administrację Żywności i Leków Stanów Zjednoczonych.

Agencja zainteresowana monitorowaniem fizjologicznych informacji, dotyczących porwanej osoby podczas uprowadzenia przez UFO, użyłaby biomedycznej telemetrii. Telemetrią biomedyczną określa się specjalny zestaw instrumentów biomedycznych, który pozwala na transmisję informacji psychologicznych, często z niedostępnych lokacji, do odległej stacji monitorującej [23]. Urządzenie transmitujące może być wszczepione w ciało monitorowanego obiektu. Zwierzęta są monitorowane przy użyciu biotelemetrii od około trzydziestu lat. Używając systemów telemetrycznych jako metody monitorowania uprowadzonych, wojsko mogłoby osiągnąć dane psychologiczne, takie jak oddychania, napięcia mięśni oraz obecności adrenaliny we krwi.

Jakkolwiek, badania dotyczące obserwacji i kontroli ludzkiego zachowania i ich możliwego użycia w rehabilitacji i kontroli, były przeprowadzane od lat sześćdziesiątych. Eksperci bezpieczeństwa narodowego, tacy jak Dr. Steven Metz i Dr. James Kievith przepowiedzieli w ich sprawozdaniu "Rewolucja w sprawach militarnych i konflikt bez wojny" ("The Revolution in Military Affairs and Conflict Short of War") dla collegu Armii Amerykańskiej, że w najbliższej przyszłości każdy Amerykanin stanowiący ryzyko, może być wyposażony w elektroniczne i osobiste urządzenie lokalizujące (IPLD)[24]. Sugerowali oni, że takie urządzenie może być zainstalowane na stałe pod skórą, dla przykładu, aktywując się automatycznie w chwili opuszczania USA, podczas przechodzenia przez system kontroli bezpieczeństwa na lotnisku. Predykcje tych ekspertów narodowego bezpieczeństwa przypominają plany Dr. Josepha A. Meyera, specjalisty komputerowego z Narodowej Agencji Bezpieczeństwa (NSA). W latach siedemdziesiątych, Dr. Meyer zaproponował przydział transporderów Amerykanom aresztowanym za przestępstwa [2].

W późnych latach pięćdziesiątych, wczesnych sześćdziesiątych, naukowiec neurolog, Dr. Joseph Delgado wynalazł stimoceiver, elektrodę mogącą odbierać i transmitować sygnały elektroniczne przy pomocy fal radiowych typu FM. Urządzenie takiego typu, wszczepione do mózgu poprzez na przykład zatoki i aktywowane przez fale radiowe FM, będzie działać jako pełen siły stymulant. Można byłoby sugerować, że stimoceiver został od tego czasu zmodyfikowany dla odbioru stymulacji z fal mikrofalowych i jest zdolny sprawować wysokiego stopnia kontrolę nad mechanizmami reakcji zaszczepionej ofiary [25].

Wszczepy były używane na nieświadomych osobach już tak wcześnie, jak pięćdziesiąt lat temu. Dobrze udokumentowanym przypadkiem wszczepu urządzenia elektronicznego do ciała ofiary jest przypadek Roberta Naeslunda. Pan Naeslund twierdzi, że został nieświadomie zaszczepiony podczas operacji w Sztokholmie, w Szwecji. Posiada on zdjęcia rentgenowskie, które wyraźnie wykazują urządzenie o kształcie grzyba w jego mózgu. Twierdzi on, że operacja została dokonana przez Dr. Curta Stranda, który wsunął urządzenie do jego głowy poprzez prawe nozdrze [26]. Zainteresowanie wzbudza fakt, iż od lat sześćdziesiątych relacje uprowadzonych przez UFO donoszą o tym, jak kosmici zaszczepili ich, umieszczając małe przedmioty powyżej nosa, poprzez nozdrze i zatokę. Zaszczepianie przez nos (The transnasal approach) jest powszechnie używane w neurochirurgii [28, 29, 30, 31]! Robert Naeslund nie jest jedyną ofiarą, pracuje on teraz dla Gruppen, organizacji przeciwko nielegalnym eksperymentom kontroli umysłu. Gruppen oraz inne organizacje, jak Freedom of Thought Foundation, zebrały dużą ilość dowodów na egzystencję tajnego programu wszczepiania [26,27]. Organizacje te kontaktują się z wieloma ofiarami z całego świata, które doświadczyły efektów podobnych do tych Roberta Naeslunda, ale nie mają nic wspólnego ze środowiskiem UFO.

 

 

V. Scenariusze Wirtualnej Realności i słuch mikrofalowy
Wygląda na to, że niektóre doświadczenia uprowadzonych przez UFO i ofiar kontroli umysłu mogą być wytłumaczone wyprzedzoną technologią wirtualnej realności. Zmarła Dr. Karla Turner nazwała te doświadczenia Scenariuszami Wirtualnej Realności (Virtual Reality Scenarios (VRS) [19, 20]. Istnieją domniemane ofiary kontroli umysłu, które twierdzą, że ktoś wszczepia obrazy do/w ich mózgu [32]. Jeśli ktoś został zaszczepiony urządzeniem domózgowym (intracerebral device), to operatorzy wszczepu mogą być w stanie wszczepiać elektronicznie obrazy i pamięci do mózgu ofiary. "The New World Vistas" było poważnym przedsięwzięciem dla Zarządu Doradców Naukowych Sił Lotniczych Stanów Zjednoczonych (the USAF Scientific Advisory Board (SAB) [33]. Ta publikacja wojskowa była wydana w Czerwcu 1996 roku i jest prognozą możliwego rozwoju militarnego w przeciągu najbliższych pięćdziesięciu lat. W publikacji tej naukowcy wojskowi sugerują ten rozwój źródeł energii elektromagnetycznej, których wydajność będzie pulsowana, formowana i fokusowana, spięta z ciałem ludzkim w sposób, który pozwoli na prewencję świadomych ruchów mięśni, kontrolująca emocje i akcje, powodująca sen, transmitująca sugestie, zakłócająca tak dalekie jak i bliskie rodzaje pamięci, produkująca zestaw wrażeń i wymazująca zestaw wrażeń. Naukowcy wojskowi dowodzą, że odciśnięcie zestawu przeżyć wirtualnej realności jest spekulacyjne, ale niemniej wielce pasjonujące. Jeśli taka technologia została wytworzona w sekrecie i egzystuje w dniu dzisiejszym, to niewytłumaczalna żywość niektórych relacji o uprowadzeniu może być wytłumaczona wszczepem zestawu przeżyć do mózgu uprowadzonej ofiary.

Dr. Joseph Sharp i Allen Frey eksperymentowali z mikrofalami, próbując transmisji wymawianych słów bezpośrednio do wnętrza ucha, poprzez pulsujące mikrofale. Praca Dr. Freya na tym polu, datująca się w tył do lat sześćdziesiątych, dała początek tak zwanemu Efektowi Freya, który jest powszechnie znany jako słuch mikrofalowy [34,35]. Raz jeszcze, domniemane ofiary uprowadzeń i ofiary kontroli umysłu relacjonują, że słyszą czasami głosy w ich głowach, aczkolwiek nie są schizofrenikami. Z całą pewnością, te scenariusze nie mogą być pełnymi przypadkami uprowadzenia przez UFO, takimi jak uprowadzenia wieloosobowe, ale mogą tłumaczyć ich małą część lub odgrywać ważną rolę w MILAB.

 

 

Źródło: http://niniwa22.cba.pl/K2.HTM


 • 0

#33

Staniq.

  In principio erat Verbum.

 • Postów: 6588
 • Tematów: 760
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 27
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Władze musiałyby użyć trzech satelitów, lub specjalnie wyposażonych helikopterów, jeśli chciałyby odnaleźć lub monitorować taką osobę. Poprzez użycie trójkąta dla podążania za sygnałem wszczepu, satelity lub helikoptery wskazałyby jego dokładną lokację.

Złe tłumaczenie. Chodzi tutaj o triangulację, czyli lokalizację za pomocą trzech anten kierunkowych, gdzie na przecięciu ich linii kierunkowych znajduje się poszukiwany obiekt.

Wspominasz o neurochirurgii transnosowej, ale bez istotnych wyjaśnień. Dużo niedomówień, dlatego merytorycznie słabo. Woda na młyn dla tych, którzy słyszą głosy w głowie.

#34

GaGa_saNtaN.
 • Postów: 21
 • Tematów: 1
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Staniq, nie ja jestem autorem tego artykulu, jest to opinia, zdanie kogos innego ja tylko zauwazylem powiazanie z tematem gdzie autor pisal o implantach wszczepianych przez ludzi a tu o tym wlasnie jest wiec zamiescilem. Ma rowniez takie symptomy na jakie ta technologia mozliwie by pozwalala jak w artykule pisze.

 

 

Wiecej o tym tu http://niniwa22.cba.pl/stronamd.htm http://zielinski.id.au/ku21w.html Jesli autor tematu wierzy w to co mowi to moze mu sie te informacje przydadza.

 

 

Połączyłem oba posty. Na przyszłość używaj funkcji edytuj.

Edward


 • 0

#35

Blomberg.
 • Postów: 1
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam taki chip, który widać na prześwietleniu z tomografu, nagrane głosy zaszumione przy uchu z czułego mikrofonu, też potrzebuje jakąś pomoc lub namiary żeby ktoś to zbadał


 • 0

#36

Książe Zła.
 • Postów: 682
 • Tematów: 77
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam taki chip, który widać na prześwietleniu z tomografu, nagrane głosy zaszumione przy uchu z czułego mikrofonu, też potrzebuje jakąś pomoc lub namiary żeby ktoś to zbadał

#ABW #pegasus #dozór

 

spam.gif

 

TT.


Użytkownik TheToxic edytował ten post 13.05.2022 - 17:21

 • 0
 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: brain, hacking, polska, implant, mózg, rząd, kontrola, chip, PiS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u