Skocz do zawartości


Zdjęcie

Reinkarnacja? tak.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ghost..
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejnym tematem będzie kwestia mojej reinkarnacji. Od dziecka wiedziałem, że żyłem w innych czasach. Byłem naprawdę przywiązany do czasów średniowiecza wszystkich wyznawanych wtedy zasad. Często zamyślałem się i zastanawiałem się jak to wtedy było i że bardzo tęsknie za tym. Włączałem często muzykę i przenosiłem się wyobraźnią w tamte czasy... Ale do meritum.

 

Parę lat temu uświadomiłem sobie że to co myślałem to prawda. Miałem bardzo realistyczny "sen"? W którym byłem rycerzem i broniliśmy wraz z innymi zamku. Walczyliśmy bardzo długo bo czułem się strasznie zmęczony wręcz wyczerpany. Wiedziałem że nie mamy szans na zwycięstwo bo było ich więcej a my mieliśmy ogromne straty. Aż w końcu zostałem zraniony w klatkę piersiową. Upadłem i wiedziałem że umieram. Spojrzałem wtedy w oczy innego rycerza i powiedziałem by pobiegł donieść o tym co się wydarzyło innemu królestwu i wtedy umarłem. I znalazłem się w miejscu w którym nic nie widziałem. Słyszałem bardzo wiele głosów ale niczego nie mogłem dostrzec. Słyszałem modlitwy ludzi. Jak gdyby to było miejsce w którym dusza czekała na kolejne przejście?

 

Miałem jeszcze raz sen w którym byłem na wielkim targu. To były czasy średniowiecza czułem się jakbym wreszcie był w domu. Wszyscy zajmowali się swoimi sprawami a ja chodziłem mając świadomość że to sen. Próbowałem się bardzo długo z niego wybudzić się ale nie dało. Był to najdłuższy sen w moim życiu tak jakbym znalazł się tam nie w śnie ale w rzeczywistości. Chodziłem wtedy tymi ulicami i mijałem zwykłych ludzi, którzy się uśmiechali. W tym śnie też byłem rycerzem i widziałem poszanowanie do mojej osoby przez innych ludzi. 

 

Wierze że to nie jest przypadek. I reinkarnacja naprawdę istnieje. Czuje się w 21 wieku samotnie i nie potrafię się tutaj odnaleźć. Ciągle tylko wracam do tamtych czasów i rozmyślam. 

 


  • 0

#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam podobnie ziomie, z tym że ja jestem reinkarnacją ss-mana zoba mój temat. Podobnież jak ty tęskno mi do tych czasów i nie umiem odnaleść się w obecnych pozdrawiam.


  • 1



#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dużo myślisz o czasach średniowiecza dlatego ci się śni że żyłeś w tamtej epoce.
Tak ogólnie to dużo ludzi ma takie wrażenie że żyje nie w swoich czasach. Tylko możliwe że gdyby żyli w czasach o których myślą to też by im sie wydawało że to nie są ich czasy.
  • 0



#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zjawisko reinkarnacji, a także maji jest intrygującym zjawiskiem przykuwającym uwagę ludzi pod każdą szerokością geograficzną, można wręcz pokusić się o stwierdzenie że od zawsze. 


  • 0



#5

apep.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całość związana z reinkarnacją jest bardzo ciekawą sprawą. Być może nasze dusze przyjmują kolejne wcielenia gdzieś w procesie tracąc pamięć o poprzednich i niektórym zostają jakieś strzępki, urywki dawnych wydarzeń. Może zainteresuj się tym, spróbuj wykonać jakąś regresję, cofnąć się myślami stopniowo wstecz swojego życia tak daleko jak istniejące wspomnienia pozwolą a być może uda się uzyskać więcej podobnych urywków. To by było ciekawe.


  • 1

#6

Biedronka.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poszukaj grup, które organizują różne widowiska średniowieczne. 

Przykład


  • 0

#7

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak byłem dzieckiem miałem bardzo często sny, że jestem w jaskini, pół nagi i nagle strop pustyni się zawala i umieram. Bardzo często mi się to śniło za dziecka.


  • -1

#8

Willow.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kojarzę o sobie, że żyłam w innych krajach w poprzednich życiach, miałam również inne imiona i wyglądy poza swoimi.
Ludzie, których nie znałam uważali mnie za wielką osobą i szanowali za moje zdolności i wiedzę na różne tematy.

Mam tam zwierzęta, w poprzednich czasach, które dziś też znam ale nie są stąd, z jakiegoś innego świata.

Pamiętam swój upadek  z wysokości a potem pojawiłam się znowu i dalej coś robiłam.Tak jakby nic mi nie było i dobrze się czułam.
Kontynuowałam nowe życie i poprzednie też, jak coś mi przerywało istnienie. Tak jedno za drugim.

Byłam w jakiś innych czasach i miejscach, wydawało mi się to snem na jawie, a ktoś mi mówi, że to nie sen tylko reinkarnacja taka.

Pamiętam jak w starych czasach goniły mnie zwierzęta, schowałam się gdzieś w lesie i ludzie też mnie szukali. Tak jakby w czasach palenia na stosie to było.


  • 0

#9

kszysiaczek.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reinkarnacja była by koszmarem. Bo już nigdy nie odnaleźlibyśmy swoich zmarłych bliskich. Trudno w to również uwierzyć - znając bezmiar kosmosu - że istnieje jakaś ograniczona pula dusz które tylko zmieniają zewnętrzną powłokę.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych