Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak dostępu z powodu blokady na adres IP.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2975
  • Tematów: 2546
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.

Tytułem wstępu, od paru dni forum zmaga się z atakiem DDoS. Mniejsza o szczegóły, jednym z zastosowanych rozwiązań było wyłapywanie adresów IP stanowiących źródło ataków i blokowanie im dostępu do serwerów forum. Oczywiście mimo najszczerszych chęci może się zdarzyć, że zupełnie niewinny adres także "wpadł" do filtra i w związku z tym korzystający z niego użytkownik nie będzie miał dostępu do paranormalne.pl, choć niczemu nie zawinił. Co tu dużo mówić, sama się też na ten filtr złapałam :szczerb:

 

Wiem doskonale, że część z Was utrzymuje także kontakty pozaforumowe z tutejszymi użytkownikami, jeśli więc spotkacie się z sytuacją, że ktoś nie ma dostępu do paranormalne.pl (nawet jeśli korzysta z forum w charakterze gościa), to bardzo proszę o powiadomienie mnie poprzez PW lub za pośrednictwem Facebooka (ikona fanpage VRP w prawym górnym rogu). Oczywiście sam poszkodowany nie będzie w stanie tego zrobić lub nie będzie wiedział, że ma taką możliwość.

 

Dziękuję z góry za wszelką pomoc udzieloną potrzebującym :)

 

P.S. Według stanu na dziś lista zbanowanych adresów IP liczy sobie 1.600 pozycji i stale rośnie. Sami widzicie, że mogą być wśród nich także "czyste" adresy, złapane przypadkowo.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych