Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy powinieniem oczyścić podświadomość?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

(tym razem opiszę sprawę - w miarę możliwości krótko i jasno)

 

Otoż - jak byłem młody ( i głupi - miałem 13 lat) czytałem o energiach PSI, a że się buntowałem - rzuciłem parę razy w kogoś taką energią (tylko ze złym nastawieniem - w celach zemsty) - co i tak się na mnie odbiło (w ten sposób, że wszedł we mnie jakiś byt - a czułem to w ten sposób, że np. w kościele bał się czegoś. trząsł się we mnie), miałem też nerwicę i depresje.

Oczywiście po kilku latach to "coś" (co we mnie siedzialo) przegoniłem. (trochę źle zrobiłem, poniewaz chyba wrócił). jakiś czas temu przez rok czasu gardziłem ludźmi oraz źle życzyłem niektórym. Aż pewnego razu kiedy się schlałem, czując że odpływam - zobaczyłem to co robiłem z ta energią (tylko w inną osobę) i przestraszyłem się na tyle, że kilka bytów (czy duchów) we mnie weszło.

 

Dziś męczą mnie natrętne myśli o tego typu rzeczach (tzn. o tym co zrobiłem oraz o tym czego nie robiłem - z rzeczy tych "złych"). (owszem, mam nerwicę).

 

Ale - czytałem tu:

 

https://zenforest.wo...yslowe-wg-huny/

 

że tego typu sprawy to po prostu formy myślowe (czyli myślokształty - byty, które tworzą się kiedy np. kilka osób myśli o jednej rzeczy lub jedna osoba utrzymuje tę samą myśl - przynajmniej według Huny oraz Transerfiny (V. Zelanda, gdzie wspomniał o wahadłach i egregorach).

Rozumiem, że poczucie winy oraz przyzwyczajenia są zapisane w podświadomości dlatego myślę aby ja oczyscic.

Czytałem o tym też tutaj:

http://www.eioba.pl/...-podswiadomosci

i gdzieś tam jeszcze, żeby oczyszczac podswiadomość żeby nie trzymać w sobie poczucia winy oraz aby potraktować sytuację z miłoscią.

 

Dlatego, kilka pytań:

 

- Na czym polega tego typu wchodzenie do ciała bytów?

- czytam hunę. Według niej należy poprosić Wyższe Ja o oczyszczenie. Ktoś może to robił?

- czy znacie inne sposoby na oczyszczenie podświadomości?

- ewentualnie jakieś książki?

- to samo dotyczy form myślowych - coś wiecie? jakieś książki?

- czy powinienem oczyścić podświadomość - czy co zrobić skoro zrobiłem coś w zlych celach kiedyś i teraz się martwie trochę?

- teraz jest jesień - czas depresji. powinienem poczekać? (większość ludzi ma depresję - może i od tego czymś się martwię i mało co czuję)

- czy powinienem to jakos "odręcić", że zrobiłem coś zlego? Czy dac sobie spokój, skoro i tak za swoje dostalem (tak myśle, ja nie wiem).

- ogolem tez męczą mnie myśli o rzeczach, którymi się nie zajmowałem typu rytualy itd. - czy to zwykla nerwica, czy moze myślokszalt?

 

 

nwm czy dobrze opisałem jak coś to pytajcie a nie xD pozdr.


Użytkownik halinaeu edytował ten post 25.11.2017 - 17:15

  • 0



#2

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Mogę ci zrobić odpowiedni do twojego problemu egzorcyzm z dodatkowym doregulowaniem czakr i psioniczną prezerwatywą, coby nic ci w byt nie weszło. Za co łaska tysiąc złotych + koszty przejazdu. Gwarancja na pięć lat lub 10 tysięcy kilometrów...
  • 0



#3

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sądzę, że powinieneś pogodzić się z tym co robiłeś kiedyś. To podstawa. - Byłem zły , ale teraz jestem  dobry i to udowodnię.

Nawracające myśli, z reguły sie wyczuwa. Kiedy poczujesz, że coś się dzieje, to zmień tor i np. zajmij sie  czymś, co spowoduje , że te podświadome myśli nie przedrą sie do świadomości, albo pomyśl o czymś przyjemnym, odwracając wzrok lub jeżeli, tak jak ja lubisz pisać powieści, to skup się na obmyślaniu fikcyjnych scen. Po prostu odpychaj to, właśnie w ten sposób, gdy poczujesz, że zaraz o tym pomyślisz..., pomyśl o czymś innym. Gdy skupisz sie na tej innej rzeczy, to tamte natrętne myśli sie cofną. Jak będziesz tak robił, systematycznie, to zapanujesz nad tym. :)


  • 0



#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Nie ma czegoś takiego jak energia psi, tak samo jak nie ma smerfów czy muminków. Nie mogłeś rzucić w kogoś czymś, czego nie ma.
2. Złe samopoczucie w kościele było spowodowane zmianami hormonalnymi w czasie dojrzewania.
3. Żadne duchy i byty w ciebie nie weszły
4. Nie czytaj tych bzdur o hunach i myślokształtach.

Jeśli komuś kiedyś zrobiłeś coś złego, to go przeproś, jak masz taką możliwość. Na pewno poczujesz się lepiej.
Spróbuj medytacji, to jest terapia o skuteczności udowodnionej naukowo.
A skoro podejrzewasz u siebie nerwicę to zgłoś się do psychologa albo psychiatry.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 25.11.2017 - 19:25

  • 0



#5

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

1. Nie ma czegoś takiego jak energia psi, tak samo jak nie ma smerfów czy muminków. Nie mogłeś rzucić w kogoś czymś, czego nie ma.
2. Złe samopoczucie w kościele było spowodowane zmianami hormonalnymi w czasie dojrzewania.
3. Żadne duchy i byty w ciebie nie weszły
4. Nie czytaj tych bzdur o hunach i myślokształtach.

Jeśli komuś kiedyś zrobiłeś coś złego, to go przeproś, jak masz taką możliwość. Na pewno poczujesz się lepiej.
Spróbuj medytacji, to jest terapia o skuteczności udowodnionej naukowo.
A skoro podejrzewasz u siebie nerwicę to zgłoś się do psychologa albo psychiatry.

 

ok, ale:

1. Przecież na tym forum o tym czytałem. Ale możliwe.

2. Możliwe.

3. Może - ale czułem w sobie obecność byta. Jakiś odpowiednik?

4. Tzn. nieprawda to? Nie czaje.

 

 

 

 

Sądzę, że powinieneś pogodzić się z tym co robiłeś kiedyś. To podstawa. - Byłem zły , ale teraz jestem  dobry i to udowodnię.

Nawracające myśli, z reguły sie wyczuwa. Kiedy poczujesz, że coś się dzieje, to zmień tor i np. zajmij sie  czymś, co spowoduje , że te podświadome myśli nie przedrą sie do świadomości, albo pomyśl o czymś przyjemnym, odwracając wzrok lub jeżeli, tak jak ja lubisz pisać powieści, to skup się na obmyślaniu fikcyjnych scen. Po prostu odpychaj to, właśnie w ten sposób, gdy poczujesz, że zaraz o tym pomyślisz..., pomyśl o czymś innym. Gdy skupisz sie na tej innej rzeczy, to tamte natrętne myśli sie cofną. Jak będziesz tak robił, systematycznie, to zapanujesz nad tym. :)

 

 

Wiem, ale "odpychanie" to wiadomo - walcząc z myślami to raczej nic nie pomoże xD

Ale racja - skupiać się na innych rzeczach.


  • 0



#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie piszą różne rzeczy. Na tym i innych forach można przeczytać, że Ziemia jest płaska. Są ludzie, którzy w to wierzą. Twoim zadaniem jest oddzielać prawdę od fikcji. Musisz się tego nauczyć.

Nikt nie udowodnił istnienia energii psi. Mimo tego, są ludzie którzy twierdzą, że tą energię mogą poczuć, uformować w kulkę, przekazać komuś, a nawet zobaczyć ją. Dziwne, prawda? Ta energia ma rzekomo takie właściwości, że jej wykrycie nie powinno być problemem.

 

Wszystko to co czujesz, myślisz- wynika tylko i wyłącznie z reakcji jakie zachodzą w twoim ciele, głównie w mózgu. Nie ważne czy czujesz strach, złość, radość, czy jakiegoś ducha w sobie. To jest biologia. Nie ma żadnych innych przyczyn nadnaturalnych.


  • 0



#7

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Kolega też mi mówi, że mam psychozę.

 

ech

 

dobra, thx.


  • 0



#8

Bohun.
  • Postów: 229
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Posługa egzorcysty nic nie kosztuje, zamiast bawić się z bytami astralnymi, duchami, demonami i innym tałatajstwem to weź i się tam zgłoś, chociaż kasę zaoszczędzisz.

Z psychiatrą już się skonsultowałeś? (piszę to bez złośliwości)


Użytkownik Bohun edytował ten post 25.11.2017 - 22:54

  • 0

#9

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Posługa egzorcysty nic nie kosztuje, zamiast bawić się z bytami astralnymi, duchami, demonami i innym tałatajstwem to weź i się tam zgłoś, chociaż kasę zaoszczędzisz.

Z psychiatrą już się skonsultowałeś? (piszę to bez złośliwości)

ale że do księdza?

 

 

byłem u psychiatry.


  • 0



#10

Taper.
  • Postów: 293
  • Tematów: 44
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

byłem u psychiatry.

Nie miał uwag?


  • 0

#11

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

 

byłem u psychiatry.

Nie miał uwag?

 

Nie. Jak mu powiedziałem, że przechodzi kiedy się modlę to tylko powiedział, że to jest odwrócenie uwagi.

Przepisał leki przeciwpsychotyczne.


  • 0



#12

ziemioludek.
  • Postów: 27
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

  tak samo jak nie ma smerfów czy muminków

 

Halo, halo, moment, jak to nie ma smerfów? muminków też nie ma? przecież ostatnio widziałem !!!, co wy ludzie gadacie, jak się was słucha to się wszystkiego odniechciewa, ;-)


  • 0

#13

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

 

  tak samo jak nie ma smerfów czy muminków

 

Halo, halo, moment, jak to nie ma smerfów? muminków też nie ma? przecież ostatnio widziałem !!!, co wy ludzie gadacie, jak się was słucha to się wszystkiego odniechciewa, ;-)

 

Skoro ktoś je narysował to chyba istnieją? LUL


  • 0



#14

halinaeu.

    Zefireu

  • Postów: 27
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jak w temacie.

 

Niby to jest zaburzenie, jednakże ja to mam. Objawia się w ten sposób, że kiedy np. nad czymś mniejszym się decyduje (np. co kupić, którą stroną przejść gdzie co położyć itd.) wtedy jakby wewnątrz czuje jak coś mi mówi, że jak tak zrobię to coś się stanie. Często są to obawy nawet jeśli się boję czegoś innego (w sensie, że mam nowa obawę - ona wtedy jest w formie takich zaburzeń).

 

I w sumie - czy to tylko zaburzenie? Czy to jest gdzieś zapisane w podświadomości? Czy może ma na to wpływ jakiś byt (co nie sądzę)?

 

Wiem, że niektóre myśli brzmią absurdalnie ale kurde, tak jest xD .


  • 0



#15

dziewięć.

    Apprentice

  • Postów: 472
  • Tematów: 9
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne to nie jest zjawisko paranormalne. Jeżeli podejrzewasz, że je masz, to najprawdopodobniej utrudniają ci normalne życie, dlatego polecam udać się do psychologa. A tym bardziej jeśli słyszysz głosy- wtedy do psychiatry.

 

Z kolei jeżeli jedynie czujesz większą sympatię do którejś ze stron łóżka albo jezdni w danej chwili, to nie są to zaburzenia obsesyjno kompulsywne. To jest nic. To jest normalne.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych