Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje historie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ghost..
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie. Mam do czynienia ze zjawiskami paranormalnymi praktycznie od dziecka. Zaczęło się od snów, które miały wiele w sobie różnych wątków ale głównie dotyczyły diabła, szatana, wiary, duchów i bólu i smutku. Często budziłem się rano z płaczem wystraszony. Ale przechodząc do sedna. Upadające książki widelce, noże i inne urządzenia były tez normalne. Rodzice byli tylko zdziwieni ale nie przywiązywali większej uwagi do tego co się dzieje. Widziałem parę razy jak przechodziła przez drzwi istota którą nie jestem w stanie opisać za nic. Mówiłem wtedy często o tym co widzę moim bliskim ale mówili, że wymyślam. Często odczuwałem obecność kogoś. Wiedziałem że ktoś jest obok. Potrafiłem określić czy to energia jest dobra czy zła. Czuje się jakbym żył w innych czasach i wrócił w reinkarnacji tutaj. Jestem przywiązany do średniowiecza. Nie potrafię się odnaleźć w tym świecie i  jestem samotnikiem. Często słyszałem kroki w domu. Bawiąc się kiedyś piłeczką jak  byłem małym dzieckiem mówiłem sam do siebie o tym że chce by przyszedł do mnie szatan. wręcz krzyczałem o to. W wielu sytuacjach mam też możliwość wiedzy co się stanie. To znaczy potrafię określić co się komuś w życiu stanie z dobrą dokładnością. Raz na jakiś czas mam proroczy sen który się sprawdza. Nie wierze w boga. Bardziej myślę że jest coś w stylu tej reinkarnacji o której pisałem. Mam duży mętlik w głowie i mógłbym dużo pisać... Chciałbym opowiedzieć komuś to wszystko co mi się wydarzyło ale nikt nie chciał mnie nigdy słuchać. Zawsze byłem z tego powodu wyśmiewany albo uważany za dziwaka.. Trzymajcie się.


  • 0

#2

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to opowiadaj poczytałbym jakieś historie o ile są ciekawe Chyba że to co w pierwszym poście napisałeś to jest właśnie to co zawsze chcialeś komuś przekazać to w takim wypadku powiem tak: aha, to fajnie.


  • 1



#3

ghoul.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam.a więc nie wierzysz w boga ,masz wizje zdolność prekognicji a także zdolność widzenia bytów .jeśli to prawda to może to być jakaś forma opętania lub zdolność wrodzona.  


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych