Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wielki problem ze snami

prosze o pomoc

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

pash808.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam mam na imie Marcin mam 24 lata.

Gdzies od 4 lat mam bardzo niepokojace zlozone zjawisko, moje sny sa kontynuacja tych poprzednich

tak jakbym podczas spania ladowal w innym wymiarze.

Rozpoznaje miejsca z rzeczywistosci w snach one wygladaja zupelnie inaczej niz w swiecie rzeczywistym, ale z gory wiem ze to te

miejsca(budynki,cale miasta,krajobrazy)czesto zdarza mi sie ze w snie przypominnam sobie zdarzenia ktore snily mi np. rok temu, ten swiat jest niezmienny potrafie miec sny z nocy na noc z kontynuacja zdarzen.

Dodam jeszcze ze te sny cechuja sie dzialaniem wszystkich bodzcow bolem,wechem,nawet zmeczeniem. czasem nawet lewitacja i lataniem, jak  zasypiam czuje jakbym sie przebudzal w innym swiecie,czasie moze wymiarze jest to dziwne i dosyc realistyczne.

Pisze o tym bo jestem ciekaw czy ktos mial podobne doswiadczenia. 

 


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz normalne sny, wielu ludzi takie ma.
  • 0



#3

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli już problem to "ze snami". a wielowymiarowość w snach jest spowodowana jakąś potrzebą od podświadomości sygnałem mającym na celu wyświetlanie kolejnych poziomów snu. Działa to niczym pewna forma psychoterapii. Choć niektórzy wierzą, że: "sny reprezentują nieświadome pragnienia i życzenia", stąd pełno tych senników i horoskopów dzisiaj... Dlaczego wymieniłem też to drugie? ano wyobraźmy sobie sytuację kiedy ktoś np. Zobaczy we śnie pewną liczbę i jest ciekaw/a co oznacza. Wtedy można natrafić na rzeczy ściśle związane z ezoteryką, nie odbiegając zbytni od tematu polecam obejrzeć filmy na ten temat. Np. Incepcja (moim zdaniem genialny film) lub poczytać książkę Sen Lisy McMann czy nocy letniej Szekspira.  :>


  • 1

#4

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś miałam coś podobnego. Śniło mi się, że... byłam na studiach na uczelni. czekaliśmy na wykład. Kumpel grał na gitarze. teraz już nie pamiętam go dokładnie..., ale chyba zaczął się egzamin. Byłam świadoma tego, że to nie sen  tylko rzeczywistość. I siedząc w ławce... przysnęłam. Zgadnij o czym śniłam. :) Mój sen we śnie, zaczynał sie tak... Obudziłam się w łóżku, w swoim pokoju ( w moim realnym pokoju). Prawdopodobnie zapadając w sen we śnie, obudziłam się w realnej rzeczywistości. Po prostu obudziłam się. Ale to nie wszystko... Z powrotem zamknęłam oczy i...  znalazłam się znów w tym samym śnie,  w tej samej ławce... Po prostu się obudziłam w tym śnie i, wiesz co? Byłam świadoma tego że śniłam o swoim pokoju, że się w nim obudziłam. ;)

 

Krótko rzecz ujmując... Realnie śniłam o tym , że byłam na uczelni. Pobyt na uczelni był snem.

Jednak z perspektywy snu, to moja realna rzeczywistość w której teraz jestem i piszę na tym forum, była snem.

 

Takie coś, daje do myślenia... czy jeśli nasza świadomość, teraz np. pisze na tym forum, aktualnie, to czy gdzieś nie istnieje równoległa rzeczywistość, która przenika ten świat,  w której akurat śpimy i śnimy o tym, co robimy teraz. Np. ty śnisz o tym , że czytasz ten mój post.  Może świadomość potrafi przenikać,, te struktury i odczytywać z nich informacje...


  • 0



#5

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem przechodzisz do czwartej fazy snu czyli REM - Odpowiednik marzeń sennych które są 
bardzo mocno i wpływają na nasz mózg znacznie, z takiego snu możesz obudzić się nawet z uczuciem

spadania z nieba albo oblany potem. Sen jest jak najbardziej normalny jak i twoje odczucia.
Jak mówię, po prostu przeszłeś na wyższy poziom snu który jest pięknem samym w sobie i zdumiewającym

dla nas - ludzi którzy nie mieli z nim wcześniej tak mocnej interakcji.


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faza snu zwana rem to jeden z typowych etapów snu, występuje bardzo często. A marzenia senne pojawiają się też w innych fazach snu.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 26.10.2017 - 16:58

  • 0



#7

Kordian1997.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak miałem podobna zjawisko a nawed takie same

ktoś mi powiedział o podróżach astralnych i zaczołem ćwiczyć nawed się udaje i bardzo możliwe że u ciebie to tez nie są sny tylko nie kontrolowane krutkie podróże astrale czyli opuszczanie duszom ciała 

lub jest to faza snu REM 


 

 


:>

 

 

 


w momencie gdy opuściłem pierwszy raz ciało kontrolując to to poczułem ból w głowe okazało się że pod łużkiem była stalowa rurka w kturom musiałem udzerzyć poczułem ten ból dopiero po przebudzeniu 

poczytaj sobie o podróżach astralnych

 

 


Użytkownik Kordian1997 edytował ten post 26.10.2017 - 20:25

  • 0

#8

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Faza snu zwana rem to jeden z typowych etapów snu, występuje bardzo często. A marzenia senne pojawiają się też w innych fazach snu.

A widzisz, mogło  mi się pokićkac, tak czy siak te sny wymienione wyżej są jak najbardziej naturalne.


  • 0

#9

­­ ­­ ­­ ­­ ­­.
  • Postów: 487
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W ramach ciekawostki apropo snów:

 


  • 0

#10

Kayoos-U.

    Wilk Osnowy

  • Postów: 98
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miewam takie sny dość często, można wręcz powiedzieć że praktycznie co noc. Jeśli zauwać stwierdzeniu że we snach nasz mózg generuje obrazy, zdarzenia i twarze które widzieliśmy wcześniej, choćby na zdjęciach to nie ma w tym niczego dziwnego. Ot, umysł bierze jakieś miejsce które widujemy często lub nawet widzieliśmy na zdjęciu, wrzuca w nie osoby które znamy lub kojarzymy z tym miejscem, dodaje czynności w nim wykonywane i gotowe, mamy sen którym możemy śnić wiele, wiele nocy.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych