Skocz do zawartości


Zdjęcie

o 2 Braciach ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaBracia Homer i Langley Colleyerowie byli szanowanymi zamoznymi młodziencami. Mieszkali razem w Odziedziczonej Po Rodzicach Kamienicy Przy nowojorskiej al. Fifth Avenue
Stopniowo bracia coraz bardziej separowani od swiata zewnetrznego - zbarykadowali okna i drzwi. Wymykali sie z domu tylko i wyłacznie nocami by wygrzebac Troche jedzenia ze smietników. Gromadzili tym samym w Domu Tony smieci - poniewaz nie płacili rachunków odcięto im wode, elektrycznośc i gaz, gotowali wiec na kuchence naftowej, a wode przynosili z parku. W połowie lat 40stych mieszkanie Braci bylo tak Szczelnie wypełnione smieciami, Ze Langley Aby zdobyc żywoność dla Chorego brata musiał czołgac sie wąskimi tunelami - przejsciami przez kilka pokoi oraz 2 piętra.

Dołączona grafika
Jeden z Braci Poraz pierwszy
i Ostatni sfotografowany wyglądajacy z okna w 1942r.

Dołączona grafikaObaj Mezczyzni mieli juz po 50tce. W obawie przed złodziejami, włamywaczami Langley Porobił w całym domu pułapki które na nieproszonego Goscia zrzucały spore ilsoci smieci. W marcu 1947 roku - ktoś (?) Powiadomił policję ze jedenz braci Umarł, przez kilka godzin próbowano sie dostac do Mieszkania ale bez skutecznie - po kilku godzinach walki policjantom Udaje sie przebic przez dach gdzie zarz odnajduja zmasakrowane zwłoki Langleya na Ktorego spadł stary fortepian ktory słuzył jako Pułapka na włamywaczy. w domu nie bylo śladu Homera.

Dołączona grafika
Policjanci Próbojący Dostac sie do Mieszkania
poprzez Dziurę w dachu


Dołączona grafikaPolicja w domu znalazła okolo 140ton smieci w tym 14 zniszczonych fortepianów. Langsley probował wydostac Sie z domu by zdobyc jedzenie dla Chorego Homera Ktory Został znaleziony takze martwy - najprawdopodobniej umarł z głodu.

opracowanie: Jamochłonik
na podstawie Jednego z działów Ksiązki - Tajniki Ludzkiego umysłu



/////////////////// SP-TBZ ///////////////////
///// kropka, przecinek po wyrazie /////
//////////// np. wyraz. Wyraz /////////////
////////////////////////////////////////////////

  • 0

#2

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemy umieściłeś taką historię w dziale parapsychologia ???
  • 0

#3

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie, czemu tutaj ? :)

Ale historia niezłą, ale nie umie sobie tego troche wyobrazić :D
  • 0

#4

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogłem znaleść odpowiedniego działu :( jedynie zdrowie i medycyna pasuje po częsci :(
  • 0

#5

Ginyu.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogł być hydepark xdd
  • 0

#6

TyrexVasim.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat nawiązuje do polityki :P :wow:
  • 0

#7

noxd11.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkiem absorbująca hisotria :P Całkiem niedawno oglądałem reportaż w uwadze albo w interwencji o takim właśnie starym dziadku, które też magazynował śmieci. Tyle tylko, że mieszkał sam.
  • 0

#8

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To objawy pewnej choroby psychicznej, przpraszam ale zapomniałem jakiej :argue: . W "Exspresie Reporterów" był kiedyś reportaż o kobiecie, która przez kilkadziesiąt lat nic nie wyrzucała ze swojego domu. Niezły był bajzel na całym osiedlu, jak ją chcieli eksmitować.
  • 0

#9

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W "Exspresie Reporterów" był kiedyś reportaż

Widzialem. Bylo to doprawdy niesamowite. Caly dom w smieciach (warstwa chyba 2metrowa). Zeby wejsc przez drzwi, trzeba bylo sie na ta sterte smieci wspinac :-D
  • 0

#10

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Różni ludzie, różne potrzeby :mrgreen:
  • 0

#11

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja bym nie umiał tak wytrzymać. Jakiś mały burdel na biurku to jeszcze, ale cały dom w śmieciach :/ nie wyobrażam sobie tego za bardzo.
  • 0

#12

noxd11.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

errah dokładnie :P mały burdelik w pokoiku, tak dla zasady, ale bez przesady :D
  • 0

#13

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

uuuu fortepian.... musialo bolec.... a te "zdjecia" to mi na zdjecia nie wygladaja
  • 0

#14

SP-TBZ.
  • Postów: 88
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ciekawe, ja smieci nie zbieram, ale nie lubie wyrzucac czegos z czym jestem zwiazany w jakis sposob (sam sobie kupie cos, albo dostane)
np. kupie cos lepszego od posiadanego przedmiotu, ale zal mi wyrzucac tego tej starej rzeczy, zawsze tlumacze sobie, ze sie przyda :P
  • 0

#15

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o ouu to jest chore heh ;p

Ej, ale na cholere im te śmieci?? heh :o bajzel jak iewiem hehe prawie jak w moim pokoju ;p :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych