Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lewitacja i telepatia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

aRON.
  • Postów: 108
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś wie jak można się nauczyć lewitacji lubi telepatii????


:drink:
  • 0

#2

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmm co do lewitacji to możesz w LD w OOBE albo pozostaje Ci RedBull lub ganja. Do telepatii byś musiał przeczytać dużo książek traktujących o tym zjawisku.
  • 0



#3

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może najpierw poszukałbyś tematu pokrewnego i tam dał swoje pytanie ?? O telepatii i lewitacji było dużo na forum. Wystarczy troche poszukać...
  • 0



#4

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś wie jak można się nauczyć lewitacji lubi telepatii????


Najpierw to naucz się skupiać uwagę później pogadamy :P
  • 0

#5

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlasnie od dawna chodzilo mi to glowie... Macie moze jakies fajne sposoby na medytacje (nic zbyt skomplikowanego) pomagajacej w rozowu ciala, umyslu itd. (zamierzam zaczac trenowac sztuki walki, jakis czas tez cwicze na silowni czy sa jakies przeciwskazania)? Co trzeba robic by osiagnac calkowita jednosc ciala z umyslem? Bo dobrze wiemy, ze nie zawsze jest tak tj. by chcial tego nasz umysl... A ja bardzo pragne pokonac taka bariere i moc robic to na co mam ochote (zrobic salto, stanac na rekach, zrobic cios z "poloborotu", itd.) :) Czy zwiekszanie swojej sprawnosci fizycznej musi miec scisly zwiazek ze sfera umyslowa?
  • 0

#6

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Czy zwiekszanie swojej sprawnosci fizycznej musi miec scisly zwiazek ze sfera umyslowa?


Nie umysłową, tylko duchową. Rozwijanie swojego ciała na pewno ci pomoże w osiągnięciu jedności.
  • 0



#7

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak to sie mowi, w zdrowym ciele zdrowy duch. I to prawda. Wraz ze sprawnoscia fizyczna czlowiekowi zwiekszaja sie zdolnosci psychiczne.
  • 0

#8

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha... Czyli rozwijac cialo, a pozniej ducha? ;] Sprobujemy, czekam na nastepne wakacje, jade na dzialke i bede tam siedzial cale 2 miesiace, rozwijajac swoje cialo xD . Chcialbym tylko poznac jakies sposoby na medytacje, bo to podobno bardzo pomaga.
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trenuj swoje ciało i medytuj. Ja przez 15 lat pracowałem nad ciałem (nie jest zaskakujące, ale nie jest też złe ;) ). Teraz trenuje tylko na wf'ach, a w wolnych chwilach medytuje, rozwijam swojego ducha i próbuje co nie co bawić się z energią.
  • 0



#10

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja przez 15 lat pracowałem nad ciałem

z tego co widze masz 16 lat, moze rocznikowo 17, to wcześnie zacząłeś trenować ciało :D
a wątpie żeby można było lewitować :]
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Rocznikowo mam 16 ;p

A no może przesadziłem, chodzi mi o to, że nawet zabawa wymagała czasem tego, żeby miąchy przytrenować, bo nie dało się czegoś podnieść :P

Bieganie, to robiłem codziennie w wieku 6-7 lat. Potem wfy i z kolegami w piłke na podwórku.
  • 0



#12

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja sądzę, że aby nauczyć się lewitować i telepatii trzeba dużo rozwijać się duchowo. Zwiększać swój zasób energii i jej opanowanie. Sądzę, że rozwijanie czakramów i czyszczenie meridianów wiele pomoże. Medytacja także.
  • 0

#13

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no , DAvid Blaine umie lewitować :]
szkoda tylko że widziałem jak on robi tą sztuczke(mówiac fachowo widziałem kuluary xD )
telepatia może istnieje ale dopóki nie zobacze na własne oczy aktu lewitacji to nie uwierze ;)
btw
Telewizja kłamie :D
  • 0

#14

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co rozumiesz przez "próbuje co nie co bawić się z energią"? Jak sie medytuje? Nie bardzo wiem jak to sie robi, jak osiagnac odpowiedni stan medytacji itd. Nigdy nie bylem dobry w takich monotonnych rzeczach, ale teraz pragne to nadrobic. Jak medytowac i jak "bawic sie energia"? xDDD
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

no , DAvid Blaine umie lewitować


Pewnie na filmiku ? tak to potrafi umie lewitowac.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych