Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kres religii fałszywej jest bliski !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chciałbym Wam zaprezentować pewnego typu gazetkę, którą dostałem od Świadków Jehowy. Może Was to zainteresuje. Wrzucam screeny.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pozdro
  • 0

#2

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Świadkowie Jehowi i KK są siebie warci :)
  • 0

#3

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Podobnie myślę, ale dostałem materiał to trzeba się nim ze światem podzielić ;)
  • 0

#4

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

!Legalize!, nic dodać, nic ująć. :)

O KK mam wyrobione zdanie, natomiast z Jehowitymi nie miałem żadnego kontaktu poza tym, że kilka razy za wszelką cene chcieli wejść do mojego mieszkania. Niestety, nie udalo im się :mrgreen:
  • 0

#5

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

z Jehowitymi nie miałem żadnego kontaktu poza tym, że kilka razy za wszelką cene chcieli wejść do mojego mieszkania. Niestety, nie udalo im się :mrgreen:


To natrętna sekta. A najgorsze jest to, że oni sobie wszystko notują - np. siedzę w pracy, a tu przyłazi jakiś dziad i mówi, że 2 lata temu ktoś inny tu pracował i wziął od nich gazetkę "Strażnica" - oni mają manię nawracania na swoją "wiarę".

[ Dodano: 2006-11-09, 00:03 ]

Chciałbym Wam zaprezentować pewnego typu gazetkę, którą dostałem od Świadków Jehowy.


...Niech zgadnę - niejaka "Strażnica" :-D
Jeśli tak, to chyba w całej Polsce to roznoszą - a ja bym im powiedział - wiecie ile drzew bezpowrotnie wycięto w pień, żeby zrobić wasze gazetki?
  • 0

#6

CrOW616.
  • Postów: 99
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też ostatnio moja siostra dostała jakąś gazetke od jechowych, bo moja sąsiadka jest jechową i jej wcisnęła. Jak narazie każda religia odrzuca mnie. Tyle w nich niedomówień i bezsensu, księża, którzy sami ustalają nakazy, zakazy. ehh nie ma prawdziwej religii chyba na świecie i nie wiem czy wogóle kiedyś była :-/
  • 0

#7

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh nie ma prawdziwej religii chyba na świecie i nie wiem czy wogóle kiedyś była


najlepszą religią jest miłość - takie moje zdanie.
  • 0

#8

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To samo dostałem
U nas po osiedlu dwóch takich chłopaków roznosiło, no troche głupota w tak młodym wieku się wkręcać w jakieś ugrupowania religijne, ciężko w to uwierzyć taki młody a już chodzi rozpowszechniać wiare...już prędzej to za jakąś kase bo wiem że młodego ciężko namówić do religi, no chyba że cienkie pranie mózgu zrobili :surprised:
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Świetny tekst, daje wiele do namysłu i tylko utwierdza w jednej rzeczy.... że taki jest obraz KK
  • 0



#10

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tam patrze z gory na te wszystkie smieszne walki sekt miedzy soba z KK na czele.
  • 0

#11

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bóg istniej(ale nie ma nic z kosciołem wspulnego) ale ten cały Kosciół to jest jedno wielkie narzędzie do manipulowania ludzmi.
  • 0

#12

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kościół w swoich pierwotnych założeniach nie miał tak wyglądać... To co się stało z religią chrześcijańską to tylko wina zachłannych ludzi, zwróćcie uwage jacy byli pierwsi chrześcijanie a jacy są teraz? Przepaść... takie przynajmniej jest moje zdanie.
  • 0

#13

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż, świadkowie jechowy czy jak oni się nazywają są śmieszni... Osobiście znam dwóch, bo chodzili do mojej dawnej klasy i jedyne co mi sie narzuca na język to głupota i otępienie. Nigdy nie śpiewali hymnu, bo uważają, że mogą oddać cześć tylko Bogu, nie obchodzą urodzin, imienin, świąt Bożego Narodzenia, nie dają sobie prezentów itd... Ich życie jest puste, naprawde puste, wręcz żałosne. Mają też tą swoją manie nawracania, chodzą po domach zawracając ludzią głowe. Kiedyś na starym mieście gość próbował mi wcisnąć swoją ulotkę, odmówiłem mu chyba z 5 razy, aż zdenerwował mnie i zrozumiał twórcze słowo "Spie#%@*#$". Śmieszy mnie też to ich "unikanie" przemocy. Kiedyś typ spytał mnie, na czym polega taka i taka gra, ja mu mówie, że jesteś antyterrorystą itd. to go spytałem czy mu pożyczyć, stwierdził że mu rodzice nie pozwolą, że nie będzie w to grał, bo tam jest przemoc. Zabawne, prawda? Jedno moge Wam powiedzieć z całkowitą pewnością: mózgi mają tak wyprane, że normalne słowa do nich nie docierają, niezależnie od argumentacji jaką przedstawisz... Można powiedzieć, że to ludzie nie skażeni myślą.
  • 0

#14

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziś rano znalazłem taką gazetkę w swojej skrzynce :P
Jedyne co wg. mnie w świadkach jest znośne, to to, że posługują się miłością, spokojem i zwalczają przsemoc... a cała reszta to take same brednie jak (tu wstacie 'moją ulubioną religią') :P
  • 0



#15

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ich biblia jest dopiero ciekawa, zmanipulowana do granic i fajnie sie czyta. Też znalazłem to w swojej skrzynce :P "Co powinienenś uczynić aby nie ulec religi fałszywej" - zostać jehowcem. Ostatnio mój starszy ich wygonił textem żeby poszli bo on wierzy w psa, w kota :-D
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych